بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

پتو شور ال جی 16 کیلویی گیربکسی سفید درب از بالا مدل T1685NEHT

LG Top Load Washing Machine 16 kg Inverter 3D Wash T1685NEHT

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۳/۲/۱
گروه محصولی :
برند :
۳۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
تعداد برنامه
12 برنامه
اصل و اورجینال
نقد و بررسی محصول

پتو شور ال جی 16 کیلویی گیربکسی سفید درب از بالا مدل T1685NEHT

پتوشور ال جی 16 کیلویی در دو رنگ شفید و نقره موجود می باشد. این محصول از شرکت ال جی قابلیت های فوق العاده ای دارد و می تواند هم به عنوان ماشین لباسشویی و هم به عنوان پتوشور استفاده شود. به خاطر داشته باشید که از ماشین لباسشویی نباید برای شستن پتو و یا پرده ها استفاده کرد چون در دراز مدت کمک های نگه دارنده دیگ را از کار انداخته و درام را نا متعادل می کند که در این صورت هزینه زیادی را برای کاربران ایجاد می کند. اما ال جی اخیرا از پتوشور خود و یا ماشین لباسشویی درب از بالا رونمایی کرده است و در ظرفیت های مختلف موجود می باشد. پتوشور ال جی 16 کیلویی دارای درام استیل است و به صورت عمودی می باشد. مخزن به صورت مستقیم به موتور و یا گیربکس متصل می باشد و کمترین فشار گشتاوری را ایجاد می کند. میزان مصرف انرژی در آن کمتر بوده و اینورتر ایمنی را هم برای دستگاه ایجاد می کند. ویژگی توربو درام و یا آب فواره ای، برنامه های متنوع و ... از ویژگی های بارز در ماشین لباسشویی ال جی 1685 می باشد. لباسشویی ال جی درب از بالا با شماره مدل T1685NEHT دارای رنگ سفید و با شماره مدل T1685NEHT2 دارای رنگ دودی است.  پنل کنترل  آن در بالای پتوشور بوده و درب آن شیشه ای است. برنامه های متنوعی دارد و کارایی فوق العاده و کاربری اسان از ویژگی های آن می باشد. در ادامه بیشتر به این محصول فوق العاده ال جی می پردازیم. 

 

 

موتور اینورتر گیربکسی و مخزن عمودی در پتوشور ال جی 16 کیلویی

ال جی در پتوشور های خود از مخزن عمودی استفاده می کند تا میزان گشتاور کمتر شود. طبیعی است که طول و یا ارتفاع مخزن زیاد است و اگر به صورت افقی باشد گشتاور زیادی را ایجاد می کند که شامل وزن خود درام هم می شود. پتوشور ال جی طوری طراحی شده که حتی در زمان چرخش نیروی جانبی کمتری وارد می شود. موتور اینورتر دایرکت درایو مصرف انرژی پایینی را دارد و از طرفی ایمنی را ایجاد می کند. میزان صدا و لرزش در پتوشور ال جی بسیار کم است و عملا روشن بودن آن احساس نمی شود. 

 

پتوشور ال جی 16 کیلویی با قابلیت و طراحی توربو درام Turbo Drum

پتوشور ال جی طوری طراحی شده است تا صفحه تخت و درام هر دو بچرخند. این نوع از طراحی به گونه ای می باشد که در سریع ترین زمان لکه ها از روی لباس برداشته می شوند و فرایند حل شدن شوینده بهتر شده و نفوذ پذیری به الیاف لباس ها سریع تر صورت می گیرد.

 

 

سه حرکت شستشو در لباسشویی درب از بالای ال جی 

در لباسشویی های درب از جلو از 6 حرکت شستشو استفاده شده است اما در پتو شور ال جی از 3 حرکت استفاده شده است که شما می توانید با انتخاب برنامه مناسب از یکی از آن ها بهرمند شوید. حرکت های شستشو را در تصویر زیر آورده ایم.

 

 

Time delay و شروع دوباره در پتوشور ال جی 16 کیلویی

دو قابلیت فوق العاده در لباسشویی درب از بالا می تواند بسیار کاربردی باشد. یکی از این قابلیت ها ویژگی Time Delay می باشد. شما می توانید لباس ها و یا پتو و ملحفه را در لباسشویی قرار دهید و زمان شستشو را برای یک وقت دیگر تنظیم کنید. قابلیت دوم Auto Restart می باشد. در زمانی که برق قطع می شود در زمان برقراری جریان برق ماشین لباسشویی از همان لحظه قطعی برق شروع به کار می کند. در هر صورت ماشین لباسشویی، لباس های تمیزی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

 

جریان اب فواره ای از کناره ها در لباسشویی درب از بالا

در زمان شروع به کار ماشین لباسشویی، آب از همه جهات وارد ماشین لباسشویی می شود. این ویژگی خیساندن لباس ها را سریعتر می کند و از طرفی میزان مصرف آب را کاهش می دهد. 


 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
تعداد برنامه
12 برنامه
تعداد آپشن
6 آپشن
رده انرژی
++A
نویز شستشو
46 دسیبل
نویز خشک کن
71 دسیبل
موتور
اینورتر دایرکت درایو
شستشوی توربو
دارد
ادواش
نوع ادواش
همان درب اصلی
تعویق شستشو
شستشوی سریع
Smart Diagnosis
رنگ
سفید
ضد چروک
ضد آلرژی
سال ساخت
2023
اصل و اورجینال
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha