بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

پتو شور ال جی 16 کیلویی 1666، ماشین لباسشویی ال جی درب بالا یا پتو شوی T1666NEFTF

LG Top Load Washing machine 16Kg T1666NEFTF

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۸/۳۰
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۲۷/۵۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
16 کیلوگرم
تعداد برنامه
8 برنامه
ساخت
تایلند
نقد و بررسی محصول

پتو شور ال جی 16 کیلویی 1666، ماشین لباسشویی ال جی درب بالا یا پتو شوی T1666NEFTF

پتوشور ال جی 16 کیلویی 1666 با شماره مدل T1666NEFTF دارای قابلیت هایی فوق العاده است. البته ال جی ماشین های لباسشویی فوق العاده ای دارد که کارایی بالا و همچنین میزان صدای کم از ویژگی اصلی در ماشین های لباسشویی ال جی می باشد. در نگاه اول لباسشویی 1666 دارای دربی از بالا می باشد که شما باید لباس ها را از بالا بارگیری کنید. در این لباسشویی برنامه های مختلفی وجود دارد و کاربر می تواند آن ها را به کار بگیرد. ظرفیت ماشین لباسشویی ال جی درب بالا 16 کیلویی برابر با 16 کیلو بوده و می تواند برای پتو و یا ملحفه های بزرگ هم استفاده شده که نام دیگر آن پتو شور ال جی می باشد. میزان صدای آن بسیار کم است که با صدای 45 دسیبل شما صدایی را احساس نمی کنید. در پتوشور های قدیمی تنها صفحه افقی قابلیت چرخش را داشت اما در پتو شور ال جی 16 کیلویی 1666هم صفحه و هم استوانه شستشو با هم می چرخند. در  پتو شور ال جی از هر طرف جریان آب ایجاد می شود و با ویژگی اینورتر که دارد میزان مصرف انرژی آن نیز کم می باشد. نمایی از این لباسشویی و یا پتو شور ال جی را اورده ایم.  قیمت لباسشویی ال جی 16 کیلویی درب از بالا به نسبت ظرفیت های پایین تر بیشتر می باشد و از مدل های درب از جلو هم بیشتر است. قیمت پتو شور ال جی 16 کیلویی تقریبا هم قیمت مدل های  9 کیلویی درب از جلو می باشد. 

 

پتوشور ال جی 16 کیلویی

 

 پتو شور ال جی 16 کیلویی با موتور اینورتر هوشمند / موتور اینورتر گیربکسی در ماشین لباسشویی در از بالا ال جی

ال جی نه تنها در لباسشویی 16 کیلویی درب از بالا بلکه در همه لباسشویی های درب از جلو از موتور اینورتر هوشمند استفاده می کند که میزان مصرف انرژی در این نوع از موتور و یا لباسشویی به میزان 36 درصد کمتر از دیگر مدل های قدیمی و یا موتور های معمولی است. شما شاید هیچ ماشیین لباسشویی را به مانند ال جی نیابید که کمترین صدا و کمترین مصرف انرژی را داشته باشد. میزان صدا  یا تویز در آن برابر با 45 دسیبل است. وقتی برق قطع شود ماشین لباسشویی از همان لحظه قطعی برق شروع به کار می کند بدون اینکه برنامه پاک شود. دیگر شما مجبور نیستید تا لباس ها را بیرون بیاورید و به صورت تمام اتوماتیک  شستشوی از لحظه توقف شروع می شود. زمانی که لباسشویی در حالت مکث یا Stand by قرار دارد هیچگونه مصرف انرژی ندارد .

 

ماشین لباسشویی ال جی درب بالا 16 کیلویی

 

شستشوی هوشمند با 3 حرکت شستشوی ایده آل در پتو شور ال جی 16 کیلویی

 3 حرکت شستشو به  صورت اتوماتیک و ایده ال می توانند شستشو را انجام دهند. شستشوی Swing ، Agitating و Rotating این نوع شستشو می باشند. با لباسشویی پتور ال جی 1666 دیگر درام متوقف نمی شود و هر نوع لباس و یا هر نوع پتو با هر وزنی می تواند در لباسشویی 16 کیلویی شستشو داده شود.

 

 

 

 

 

شستشوی توربو با Turbo Drum در پتو شور ال جی 16 کیلویی1666

 در پتو شور های قدیمی فقط صفحه تخت  می چرخید و لباس ها را شستشو میداد اما در این لباسشویی ال جی نه تنها صفحه تخت بلکه درام و استوانه و یا دیواره آن چرخیده و همین ویژگی موجب شستشوی ایده آل تر و سریعتر و مصرف انرژی کمتر می شود. 

 

پتور شور ال جی و ویژگی توربو درام Turbo Drum

 

ویژگی Punch + در پتو شور ال جی 16 کیلویی 1666

یکی از قابلیت های لباسشویی 16 کیلویی درب از بالا ال جی جریان اب فوق العاده می باشد. در آن جریان آب پر فشار است و شستشوی بهتر را می تواند ایجاد کند. در مرکز جریان اب به سمت بالا و در کناره ها هم 3 جریان با شدت کمتر وجود دارد. این قابلیت موجب خیس شدن سریع لباس ها و شستشوی آیده آل آن ها می شود. البته در این پتو شور از کناره ها هم آب وارد محفظه می شود تا سریعتر پروسه شستشو ایجاد شود.

 

لباسشویی ال جی درب بالا 16 کیلویی و مخزن آن

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
T1666NEFTF
ظرفیت
16 کیلوگرم
تعداد برنامه
8 برنامه
تعداد آپشن
4 آپشن
رده انرژی
++A
نویز شستشو
47 دسیبل
موتور
اینورتر دایرکت درایو
شستشوی توربو
دارد
تعویق شستشو
شستشوی سریع
دانلود برنامه
Smart ThinQ
Smart Diagnosis
رنگ
نقره ای
ساخت
تایلند
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha