بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

کدام تلویزیون سامسونگ با ریموت کنترل خورشیدی؟

۱۴۰۰/۶/۱۱

سامسونگ در سال 2021 تلویزیون های خود را با ریموت کنترل خورشیدی مدل TM2180E روانه بازار کرده است. این ریموت کنترل تفاوت زیادی با ریموت کنترل سال قبل یعنی مدل 2150 و یا 2140  در این نوشته به این ریموت کنترل می پردازیم و تلویزیون هایی که این ریموت کنترل را دارند، معرفی می کنیم.

 

 ریموت کنترل خورشیدی در تلویزیون های سامسونگ 2021

 ریموت کنترل خورشیدی با شماره مدل TM2180E با تلویزیون های سامسونگ  همراه شده است. این ریموت کنترل در قسمت پشتی دارای یک سلول است که با نور افتاب و یا نور محیط شارژ می شود. البته در سمت انتهایی ریموت هم یک سوکت USB سری 3 وجود دارد که می توان ریموت کنترل را از طریق آن با برق نیز شارژ کرد. اما مزایای این قابلیت چیست؟

 

ریموت کنترل خورشیدی در تلویزیون های سامسونگ 2021

ریموت کنترل خورشیدی در تلویزیون های سامسونگ 2021

 

ریموت کنترل هوشمند خورشیدی با سوکت شارژ در تلویزیون های سامسونگ 2021

ریموت کنترل هوشمند خورشیدی با سوکت شارژ در تلویزیون های سامسونگ 2021

 

برتری ریموت کنترل خورشیدی به نسبت دیگر ریموت کنترل ها

 سامسونگ تلویزیون های خود را هم به صورت اقتصادی و هم به صورتی مناسب زیست محیطی روانه بازار کرده است. از کارتن بسته بندی گرفته تا ریموت کنترل همه و همه به گونه ای Eco Friendly می باشند. شما دیگر برای این ریموت کنترل باطری خریداری نمی کنید و از طرفی مصرف باطری ریموت کنترل هوشمند زیاد است و شما متحمل هزینه زیاد خواهید شد. 

 

قیمت ریموت کنترل هوشمند خورشیدی سامسونگ

تلوزیون های سامسونگ با ریموت کنترل خورشیدی

در میان تلویزیون های 2021 سامسونگ، همه ان ها ریموت خورشیدی را ندارند. تلویزیون های سری کیولد مانند تلویزیون Q60A، تلویزیون Q70A، تلویزیون Q80A، تلویزیون Qn85A، تلویزیون QN90A، تلویزیون Qn95A تلویزیون QN800A و تلویزیون QN900A دارای ریموت کنترل مدل TM2180E هستند که به صورتی دارای سلول خورشید است. 

 

تلویزیون های سامسونگ بدون ریموت کنترل خورشیدی

تلویزیون های کریستال 4K سامسونگ مانند تلویزیون AU7000، تلویزیون AU7100، تلویزیون AU8000 و تلویزیون AU9000 دارای ریموت کنترل مدل TM2180A هستند که قابلیت شارژ با نور خورشید و یا سلول خورشیدی را ندارد.

برچسب ها راهنمای خرید راهنمای خرید تلویزیون تلویزیون مقایسه ریموت کنترل هوشمند
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha