بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

تلویزیون سامسونگ S95B بهترین تلویزیون 2022 کیودی اولد

۱۴۰۰/۱۱/۲۳

تلویزیون سامسونگ کیودی اولد QD-Oled  با شماره مدل  S95B یکی از غول های کیفیت و فناوری سامسونگ می باشد. این تلویزیون از هر نظر می تواند برای کاربر مورد رضایت باشد. در اینجا به تلویزیون S95B سامسونگ می پردازیم.


خوب تلویزیون S95B یک تلویزیون 4K است و در صفحه نمایش خود تعداد 8 میلیون پیکسل دارد. عمق نمایش رنگ این تلویزیون 8 بیت است اما سامسونگ در آن از FRC استفاده کرده است که عمق را به 10 بیت می رساند. اما تلویزیون کیودی اولد S95B تنها تلویزیون سامسونگ است که با فناوری QD-Oled وارد بازار می شود. این تلویزیون در اندازه 65 اینچ و 55 اینچ موجود خواهد شد و کاربران حرفه ای را لازم دارد تا این تلویزیون را خریداری کنند. ترکیبی از دو فناوری اولد و کیولد در این تلویزیون هم کنتراست را افزایش داده و هم روشنایی تصویر را بی نظیر کرده است. می دانید که اولد به نمایش رنگ مشکی عمیق و کنتراست می پردازد ولی کیولد رنگ ها را اشباع می کند. حالا تلویزیون سامسونگ S95B هردو فناوری را دارد و به عبارتی سامسونگ با این تلویزیون توانسته است خود را برندی بی رقیب در سال 2022 در این زمینه جلوه دهد. تلویزیون S95B پایه وسط است و یک پایه فلزی سنگین در وسط تلویزیون نصب شده و از لرزش تلویزیون جلوگیری می کند. در پشت تلویزیون شما هیچگونه پورت و یا ورودی و خروجی را مشاهده نمی کنید چراکه همانند تلویزیون های فریم سامسونگ مدل LS03T از وان کانکت One Connect استفاده می کند. با توجه ضخامت کمی که دارد بر روی دیوار بسیار جذاب خواهد بود. فرکانس تصویر این تلویزیون 144 هرتز است و از همه مهمتر از یک چیپست قوی استفاده می کند، در کنار آن و یا رقیب آن تلویزیون سونی A95K کیودی اولد می تواند قرار گریر که فرکانس تصویر 120 هرتز دارد و به نظر می رسد سامسونگ با تلویزیون کیو اس 95 بی کاربران حرفه ای را هدف قرار داده است. در تلویزیون QN95A تنها یکی از پورت های HDMI ورژن 2.1  بود ولی این تلویزیون دارای 4 پورت HDMI 2.1 می باشد و یک پورت USB بیشتر دارد. ویژگی هایی چون VRR و Free Synce مورد رضایت کاربران و گیمرهایی خواهد بود که در پی محتوای 4K با نرخ فریم 120 می باشند. نه تنها تصویر بلکه صدا در تلویزیون S95B بی نظیر ارائه می شود و همه ویژگی های موجود در تلویزیون سامسونگ QN95A در این تلویزیون نیز پیاده شده است. قیمت تلویزیون سامسونگ S95B به نظر می رسد از همه تلویزیون های نئوکیولد سامسونگ بیشتر باشد و در رده تلویزیون های نئو سامسونگ 8K قرار بگیرد. 

 

تلویزیون کیودی اولد QD-Oled سامسونگ

تلویزیون S95B بهترین تلویزیون سامسونگ 2022

با توجه به این که سامسونگ در این تلویزیون یعنی مدل S95B از دو فناوری جامع استفاده کرده است می توان گفت که تمام جنبه های تصویر در آن رده بالا می باشد. روشنایی این تلویزیون با لایه ارگانیکی تامین می شود یعنی به صورت QDCC می باشد. Quantum Dot Color Converter یک لایه تبدیل رنگ آبی ارگانیکی به رنگ قرمز و سبز می باشد. این لایه یعنی Blue Layer در تلویزیون های اولد هم وجود دارد. روشنایی برابر با 1000 تا 1500 نیت می باشد که هیچ تلویزیون به آن نمی رسد و کنتراست و نمایش رنگ مشکی عمیق در آن به صورت،500000:1 می باشد که تقریبا به کنتراست و نمایش رنگ مشکی عمیق اولد نزدیک می باشد. بنابراین می توان تلویزیون سامسونگ S95B را یک تلویزیون کامل در نظر گرفت.

برچسب ها راهنمای خرید راهنمای خرید تلویزیون تلویزیون تلویزیون گیمینگ تلویزیون پایه وسط تلویزیون 2022 تلویزیون 2022 سامسونگ تلویزیون کیودی اولد تلویزیون 144 هرتز
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha