بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

بهترین دکوارسیون تلویزیون دیواری با فریم سامسونگ LS03T

۱۴۰۰/۵/۱۹

دکوراسیون یک امر سلیقه ای است. آنچه می تواند یک دکوراسیون را محدود کند فضا می باشد. مطمئنا در یک فضای کم نمی توان یک دکوراسیون دلخواه را پیاده کرد.  شما با توجه به فضایی که در اختیار دارید می توانید یک دکوراسیون را پیاده کنید. تلویزیون یک بخش از دکوراسیون به شمار می رود. اگر تلویزیون بر روی دیوار نصب شود می تواند هم فضای کمتری را اشغال کند و هم به لحاظ شلوغی اطراف تلویزیون بهتر می باشد. امروزه برای تلویزیون از میزها و یا قاب های دیواری استفاده می شود. ما در این جا یک تلویزیون را معرفی می کنیم که نه به میز تلویزیون نیاز دارد و نه به قاب دیواری.

 

تلویزیون فریم چیست؟

تلویزیون فریم به تلویزیونی گفته می شود که اساسا برای نصب بر روی دیوار طراحی شده است. هر چند می توان این تلویزیون ها را بر روی میز استفاده کرده اما بیشترین جذابیت آن ها برای نصب بر روی دیوار می باشد. فریم به معنی قابی است که دور تلویزیون را فرامی گیرد. تلویزیون اولد ال جی مدل GX تولید 2020 و مدل G1 تولید 2021 از نوع فریم می باشند و تلویزیون فریم سامسونگ LS03T هم از نوع فریم است. در اینجا ما تلویزیون LS03T سامسونگ را معرفی می کنیم که می تواند برای دکوراسیون بهترین انتخاب باشد و از طرفی مقرون به صرفه است چراکه به نسبت تلویزیون های ال جی ارزان تر است. 

 

The frame LS03T

 

تلویزیون فریم سامسونگ 55 اینچ LS03T

تلویزیون فریم سامسونگ 75 اینچ LS03T

دکوراسیون با تلویزیون فریم سامسونگ LS03T

سامسونگ تلویزیون LS03T فریم را در اندازه های مختلف تولید کرده است که تلویزیون فریم سامسونگ اندازه 55 اینچ و تلویزیون فریم سامسونگ اندازه 75 اینچ آن موجود می باشد. این تلویزیون دارای یک فریم می باشد که رنگ ان مشکی بوده و در رنگ های دیگر نیز موجود است. البته فریم های دیگر را به صورت جداگانه باید خریداری کرد
تلویزیون فریم سامسونگ توسط براکت مخصوص به دیوار وصل می شود و با دیوار مماس خواهد شود. این تلویزیون یک ویژگی فوق العاده جذاب دارد که کانکت باکس نام دارد. تمام پورت های تلویزیون به این باکس وصل می شود و آن باکس هم با یک یک کابل باریک به تلویزیون وصل می شود.کابل باریک اتصال به تلویزیون می تواند به صورت توکار هم باشد. مدیریت کابل در این تلویزیون حرفه ای بوده که هم می توان به راحتی به پورت ها دسترسی داشت و هم از شلوغی اطراف تلویزیون جلوگیری می شود. 
تلویزیون فریم سامسونگ چه برای فضای کوچک و چه برای فضای بزرگ بسیار ایده آل است و می تواند جذابیت زیادی را به محیط منزل شما ببخشد. سامسونگ این تلویزیون را بسیار منحصر به فرد تولید کرده است. 

 

مشخصات فنی تلویزیون فریم سامسونگ LS03T

تلویزیون فریم سامسونگ دارای کیفیت تصویر4K است. این تلویزیون از فرکانس تصویر 120 هرتز برخوردار است و از PQI بالایی نیز بهرمند است. این تلویزیون سامسونگ نه تنها برای کاربری عادی بلکه برای کاربری حرفه ای یکی از غول های سامسونگ است. در آن از قابلیت VRR استفاده شده است و می تواند با کارت گرافیک دستگاه های ارسال کننده تصویر به جهت ارائه تصویر شفاف تر همسانی کند. ساسونگ در آن از پورت HDMI ورژن 2.1  استفاده کرده است که کیفیت تصویر 4K را در نرخ 120 فریم بر ثانیه محقق می کند. در نیتجه این پورت شما از کیفیت تصویر 4k در نرخ نوسازی 120 هرتز بهرمند می شوید. تلویزیون فریم سامسونگ LS03T دارای صدای 40 وات سات و از ساب ووفر هم برخوردار است. این تلویزیون از ویژگی هایی صوتی مانند OTS بهرمند است که کیفیت پخش صدا را 3 بعدی می کند. این تلویزیون می تواند هم در محیط کم نور و هم در محیط پر نور بهترین کارایی را داشته باشد. در این تلویزیون شیشه پنل نمیه براق است و می تواند قسمتی زیاد از نور محیط را منعکس کند. کنتراست آن به نسبت دیگر تلویزیون های کیولد سامسونگ و همه تلویزیون های نانوسل و LED ال جی بیشتر می باشد. تماشای فیلم با این تلویزیون جذابیت زیادی را ایجاد می کند.
سامسونگ در این تلویزیون از دو فناروی استفاده کرده است. فناوری Dual LED و فناوری QLED استفاده می کند. این دو فناروی یکی رنگ ها را متمایز می کند و یکی دیگر رنگ ها را به حالت اشباع در می اورد. در هر صورت یکی از تلویزیون های کاربردی برای نمیاش تصویر است. تلویزیون فریم سامسونگ در لینک های زیر مورد بررسی قرار گرفته است که می تواند راهنمایی در جهت بهترین انتخاب باشد:

 

برچسب ها راهنمای خرید راهنمای خرید تلویزیون تلویزیون تلویزیون فریم سامسونگ تلویزیون دوآل ال ای دی تحلیل و بررسی تلویزیون بهترین تلویزیون تلویزیون کیولد
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha