بانه تی وی
۰ محصول۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومانپرداخت و تسویه

بهترین تلویزیون 43 اینچ| قیمت تلویزیون 43 اینچ 2021 و 2022

۱۴۰۰/۸/۵

 بهترین تلویزیون، عبارتی است که همه ما به دنبال آن هستیم. در واقع مشخصات تلویزیون می تواند در این زمینه تعیین کننده باشد. شاید شما بتوانید بهترین تلویزیون را انتخاب کنید اما اندازه صفحه نمایش خاصی را مد نظر داشته باشید که موجود نباشد. برای نمونه بهترین تلویزیون اولد در رنج 43 اینچ موجود نیست. در این نوشته می خواهیم بهترین های 43 اینچ را معرفی کنیم.

 

تلویزیون 43 اینچ برای چه فضایی مناسب است.

 می توان گفت که تلویزیون 43 اینچ برای فضای کم و یا کوچکی می تواند استفاده شود. البته نمی توان روی فضا زیاد متمرکز بود و بلکه برای آن باید فاصله نسبت به تلویزیون را در نظر گرفت. برای اینکه شما از تلویزیون 43 اینچ بیشترین کیفیت و جزئیات تصویر را مشاهده کنید بایستی فاصله از تلویزیون 2 متر باشد. اگر بیشتر باشد معمولا کارایی و آنچه شما دریافت می کنید کمتر است. از طرفی رزولوشن می تواند در میزان فاصله در نظر گرفته شده تاثیر بگذارد، برای نمونه یک تلویزیون 4K را بایستی از فاصله کمتری نیست به تلویزیون Full HD تماشا کرد. 

 

 

بهترین تلویزیون 43 اینچ 

هر برندی تلویزیون 43 اینچ را دارد اما ممکن است که مدلی باشد که اندازه 43 اینچ آن در بازار موجود نباشد. تلویزیون سامسونگ AU9000 دارای اندازه 43 اینچ هم می باشد که مقداری در طراحی با اندازه های بزرگتر متفاوت است اما در بازار موجود نیست. به هر صورت مدل هایی از ال جی و سامسونگ و سونی و... دارای تلویزیون 43 اینچ می باشند. مدل های ال جی مانند UN7340، UN7350، UN71006، UP7550، LM6300،LM637 ، LM5700، LM5500،LM5000 دارای اندازه 43 اینچ می باشند و سری LM با رزولوشن Full HD و سری UN و UP با کیفیت 4K می باشند. مدل T5300 از سامسونگ با کیفیت تصویر Full HD هم دارای اندازه 43 اینچ می باشد. سونی هم تنها یک مدل 43 اینچ دارد و آن هم W660 با کیفیت تصویر Full HD می باشد. تلویزیون ایوولی 43 اینچ مدل EV200DS هم از پر فروش های بازار بوده است. به هر صورت ما به معرفی این تلویزیون های می پردازیم.

 

تلویزیون 43 اینچ ایوولی EV200DS 

 این تلویزیون از بهترین  و مقرون به صرفه ترین های بازار می باشد. شما می توانید روی این تلویزیون برای هر نوع محتوایی حساب کنید. کیفیت تصویر این تلویزیون Full HD بوده و می تواند تصاویر HD را نیز با روشنایی بالایی نمایش دهد. میزان روشنایی این تلویزیون زیاد بوده و از نوع نورپردازی Direct هم استفاده می کند. صدای آن 16 وات است و با دو اسپیکر انتشار می یابد. این تلویزیون طراحی پایه کنار دارد و از جذابیت فوق العاده ای در زمان استفاده بر روی میز تلویزیون برخوردار است. شما درآن سیستم عامل اندروید را در اختیار دارید و می توانید از قابلیت های هوشمند و جستجوی صوتی ان بهرمند شوید. 

 

برچسب هاراهنمای خریدراهنمای خرید تلویزیونبهترین تلویزیون
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha