بانه تی وی
۰ محصول۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومانپرداخت و تسویه

تلویزیون ال جی Qned806 مینی ال ای دی – بهترین تلویزیون بازار

۱۴۰۲/۷/۲۲

 تلویزیون ال جی Qned806 یک تلویزیون Mini LED است که اخیرا توسط شرکت ال جی وارد بازار شده است. بدون شک هر تلویزیون از مزیت و معایبی برخوردار است که در نهایت تاثیر روی قیمت تلویزیون و یا انتخاب مخاطب می گذارد. اما کیوند 806 دارای فناوری مینی ال ای دی است که اخیرا توسط ال جی در تلویزیون قرار داده می شود. در سال 2021 ال جی از تلویزیون کیوند 90 رونمایی کرد و در سال 2022 تلویزیون Qned806 جایگزین آن شد. جدا از اینکه این تلویزیون چه قابلیت ها و کارایی را دارد، مخاطب پسند بودن آن غیر قابل انکار است. اما چرا؟


ال جی تلویزیون هایی را با انواعی از فناوری روانه بازار کرده است. برای نمونه فناوری اولد OLED و نانوسل nanoCell و در آخر کیوند Qned انواعی از تلویزیون ها را از هم متمایز می کنند. در اینجا ما به فناوری مینی ال ای دی Mini LED می پردازیم که در تلویزیون کیوند Qned806 موجود می باشد. شما می خواهید تلویزیونی را خریداری کنید که دارای کیفیت تصویر مطلوب، کارایی حرفه ای و جذابیت ظاهری باشد. آیا تلویزیون ال جی Qned806 می تواند چه جایگاهی را در بازار داشته باشد؟

 

خرید تلویزیون ال جی Qned806 

شما اگر می خواهید تلویزیون ال جی کیوند 806 را خریداری کنید، این تلویزیون در سایز صفحه نمایش 55 اینچ، 65 اینچ، 75 اینچ و 86 اینچ موجود می باشد. در واقع با تغییر در اندازه صفحه نمایش مشخصات فنی ثابت می ماند. این تلویزیون قطعات کره و مونتاژ مصر و یا مونتاژ اندونزی می باشد. این دو مونتاژ با هم تفاوتی ندارند و فقط تلویزیون مونتاژ اندونزی به دلیل کرایه حمل بیشتر قیمت عرضه بیشتری را دارد. از نظر معرفی دو عنوان برای آن در بازار وجود دارد که بعضی آن را تلویزیون کیوند Qned80 و بعضی دیگر آن را تلویزیون کیوند Qned806 معرفی می کنند و شماره مدل کامل آن Qned806QA می باشد که حرف Q بیانگر سال تولید 2022 است.

 

چند دلیل برای خرید تلویزیون ال جی کیوند Qned806

برای نمایش یک تصویر با کیفیت بالا، روشنایی از مهمترین فاکتور می باشد. در تلویزیون کیوند 806 از روشنایی مینی ال ای دی Mini LED استفاده شده است. به نسبت روشنایی LED دارای نیت نور بیشتر می باشد. یک تلویزیون مینی ال دی از تعداد بیشتری از لامپ های ال ای دی تشکیل شده و دارای تعداد بیشتری لامپ ال ای دی می باشد که در نتیجه آن روشنایی در واحد سطح بیشتری را ایجاد می کند. از این رو با این نوع از نورپردازی بیشترین جزئیات از تصویر نمایش داده می شود. 


کارایی حرفه ای برای بعضی از کاربران مهم است. تلویزیون Qned806  دارای صفحه نمایش یا پنل با کمترین زمان پاسخگویی است. از این رو گیمر ها همیشه حس راحتی را با آن خواهند داشت. پورت های موجود در این تلویزیون دارای کمترین میزان تاخیر می باشند و گیمر ها خیلی سریعتر واکنش را در تصویر مشاهده می کنند. 

 

کیفیت ساخت بالا و استحکام همگام با طول عمر بالا

تلویزیون کیوند 806 اساسا از فلز ساخته شده است. این تلویزیون بسیار رخته و خوش تراش است و در عین حال دارای کمترین میزان ضخامت در میان تلویزیون های با نوپردازی می باشد. پنل این تلویزیون از نوع IPS است و زاویه دید بالا دارد و مستحکم است. اما مهمترین نکته و مزیت در مورد تلویزیون های ال جی، طول عمر بالا و حفظ کیفیت با استفاده می باشد. در گذر زمان تلویزیون Qned806 کیفیت خود را حفظ می کند. 

برچسب هابهترین تلویزیون
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha