بانه تی وی
۰ محصول۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومانپرداخت و تسویه

قیمت پرفروش ترین تلویزیون ال جی 55 اینچ 2023

بانه تی وی ۱۴۰۲/۱۲/۲۳

پرفروش ترین تلویزیون های ال جی کدام هستند؟ ما در این نوشته بهترین تلویزیون های ال جی مخصوصا در سایز 55 اینچ را مورد بررسی قرار می دهیم. این تلویزیون از ارزان ترین تا گرانترین را شامل می شود. سایز 55 اینچ در برند ال جی برای چه فضایی مناسب است. ال جی تلویزیون های منحصر به فرد دارد به گونه ای که شما می توانید تلویزیون های ال جی را از کناره ها تماشا کنید بدون اینکه کیفیت و کارایی نمایش آن ها پایین بیاید. این گونه قابلیت فوق العاده به خاطر پنل IPS است که ال جی در تلویزیون های خود استفاده می کند. پر فروش ترین تلویزیون ال جی 55 اینچ کدام است و یا اینکه قیمت بهترین تلویزیون ال جی 55 اینچ چقدر به مدل های میان رده فرق دارد. آیا با صرف هزینه بیشتر می توان به کیفیت تصویر بهتر دست یافت. 

 

تلویزیون ال جی 55 اینچ برای چه فضایی مناسب است

شما باید در نظر داشته باشید که با افزایش رزولوشن در تلویزیون فاصله تماشا باید کمتر باشد و از طرفی با افزایش سایز تلویزیون باید فاصله با تلویزیون را افزایش داد. اما به صورت کلی در اینجه هدف ما سایز 55 اینچ که با سایز دیگری مقایسه نمی شود و از طرفی رزولوشن هم 4K است که اکثر تلویزیون های دارای رزولوشن 4K می باشند. شما باید برای یک تلویزیون ال جی 55 اینچ با رزولوشن 4K فاصله تماشای بهینه 3 متر را در نظر داشته باشید. اما فضا هر چقدر هم باشد زیاد مهم نیست هر چند آن ضلع از دیوار که تلویزیون در آن نصب می باشد باید میانه باشد که تلویزیون زیاد کوچک به نظر نرسد و از طرفی از کناره ها حاشیه داشته باشد تا کسانی که از کناره ها به تلویزیون تماشا می کنند احساس راحتی را داشته باشند. در این جا هدف تلویزیون ال جی است پس شما از کناره ها هم به تلویزیون تماشا می کنید و همان کیفیت تصویر از روبه رو خواهد بود. 

 

پر فروش ترین تلویزیون های ال جی 55 اینچ

ال جی سه دسته تلویزیون بر حسب نوع تکنولوژی دارد تلویزیون های اولد ال جی که در میان آن ها مدل  C3 پر فروش ترین بوده است که در سال 2023 روانه بازار شده است. تلویزیون های نانوسل ال جی که در میان آن ها  پر فروش ترین  بوده است. تلویزیون های ال ای دی LED ال جی که در میان آن ها، تلویزیون ال جی UR78006 پر فروش ترین بوده است. ال جی تلویزیون های کیوند هم دارد که در این میان تلویزیون ال جی کیوند  Qned806 در کنار  پر فروش بوده اند. 

 

بهترین تلویزیون ال جی 55 اینچ

بسته به هزینه ای که برای خرید تلویزیون در نظر می گیرید، تلویزیون های مختلف می توانند بهترین باشند. برای نمونه چون قیمتی پایین دارد در رنج قیمتی خود بهترین می باشد. اگر تلویزیون را برای نمایش تصویر بازی بخواهید آنگاه یک تلویزیون با فرکانس تصویر 120 هرتز لازم است که در این صورت تلویزیون های اولد و یا کیوند با فرکانس تصویر 120 هرتز مانند مدل Qned806 و یا تلویزیون اولد C3 می توانند فوق العاده باشند. 

 

قیمت تلویزیون ال جی 55 اینچ  

تلویزیون LED ال جی UR78006 دارای پایین ترین قیمت در میان تلویزیون های ال ای دی 2023 است. حالا تلویزیون ال جی سری 8 مدل UR8050 و یا UR80006 با اختلاف قیمت 2 واحد بیشتر، از آن گران تر می باشند. تلویزیون ال جی کیوند 756 قیمتی پایین تر از تلویزیون ال جی Qned806 دارد و تنها تفاوت آن می تواند کارایی بیشتر برای بازی در تلویزیون Qned806 باشد. قیمت تلویزیون های اولد بیشتر است و تلویزیون ال جی اولد C3 با قیمتی خیلی بیشتر از مدل های کیوند و ال ای دی و یا نانوسل به فروش می رسد که کارایی بالا برای بازی و یا کنتراست فوق العاده و ظرافت طراحی از ویژگی های بارز آن می باشد. 

 

قیمت پرفروش ترین تلویزیون ال جی 55 اینچ 

اولا تلویزیون ال جی مونتاژ اندوزی گرانتر است ولی از نظر کارایی و کیفیت با تلویزیون مونتاژ مصر هیچ فرقی ندارد. دوما تلویزیون ال جی تولید سال 2023 با تلویزیون ال جی 2022 تقریبا یک کارایی و کیفیت را دارند ولی شاید از نظر قابلیت های هوشمند مدل های جدید تر متفاوت تر باشند. پر فروش ترین تلویزیون ال جی 55 اینچ مدل UR78006 در سال 2023 و  تلویزیون ال جی 55 اینچ UQ75006 بودند که شاید مهمترین دلیل آن، قیمت پایین آن ها بوده باشد. تلویزیون نانوسل ال جی Nano84 و تلویزیون کیوند ال جی Qned806 و تلویزیون ال جی اولد C3 هم پر فروش ترین های در رده خود بودند اما میزان فروش آن ها به نسبت مدل های ال ای دی بسیار کمتر بود که آن هم به وضعیت معیشتی و اقتصادی بر می گردد. 

برچسب هابهترین تلویزیون
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha