بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

خرید تلویزیون از بانه پرداخت درب منزل

بانه تی وی ۱۴۰۲/۱۲/۲۱

همیشه جای سوال است که آیا خرید تلویزیون از بانه به صرفه است و یا اینکه آیا می شود به تلویزیون های موجود در فروشگاه های شهر بانه اطمینان کرد. به هر صورت شما قصد خرید تلویزیون را دارید و گزینه ها و مدل های زیادی را ممکن است انتخاب کنید اما اینکه از چه جایی خرید کنید مهمترین فاکتوری است که در زمان خرید تلویزیون باید به ان توجه کرد و در این نوشته ما به آن می پردازیم. شما می خواهید تلویزیونی را خریداری کنید که هم اصالت داشته باشد و هم سالم باشد و هم اینکه به صورت آکبند باشد. این سه گزینه را مورد بررسی قرار می دهیم اما به مزیت های خرید تلویزیون از بانه می پردازیم یکی از فروشگاه های شهر مرزی بانه است که با بیشت از 10 سال سابقه فروش لوازم خانگی و تلویزیون از هر نظر مورد رضایت بوده است. مشاوه رایگان و راهنمایی صادقانه را می توانید از این فروشگاه کسب کنید. 

 

آیا خرید تلویزیون از بانه عاقلانه است؟

این سوال یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان و یا خریداران تلویزیون و یا هر نوع وسیله خانگی می باشد. شما این سوال را در ذهن دارید که آیا از فروشگاه سر کوچه خریداری کنم و یا تلویزیون را از بانه سفارش بدم. این سوال را اینگونه جواب می دهیم شما می خواهید محصولی را خریداری کنید که تولید آن برای یکی از استان های کشور است. شما اگر از آن استان خرید کنید و با احتساب هزینه پستی و یا هزینه حمل یک برآورد می کنید و مشخص می کنید که آیا به صرفه است و یا نه بهتر است از فروشگاه نزدیک به خودتون خریداری کنید. تلویزیون ال جی و سامسونگ و شیاومی اصالتا به شهر بانه تعلق دارد. یعنی اینکه این تلویزیون ها در شهر بانه پخش و به فروش می رسند. بنابراین تلویزیون و یا یک سری از لوازم خانگی می تواند محصول شهر بانه باشد. پس فروشگاه های شهر بانه دسته اول بوده و یا اگر دسته ی دوم هم باشند سود جزئی را روی محصول می گذارند. از نظر قیمت بدون هزینه حمل قطعا خرید تلویزیون از بانه با قیمت کمتری ممکن است. اما وقتی از نزدیک ترین فروشگاه به خودتون خریداری می کنید با احتساب هزینه حمل و سودی که آن فروشگاه برای خود در نظر گرفته است، تلویزیون را با قیمتی بسیار بیشتر خریداری می کنید. از نظر قیمت تمام شده و یا هزینه کلی که کاربر برای خرید تلویزیون پرداخت می کند خرید تلویزیون از بانه به صرفه می باشد. 

 

قیمت تلویزیون بانه سامسونگ، ال جی و شیاومی

همانطورکه در بالا اشاره شد، قیمت تلویزیون در بانه کمتر است اما کدام برند ها قیمت پایین تر در شهر بانه را دارند و یا خرید کدام تلویزیون های در بانه اقتصادی است. مرز بانه به صورت کلی برای تلویزیون های ال جی و سامسونگ و شیاومی است و این سه برند در شهر بانه به فراوانی به فروش می رسند. اما برندی همچون برند سونی کمتر جایگاهی را در شهر بانه دارد و ممکن است تا حدودی قیمتی بیشتر داشته باشد. 

 

تلویزیون بانه در تهران

تهران یک کلان شهر است و معمولا مشتریانی بیشتر برای خرید تلویزیون دارد اما تلویزیون بانه در تهران چه معنی را می تواند داشته باشد. شما می خواهید از بانه خرید نکنید و برای این منظور تلویزیون خود را در یکی از فروشگاه های شهر تهران خریداری می کنید. تمام تلویزیون های شهر تهران و دیگر شهر ها که از برند ال جی، سامسونگ و شیاومی می باشند از شهر بانه ارسال شده اند. بنابراین با خرید تلویزیون به صورت مستقیم از تهران چند واسطه را اضافه کرده اید و تلویزیون با قیمتی بیشتر به دست شما می رسد. اما شاید بعضی از مغازه دار ها به شما بگویند که جنس بانه ای نخرید! به صراحت تمام تلویزیون های موجود در شهر تهران از شهر بانه ارسال شده اند. مهم آن است که اگر این جمله را به شما نگویند بازارشان گرم نمی شود و اصلا منصفانه هم نیست. اگر به شما امتیاز هایی چون ضمانت نامه های کاربردی می دهند می توانند آن را جنبه تبلیغ خود قرار دهند. هر چند فروشگاه های بانه هم تلویزیون را با گارانتی شرکت های خصوصی در اختیار شما قرار می دهند. 

 

ارزان ترین قیمت تلویزیون در بانه

قیمت تلویزیون در بانه کمترین می باشد. شما به جز شهر بانه از هر جای دیگری خرید کنید قطعا با قیمت نسبی بیشتر به دست شما می رسد و این یک واقعیت است. 

 

خرید تلویزیون از بانه پرداخت درب منزل

شرایط خرید تلویزیون از بانه به چه صورت است. اولا در شهر بانه تلویزیون به صورت نقدی به فروش می رسد و فروش قسطی تلویزیون در شهر بانه معنی ندارد. بعضی از فروشگاه های شهر بانه برای ارسال تلویزیون به مشتری بیعانه نمی گیرند اما مقداری برای مشتری رسیک به نظر می رسد. بنابراین شما باید حتما مقداری کم را به عنوان بیعانه پرداخت کنید. با این کار فروشنده مطمئن می شود که شما خریدار هستید و یا شما هم اطمینان خاطر پیدا می کنید که فروشنده بیعانه دریافت کرده پس آن را می فرستد. اما شما از جایی خرید کنید که شماره ثابت داشته باشد و شماره واریز بیعانه به نام خود فروشنده باشد. تلویزیون در فروشگاه یکبار تست می شود و تحویل پیک داده می شود برای اطمینان از پیک کل مبلغ فاکتور شده برای مشتری از پیک گرفته می شود. تلویزیون دوباره درب منزل مشتری روشن شده و سالم تحویل می شود و مابقی حساب با پیک تسویه می شود.  اما

 

نکاتی در زمان خرید تلویزیون از بانه به خاطر داشته باشید.در زمان خرید تلویزیون از بانه به چه نکاتی توجه کنیم؟


1-    از فروشگاه دارای اعتبار خرید کنید( شماره ثابت و شماره واریز بیعانه به نام خود فروشنده باشد)
2-    تلویزیون را حتما در زمان تحویل به خوبی تست کنید یعنی روشن کنید
3-    شماره سریال روی تنظیمات تلویزیون و روی کارتن و برچسب پشت تلویزیون باید یکی باشد.
4-    به دنبال تلویزیون کره ای نباشید چون امروزه در کشور دیگر مونتاژ می شود و بچسب های کره قطعا فیک هستند
5-    تلویزیون های مونتاژ با هم فرقی ندارند و تلویزیون مونتاژ اندونزی گرانتر است چون هزینه حمل بیشتر داشته است و دلیل بر بهتر بودن آن نیست
6-    اگر بلد نیستید نصب کنید با فروشنده هماهنگ کنید تا یک نصاب را برای نصب تلویزیون بفرستند.
7-     در زمان بلند کردن و یا جابجا کردن تلویزیون روی پنل فشار وارد نکنید

 

سخن آخر

خرید تلویزیون از بانه پرداخت درب منزل با بیعانه و یا بدون آن برای شما امکان پذیر است اما از فروشنده ای خریداری کنید که بیعانه را دریافت می کند. چون تلویزیون را تست و می کند و  سالم تحویل می دهد. فروشنده ای که بیعانه نمی گیرد ممکن است یک محصول را برای شما بفرستد که تحویل گرفتن و یا تحویل نگرفتن آن از سوی شما برایش اهیمتی نداشته باشد و این یعنی خود محصول .... فروشنده ای که بیعانه می گیرد اعتبار خود را برای مقداری بیعانه زیر سوال نمی برد ولی گزینه هایی چون شماره ثابت و یا پرداخت بیعانه به نام فروشنده را در ذهن داشته باشید. در زمان تست تلویزیون درب منزل اگر مورد بود با فروشنده هماهنگ کنید و در صورت مشکل، فروشنده تلویزیونی دیگر را برای شما می فرستد. 

برچسب ها بهترین تلویزیون
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha