بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

بهترین تلویزیون 75 اینچ ال جی 2022 نانوسل، مقایسه تلویزیون ال جی Nano80 با Nano763 یا Nano796

۱۴۰۱/۹/۲۲

بهترین تلویزیون ال جی باید چه ویژگی هایی را داشته باشد تا برای کاربران مورد رضایت باشد. در این میان بهترین تلویزیون 75 اینچ ال جی کدام باید باشد. ال جی مدل های مختلفی را دارد اما در سایز 75 اینچ سه مدل بسیار فوق العاده می باشند. تلویزیون 75 اینچ ال جی Nano763QA و تلویزیون 75 اینچ ال جی Nano796QA با قیمتی مقرون به صرفه و تلویزیون 75 اینچ ال جی Nano80 با قیمتی بیشتر از مدل هایی هستند که به آن ها می پردازیم. این تلویزیون ها دارای رزولوشن 4K بوده و ال جی تلویزیون 75 اینچ Nano95 را هم با رزولوشن 8K دارد. به صورت کلی و همانطور که مشاهده می کنید این تلویزیون ها دارای فناوری نانوسل هستند و منظور ما، معرفی بهترین تلویزیون های 75 اینچ نانوسل ال جی است.

 

تلویزیون 75 اینچ نانوسل ال جی

معمولا تنوع مدل های نانوسل ال جی زیاد است. بعضی از آن ها قیمتی بالا دارند و اما به صورت کلی چند مدل تازه وارد بازار شده  مقرون به صرفه می باشند. نانوسل یک فناوری در جهت افزایش کیفیت تصویر و نمایش رنگ غنی است. همیشه تصویر یک تلویزیون نانوسل به نسبت تلویزیون ال ای دی بدون این فناوری( نانوسل) کیفیت رنگ بیشتری را دارد. رنگ هایی که در یک تلویزیون معمولی به ندرت شانس نمایش را دارند در تلویزیون نانوسل نمایش داده می شوند. بنابراین کیفیت رنگ در تلویزیون 75 اینچ نانوسل حالا هر مدلی باشد بهتر از کیفیت تصویر در تلویزیون ال ای دی ال جی 75 اینچ مانند تلویزیون ال جی 75 اینچ UP81003 خواهد بود.

 

بهترین تلویزیون 75 اینچ ال جی نانوسل

در این نوشته سه مدل تلویزیون نانوسل با رزولوشن 4K را معرفی کرده ایم که این تلویزیون ها فوق العاده می باشند. اما کدام یکی از آن ها بهترین است بعضا به نوع استفاده کاربر از تلویزیون بستگی دارد. تلویزیون Nano80 در سایز های 65 اینچ  55 اینچ بسیار پر طرفدار است. سایز 75 اینچ تلویزیون Nano80 قیمتی به نسبت دیگر مدل ها بیشتر دارد. حالا ما می خواهیم دو تلویزیون ال جی Nano796 و Nano763 را با این تلویزیون مقایسه کنیم. 

 

تلویزیون 75 اینچ ال جی Nano763 

تلویزیون نانو76 با شماره مدل Nano763QA در اختیار کاربران قرار گرفته است. این تلویزیون فوق العاده است. نورپردازی مستقیم در این تلویزیون روشنایی فوق العاده ای را فراهم می کند و به همین دلیل روشنایی آن بالا می باشد. همانطور که گفته شد دارای فناوری نانوسل است و رنگ ها را بسیار واضح نمایش می دهد. حالا در آن زاویه دید بالا است چون صفحه نمایش آن نوع IPS است. شما می توانید از کناره ها هم به تلویزیون تماشا کنید ودر عین حال کیفیت تصویر و روشنایی بالایی را نظاره گر باشید. تلویزیون 75 اینچ ال جی Nano763QA طراحی پایه وسط دارد و یک پایه قوصی شکل از جدابیت های این تلویزیون است. وقتی از کیفیت ساخت سخنی به میان آورده می شود باید عنوان کرد که تلویزیون های ال جی بلا استثنا دارای کیفیت ساخت فوق العاده بوده و ترکیبی از فلز و پباستیک در ساخت آن ها به کار گرفته شده است. 

 

 

قیمت تلویزیون 75 اینچ ال جی

 تلویزیون 75 اینچ ال جی Nano796

تلویزیون Nano79 ال جی با شماره مدل Nano796QA در سال 2022 وارد بازار شده است. این تلویزیون از هر نظر ایده آل است و به نظر می رسد تفاوتی را با تلویزیون Nano796 نداشته باشد. به هر حال شما اگر به دنبال یک تلویزیون با طراحی پایه وسط باشید می توانید از میان این دو گزینه یکی را انتخاب کنید. 

 

قیمت تلویزیون 75 اینچ ال جی

 

 

تلویزیون ال جی Nano80

 تلویزیون Nano80 ال جی برای اولین بار در سال 2020 وارد بازار شد ودر سال 2021 با طراحی و کارایی بهتر در اختیار کاربران قرار گرفت. در سال 2022 هم بازم تولید شده و این نشان از کیفیت و کارایی بالا و همچنین مخاطب پسند بودن این تلویزیون است. تلویزیون 65 اینچ ال جی Nano80 پر فروش ترین در میان سایزهای دیگر بوده و بعد از آن سایز 55 اینچ و 50 اینچ آن پر طرفدار هستند. تلویزیون 75 اینچ Nano80 در تعداد کم موجود شد اما آنچنان در جذب مخاطب تاثیر گذار نبود و شاید به دلیل قیمتی بالایی بود که به فروش می رسید. تلویزیون Nano80 دارای طراحی پایه کنار است و نورپردازی نوع Edge را دارد. هر چند از نطر طراحی مقداری رخته تر به نسبت دو مدل بالایی است اما تئوری مشخصات ایجاب می کند که روشنایی کمتری را به نسبت آن ها داشته باشد.

 

بهترین تلویزیون 75 اینچ نانوسل 2022

روشنایی تصویر و کیفیت ساخت و یا کیفیت صدا ... همه از ویژگی هایی هستند که انتظار داریم در تلویزیون موجود باشند. به هر حال تلویزیون 75 اینچ ال جی Nano763 و تلویزیون 75 اینچ ال جی Nano796 هم مقرون به صرفه هستند و هم کارایی فوق العاده ای را به نمایش می گذارند. قیمت این دو تلویزیون 75 اینچ تقریبا برابر و کمتر از تلویزیون ال جی Nano80 می باشد. 

برچسب ها تلویزیون پایه کنار بهترین تلویزیون تلویزیون 60 هرتز تلویزیون پنل IPS تلویزیون پایه وسط
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha