بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

تلویزیون ال جی نانو 80 65 اینچ 2021 و مقایسه آن با تلویزیون های سامسونگ کیولد

۱۴۰۱/۹/۲۱

تلویزیون ال جی نانو 80 65 اینچ 2021 از نوع ال ای دی با فناوری نانوسل است. طبیعی است که به واسطه نوع فناوری نانو که دارد رنگ ها را بهتر پردازش می کند و یا نمایش می دهد. همیشه کیفیت تلویزیون نانوسل به نسبت یک تلویزیون ال ای دی معمولی بیشتر می باشد. سامسونگ مدل هایی از نوع کیو ال ای دی دارد که بسیار شبیه به تلویزیون نانوسل می باشند. تلویزیون ال جی نانو 80 65 اینچ را می توان با تلویزیون سامسونگ کیوال ای دی Q60 یعنی Q60A و یا Q60B مقایسه کرد. قیمت تلویزیون نانو80 در سایز های 55 اینچ و 65 اینچ کمتر از مدل های کیولد سامسونگ است. حالا کیفیت تصویر، صدا و کیفیت ساخت و یا جذابیت طراحی در تلویزیون ال جی نانو 80 65 اینچ 2021 و مدل های سامسونگ به چه صورت است. شما می توانید خرید این تلویزیون ها را از فروشگاه دنیس کالا با قیمتی مقرون به صرفه انجام دهید. تقریبا همرده قیمت تلویزیون سامسونگ کیولد سری 6 سامسونگ یعنی مدل Q60A یا Q60B می باشد.  خرید تلویزیون 65 اینچ ال جی نانو 80 برای یک خانواده پر جمعیت به جهت دارا بودن زاویه دید بالا توصیه می شود.

 

 

فناوری نانوسل ال جی و کیولد سامسونگ، یک کارایی در دو نام

در تلویزیون های مدرن همچون تلویزیون ال جی نانو 80 65 اینچ و یا تلویزیون های کیولد سامسونگ از یک لایه برای افزایش دید استفاده شده است. این فناوری بر روی رنگ تلویزیون تمرکز دارد. یک لایه با ذرات کریستالی غیر هم اندازه بین لایه نورپردازی Backlight و صفحه پیکسلی قرار می گیرد. در واقع کمک به انتشار نور در یک جهت دقیق به صورت اشباع می کند. حالا این فناوری در تلویزیون های سامسونگ با عنوان کیولد و در تلویزیون ها ال جی با عنوان نانوسل قرار گرفته است که در اصل یک کارایی و یک مشخصات است. این فناوری ها کمک می کنند تا درصد نمایش رنگ تصویر بیشتر شود. شما وقتی یک تلویزیون با این فناوری را در کنار یک تلویزیون بدون این فناوری قرار می دهید به خوبی کیفیت محسوس تلویزیون با فناوری نانو و یا کیولد را مشاهده خواهید کرد.

 

تلویزیون ال جی 65 اینچ نانو 80 و تفاوت آن با سری های دیگر نانوسل ال جی

تلویزیون نانوسل ال جی در سری 8 تولید شده است. حالا سری 8 از تلویزیون های ال جی مدل هایی دیگر همچون تلویزیون Nano84 و Nano86 و .... را شامل می شود. تلویزیون Nano80 ال جی یک تلویزیون پایه بغل است و سازگاری خوبی با ساندبار های صوتی دارد. Nano80 از نظر سری بالاتر از تلویزیون ال جی Nano75 و پایین تر از تلویزیون Nano86 قرار می گیرد. 


تنها تفاوت در تلویزیون ال جی 65 اینچ نانو 80 با تلویزیون ال جی Nano86 در پایه و فرکانس تصویر و پورت HDMI می باشد. برای نمونه تلویزیون نانو80 دارای فرکانس تصویر 60 هرتز، طراحی پایه کنار است اما تلویزیون Nano86 دارای فرکانس تصویر 100 هرتز و پورت HDMI   ورژن 2.1  و همچنین طراحی پایه در وسط می باشد. این تلویزیون ها در بقیه گزینه ها شبیه بوده و تلویزیون Nano86 از نظر کارایی جز برای بازی و یا گیمینگ در بازی های مدرن برتری بر تلویزیون Nano80 ندارد. حالا این تلویزیون بالاتر از تلویزیون Nano75 قرار می گیرد. این دو در نوع نورپردازی متفاوت می باشند. تلویزیون Nano75 دارای نورپردازی مستقیم است و تا حدودی روشنایی بیشتری را به نسبت دارد. 

 

تلویزیون ال جی نانو 80 65 اینچ 2021 و تفاوت آن با تلویزیون های کیولد سامسونگ

اگر بخواهیم در میان تلویزیون های سامسونگ، رقیبی برای تلویزیون ال جی نانو 80 65 اینچ 2021 پیدا کنیم باید تلویزیون Q60A سامسونگ را مد نظر قرار دهیم. این دو تلویزیون بسیار شبیه به هم می باشند. هر دو پایه در کناره دارند و فرکانس تصویر و نوع نورپردازی مشابهی را دارند. شاید به دلیل اینکه ال جی در تلویزیون خود از فلز و پلاستیک استفاده می کند مقداری استحکام بیشتری را برای تلویزیون Nano80 ایجاد کرده باشد. تلویزیون Q60A سامسونگ خود دارای پنل VA است که زاویه دید کم، کنتراست بالا و رنگ مشکی خوب از ویژگی های آن است. تلویزیون Nano80 هم دارای پنل IPS که

 

روشنایی بیشتر و همچنین زاویه دید بالایی را دارد.

تلویزیون سامسونگ Q70B و یا Q70A بالاتر از تلویزیون Nano80 قرار می گیرند و قیمت بیشتری را نیز دارند. فرکانس تصویر 120 هرتز و وجود پورت HDMI ورژن 2.1  تلویزیون Q70 را برای نمایش تصویر بازی بهتر می کند. گزینه هایی چون کنتراست و نمایش رنگ مشکی بیشتر و زاویه دید کمتر از ویژگی های این تلویزیون یعنی Q70 می باشند. تلویزیون Q80B با همان پنلی که در تلویزیون ال جی Nano80 به کار گرفته شده است دارای روشنایی بیشتری می باشد. 

 

جمع بندی، تلویزیون ال جی نانو 80 65 اینچ 2021 یا تلویزیون های کیولد سامسونگ

تلویزیون Nano80 از نظر کیفیت ساخت با ساختار فلزی به نسبت همه تلویزیون های کیولد سامسونگ در رده ای بالاتر قرار می گیرد. از نظر کیفیت تصویر و یا مشخصات فنی بسیار نزدیک به تلویزیون سامسونگ Q60A و یا تلویزیون Q60B می باشد. در میان تلویزیون های ال جی هم روشنایی کمتری به نسبت تلویزیون nano75 دارد. قیمت تلویزیون ال جی Nano80 به نسبت مقرون به صرفه تر است. تلویزیون های ال جی به صورت کلی از طول عمر بالایی برخوردار هستند و از طرفی مستکم تر اند که نیاز به حساسیت و مراقبت زیاد نیست.   
 

برچسب ها تلویزیون پایه کنار بهترین تلویزیون تلویزیون 60 هرتز تلویزیون نانوسل تلویزیون کیولد تلویزیون پایه وسط
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha