بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

جاروشارژی بوش سری 6 | بررسی جاروشارژی های بوش

۱۴۰۱/۱/۲۸

جاروشارژی همانطور که از اسم آن پیدا است ا باطری تغذیه می کند و باطری هم از نوع لیتیومی است. شما باید جارو شارژی و یا باطری آن را به برق بزنید تا بعد از مدت زمان چند ساعتی شارژ شود و دوباره استفاده کنید. معمولا جاروشارژی ها استفاده اسانی را دارند و همه آن ها مخزنی بوده و از کیسه استفاده نمی کنند. از فیلتری برای تصفیه هوای خروجی استفاده می شود که در بیشتر موارد این فیلتر از برند هپا می باشد. جاروشارژی به جهت اینکه کابل اتصال برق را در زمان فرایند جار کردن ندارد خیلی راحت می توان آن را اصلا با خود حمل کرد و یا داخل ماشین را با آن جارو زد. به صورت کلی جارو شارژی توان مصرفی ندارد و برای بیان قدرت جاروشارژی از ولتاژ باطری استفاده می شود یعنی هرچه باطری ولتاژ بالاتری را داشته باشد جارو با دوام بیشتری جارو می کند و دیرتر شارژ آن تخلیه می شود. 

 

جاروشارژی بوش

شرکت بوش هم جاروبرقی و هم جاروشارژی را دارد. جاروشارژی های بوش انواعی مختلف دارند که ما در اینجا به پر فروش های بوش می پردازیم. سری 6 از جاروشارژی های بوش شامل سه مدل می باشند که واقعا کاربر پسند بوده اند. 

 

جاروشارژی بوش سری 6

همانطور که گفته شد این سری یعنی سری 6 شامل 3 مدل می شوند. آنچه در وب سایت سازنده به عنوان شماره مدل شناخته می شود طولانی بوده و کاربران و یا ما فروشنده ها به صورت خلاصه شماره مدل جاروشارژی را بیان می کنیم. جاروشارژی بوش BCH86SLI1، جاروشارژی بوش BCH86PET1 و جاروشارژی بوش BCS611P4A  از سری 6 بوش می باشند. بوش شماره مدل را به صورت تک رنگ دارند. PET به معنی رنگ قرمز، SLI1 به معنی کم صدا بودن و رنگ سفید و P4A به معنی متور جداشونده می باشد.

 

قیمت جاروشارژی بوش سری 8 

هر کدام از مدل های جاروشارژی بوش سری 6 قیمتی متفاوت دارند. برای نمونه بین جاروشارژی PET1 و SLI1 تفاوت قیمت کم است و مدل SLI1 گران تر می باشد اما مدل P4A دارای قیمتی کمتر می باشد. 

 

جمع بندی

اگر می خواهید کمتر هزینه کنید و همچنین دوست دارید که جاروشارژی از دسته جدا شود مدل P4A جاروشارژی خوبی خواهد بود و به راحتی می توان روی صندی و رو مبل ها را با آن تمیز کرد و از این نظر انعطاف بالایی را دارد. اما اگر می خواهید جاروشارژی دوام باطری بالایی در زمان جاروزدن داشته باشد دو مدل SLi1 و Pet1 فوق العاده می باشند. درواقع وزن جارو شارژی بوش سری 6 مدل P4A برابر با 2.3 کیلوگرم ولی دو مدل دیگر وزن 3.3 کیلوگرم را دارند. باطری در جاروشارژی P4A دارای 25 ولت ولی در دو جاروشارژی دیگر برابر با 28 ولت می باشد. هر سه مدل دارای پارویی غلطکی بوده و در جمع کردن موی حیوانات کارایی بالایی را دارند. 
 

برچسب ها جاروبرقی
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha