بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

جارو شارژی بوش سری 6 مدل BCS611P4A

Bosch Serie 6 Rechargeable vacuum cleaner BCS611P4A

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۱۲/۲۶
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۱۲/۲۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
بوش
مدل
BCS611P4A
توان
شارژی
نوع جاروبرقی
مخزنی
نقد و بررسی محصول

جارو شارژی بوش سری 6 مدل BCS611P4A

بوش اخیرا جارو شارژی فوق العاده با کیفیت و کاربردی را تولید کرده است. یکی از ویژگی هایی که می توان آن را مورد توجه ویژه قرار داد، منحصر به فرد بودن آن است. این جاروشارژی مدل BCS611P4A می باشد که ساخت کشور المان به صورت اورجینال می باشد. جارو شارژی بی سیم BCS611P4A شارژی می باشد. جارو شارژی بوش سری 6 مدل BCS611P4A دارای باطری لیتیومی با کیفیت بالا می باشد که می تواند تا 30 دقیقه فرایند جاور کردن را انجام دهد. در این جاروشارژی وزن کم می باشد و به صورت دو تکه است. بوش 611p4A را بسیار منعطف و به صورت منسجم و کمپکت طراحی کرده است. قسمتی که دستگیره دارد بدون پارویی دارای وزن 1.4 کیلوگرم است، همراه با تیوب و یا دسته جاوربرقی وزن آن به 2.3 کیلوگرم می رسد. شما می توانید با جارو شارژی سری 6 ساخت آلمان،  کف تا سقف خانه را جارو کنید. همراه این جارو شارژی لوازم همراه متعددی وجود دارد که می توان انواع سطوع را با آن جارو زد. در آن با یک دوره شارژ می توایند 30 دقیقه سطوح را جارو کنید. البته باطری قابل تعویض است و می توانید باطری را روی شارژی قرار دهید تا شارژ شود. جارو برقی بوش شارژی بدون سیم سری 6 مدل BCS611P4A برای سطوح صاف و سطوح زبر کاربرد دارد.  فیلتری مادام العمر دارد که هوای اتقاق را از گرد و خاک مبرا می کند. رنگ آن آبی نفتی می باشد و جذابیت زیادی را دارد.  

 

جارو شارژی بوش سری 6

 

دوام و عملکرد باطری در جارو شارژی بوش سری 6

باطری این  جارو شارژی سری 6، لیتیومی  می باشد. برای هر نوع استفاده ای باطری می تواند مدت زمانی مختلف دوام بیاورد. اگر به صورت نرمال استفاده شود و به آن پارویی وصل نباشد 30 دقیقه می توانید با ان جارو کردن را انجام بدهید. اگر به آن نازل و یا پارویی برای جاروزدن سطوح وصل باشد با استفاده نرمال تا 25 دقیقه قابلیت جارو کردن را دارد. اگر پارویی به آن متصل باشد و از حالت توربو آن استفاده کنید باطری آن 8 دقیقه دوام می آورد. البته باطری قابل یت جایگزینی را دارد و می توانید آن را بر روی جاشارژی بگذارید تا شارژ شود. ولتاژ باطری 18V است و مدت زمان لازم برای شارژ باطری 4 ساعت می باشد. 

 

دوام و عملکرد باطری در جارو شارژی بوش سری 6

 

مخزن کاردبری تر از کیسه در جارو شارژی !

جاروشارژی بوش BCS611P4A مخزنی می باشد. ظرفیت مخزن در P4A بوش سری 6 متوسط است. مخزن به نسبت کیسه تمیز کردن راحت تری را دارد. یکی از برتری هایی که مخزن در جارو دارد، تمیز کردن اسان آن می باشد. شما می توانید مخزن را بیرون آورده و اصلا آن را با آب شستشو دهید. توان موتور در حین مکش حفظ می شود و کمک زیادی به فیلتر در جارو می کند. البته نه تنها برای جارو شارژی بلکه برای جارو برقی کابلی هم مخزن برای حفظ توان موتور بهتر است.

 

جارو شارژی سری 6 بوش مخزنی

 

راهنمای استفاده از جارو شارژی بوش BCS611P4A

شما می توانید هر فضایی را با آن جارو کنید. خوب از کف گرفته تا سقف قابل جارو کردن می باشد. سیم ندارد و می توانید آزادانه آن را هر گوشه و کناری ببرید و جای های با دسترسی سخت را هم جارو کنید. پله ها! یکی از فضا یا سطوحی هستند که با جارو شارژی راحتر تمیز می شوند. روتاقچه ها، روی درب ها، جلو پنجره ها و... به طور قطع راحتی کاربر با این جارو برقی در پی خواهند داشت. این دستگاه بوش BCS611P4A دو قسمتی می باشد که می توان آن را به صورت کوتاه و یا به صورت دسته دار استفاده کرد. وزن کم آن جذابیت زیادی را به کارایی بخشیده است. این جاروبرقی به رنگ آبی نفتی می باشد و هم منزل را می توانید با آن تمیز کنید و هم زیبایی خاصی هم به محیط می بخشد. 

 

مخزن جارو شارژی سری 6 بوش

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
بوش
مدل
BCS611P4A
توان
شارژی
نوع باطری
لیتیومی
دوام باطری( نرمال- توربو) دقیقه
30 - 8
مدت زمان شارژ باطری
4 ساعت
نوع جاروبرقی
مخزنی
ظرفیت مخزن
متوسط
طول کابل برق
بی سیم
شعاع کار کرد
زیاد
فیلتر
فیلتر بهداشتی آنتی باکتریال
جنس لوله
آلومنیوم
دسته جارو برقی
طراحی آرگونومیک
رنگ
آبی نفتی
وزن
2.3 کیلوگرم
ابعاد(میلی متر)
ارتفاع 1220 * عمق 265 * پهنا 200
ساخت
آلمان
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha