بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

جارو شارژی بوش سری 6 بهترین جارو شارژی مدل های مختلف

۱۴۰۲/۱۰/۱۸

جارو شارژی برای استفاده های مختلفی استفاده می شود برای نمونه در بیشتر موارد که نمی توان از جاروبرقی استفاده کرد، جارو شارژی می تواند کارایی بالایی داشته باشد و بسیار کاربردی واقع شود. شرکت بوش المان در سری های مختلف مدل هایی متمایز با رنگ ها  و توان های متفاوتی دارد. برای نمونه این شرکت دارای جارو شارژی هایی در سری 2 تا سری 7 می باشد و فعلا سری 8 این شرکت وارد بازار نشده است. قطعا هر کدام از مدل های بوش کارایی بالایی را خواهد داشت و شما می توانید هر کدام را انتخاب کنید. 


جارو شارژی و کارایی آن

کارایی جارو شارژی مقداری متفاوت تر جاروبرقی می باشد. در بیشتر موارد که نمی توان از جاروبرقی استفاده کرد، جارو شارژی می تواند مفید واقع شود. چون در جارو شارژی سیم اتصال برق وجود ندارد می توان به راحتی هر قسمتی از منزل و یا داخل ماشین را با آن تمیز کرد. یکی از محدودیت های کارایی جاروبرقی، سیم و یا کابل برق آن می باشد. جاروبرقی های بوش همانند جاروبرقی بوش سری 8 مدل 8pro5 دارای طول کابل 15 متر است. جارو شارژی بوش سری 6 تمام مدل های مخزنی می باشند و جارو شارژی سری 6 کیسه ای در بازار وجود ندارد. 

 

جارو شارژی بوش سری 6 مدل های مختلف

جارو شارژی بوش سری 6 شامل سه الی چهار مدل می باشد. جارو شارژی بوش با رنگ سرمه ای و توان باطری 28 ولتی مدل MX20 ، جارو شارژی بوش به رنگ سفید با توان باطری 28 ولتی تک منظوره مدل 86SLI1، جارو شارژی بوش به رنگ قرمز و تک منظوره به رنگ قرمز مدل 86PET1 و همچنین جارو شارژی بوش به رنگ سرمه ای دو منظوره مدل 611 هر کدام کارایی خود را دارند و تقریبا تفاوت زیادی را با هم ندارند. 

 

جارو شارژی بوش سری 6 مدل 611

 

جارو شارژی بوش سری 6 مدل

 

جارو شارژی بوش سری 6 مدل MX20

 

مهمترین تفاوت در جارو شارژی های بوش سری6

جارو شارژی بوش با باطری از هم متمایز می شوند برای نمونه در سری 6 از باطری 18 ولتی تا باطری 28 ولتی را دارا می باشند. البته در سری 6 همه جارو های شارژی دارای یک باطری می باشند. یکی دیگر از تفاوت در میان مدل های جارو شارژی بوش سری 6 می تواند قابلیت دو منظوره و قابلیت تک منظوره در آن ها می باشد. بعضی از مدل ها به دو صورت استفاده می شوند و کنترل روی قسمت جدا شونده از پارویی می باشد. 

 

قیمت جارو شارژی بوش سری 6

قیمت جارو شارژی بوش سری 6 در مدل های مختلف با میزان ولتاژ باطری متفاوت می شود. برای نمونه با افزایش سری قیمت بیشتر و با افزایش ولتاژ نیز قیمت افزایش پیدا می کند. در بعضی از موارد همچون کمبود یک مدل در بازار موجب افزایش قیمت می شود. گرانترین جارو شارژی بوش سری 6 مدل 86SLI1 است که تک منظوره می باشد. ارزان ترین جارو شارژی بوش سری 6 مدل MX20 دو منظوره می باشد که باطری 20 ولتی را دارا می باشد.

 

خرید جارو شارژی بوش سری 6

شما اگر می خواهید یکی از مدل های سری 6 از جارو شارژی را انتخاب کنید، در اینجا راهکاری را ارائه می دهیم. اگر می خواهید جارو شارژی دو منظوره را خریداری کنید باید در میان مدل های MX20 و مدل 611  انتخاب کنید و اگر باطری برایتان مهم باشد جارو شارژی بوش سری 6 مدل SLI1 دارای باطری قوی تری می باشد. 
 

برچسب ها جاروبرقی جارو شارژی
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha