بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

جارو شارژی بوش سری 6 سفید مدل BCH86SLI1

Bosch Serie 6 Cordless Handheld Vacuum Cleaner 28Vmax White BCH86SIL1

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۱۲/۲۰
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۱۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
بوش
مدل
BCH86SIL1
توان
شارژی
نوع جاروبرقی
مخزنی
نقد و بررسی محصول

جارو شارژی بوش سری 6 سفید مدل BCH86SLI1

 جارو شارژی بوش سری 6 مدل BCH86SIL1 دارای ظرفیت 28 ولت بوده و با باطری قوی و کاربردی می تواند کارایی فوق العاده ای را به نمایش بگذارد. باطری این جارو شارژی 28 ولتی بوده و در مدت زمان 6 ساعت به صورت کامل شارژ می شود. در زمان استفاده از جارو شارژی بوش 28 ولت شما 3 سطح اعمال انرژی را دارید و می توانید بسته به نوع سطوح ازسطح های اعمال انرژی استفاده کنید. شما می توانید باطری جاروبرقی را به شارژ وصل کنید و بعد از آن به مدت 60 دقیقه آن را برای جاروزدن به کارگیرید. رنگ این  جارو شارژی، سفید بوده و مخزنی می باشد. از فیلتر هایی برای به دام انداختن مواد آلرژی زا در آن استفاده شده است که معمولا برای جلوگیری از ایجاد حساسیت پوستی می باشد. ظرفیت مخزن در آن 0.9 لیتر است و تمیز کردن ان هم بسیار آسان است. شما فیلتر را در داخل مخزن می چرخانید و آن را از جای خود خارج می کنید و بعد از آن می توانید حتی مخزن گرد و غبار را شستشو دهید.  جاروشارژی بوش سری 6 مدل BCH86SIL1 از نوع دسته بلند می باشد و میتواند کارایی بالایی داشته باشد. پارویی آن می تواند حتی موی حیوانات را جمع کند. یک غلطکی در ان تعبیه شده است و می توان ان را از جای خود خارج کرده و تمیز کرد. جارو شارژی سری 6 بوش BCH86SIL1 صدای کمی دارد و از یک لایه برای کاهش صدای آن استفاده شده است. قیمت جارو شارژی بوش سری 6 به نسبت دیگر مدل ها مقداری بیشتر می باشد و شاید به دلیل ظرافت و یا کارایی آن باشد. قیمت جارو شارژی بوش سری 6 به نسبت سری های پایین تر بیشتر است و کیفیت و کارایی بالاتری را دارد. 

 

 جارو شارژی بوش سری 6

 

جارو شارژی بوش 28 ولت با باطری لیتیومی

همانطور که می دانید در جارو شارژی از باطری استفاده می شود. باطری در این جارو شارژی لیتیومی بوده و 28 ولتی می باشد. همانطور که برای جاروبرقی از توان مصرفی استفاده می شود و در جارو شارژی هم از ولتاژ باطری برای بیان توان و یا کارایی استفاده می شود. هرچه ولتاژ بیشتر باشد هم دوام باطری و نگهداری شارژ آن بیشتر است و هم به نوعی زود تر شارژ می شود.در این جاروبرقی باطری در مدت زمان 6 ساعت به صورت کامل یا 100 درصد شارژ می شود و در مدت زمان 3 ساعت هم تا 80 درصد شارژ می شود. 

 

 

 

عملکرد و سطح های جارو زدن با جارو شارژی بوش سری 6 

 در جارو شارژی بوش 3 سطح و یا سه درجه تنظیم مکش وجود دارد. شما می توایند بسته به سطوحی که می خواهید جاروبزنید از آن ها استفاده کنید. سطح 1 برای جاروزدن سطوحی است که فرایند جاروزدن ان ها آسان است. سطح دوم برای جاروزدن سطوح نرمال است  و این سطح انرژی بیشترین استفاده را دارد. سطح سوم برای جاروزدن سطوحی است که فرایند جاروزدن در آن ها دشوار است و یا اینکه گرد و خاک روی سطح زیاد است. این سطح توربو نام دارد و بیشتری مصرف انرژی را به همراه داشته و در مدت زمانی کم باطری را به ته می کشد. توصیه می شود همیشه در دور نرمال یا سطح دوم با جارو شارژی سطوح جارو شود. 

 

امکانات موجود در جارو شارژی بوش سری 6 مدل SLI1

شما می توانید مخزن 0.9 لیتری را از این جارو شارژی سری 6 بوش جدا کرده و تمیز کنید. فیلتر آن به راحتی خارج شده و قابل تمیز کردن است. دسته آن بیشتر از یک متر طول یا ارتفاع دارد که برای جاروزدن لازم به خم شدن نیست. تنظیم مکش به راحتی صورت گرفته و معمولا در سه سطح می باشد. رنگ آن سفید است و جذابیت بالایی را دارد. باطری آن 28 ولتی است و دوام بالایی دارد به گونه ای که صورت پیوسته 1 ساعت می تواند جاروکند. پارویی آن دارای غلطکی چرخان است که می تواند حتی موی حیوانات را جمع کند و از طرفی می توان آن را بیرون آورده و تمیز کرد. 

 

 

کارایی و دوام جارو شارژی بوش سری 6 مدل SLI1

 با فرض اینکه شما یک جارو شارژی را خریداری کرده اید چه انتظاراتی را از آن دارید. طبیعی است که شما دوست دارید باطری آن دوام بالایی را داشته باشد و در عوض قدرت مکش هم بالا باشد. در جارو شارژی برای بیان میزان توان از ولتاژ باطری استفاده می شود البته باید خود جارو شارژی دارای سطح های اعمال قدرت موتور باشد. در جارو شارژی بوش SLI1 شما 3 سطح اعمال انرژی را دارید که این سطوح شامل، نرمال ، متوسط و توربو می باشند. طبیعی است که وقتی که شما با سطح توربو جارو زدن را انجام می دهید میزان مصرف باطری بیشتر بوده و باطری دوام کمتری را خواهد داشت. باطری این جاروشارژی 28 ولتی است و به همراه جارو شارژی PET1 دارای یک نوع باطری می باشند. در مدت زمان 6 ساعت به صورت کامل شارژ می شود و به صورت معمولی تا 60 دقیقه می تواند جارو زدن را انجام دهد. وزن آن تنها 3.3 کیلوگرم می باشد که راحتی استفاده از ویژگی های آن می باشد. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
بوش
مدل
BCH86SIL1
توان
شارژی
نوع باطری
لیتیومی
دوام باطری( نرمال- توربو) دقیقه
60
مدت زمان شارژ باطری
6 ساعت
نوع جاروبرقی
مخزنی
ظرفیت مخزن
0.9 لیتر
طول کابل برق
بی سیم
شعاع کار کرد
زیاد
فیلتر
فیلتر هپا
رنگ
سفید
وزن
3 کیلوگرم
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha