بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

جارو شارژی بوش سری 6 قرمز مخصوص موی حیوانات دو منظوره مدل BCH86PET1

Bosch Rechargeable Cordless vacuum cleaner BCH86PET1

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۱۲/۲۰
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۱۱/۶۵۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
بوش
مدل
BCH86PET1
توان
شارژی
نوع جاروبرقی
مخزنی
نقد و بررسی محصول

جارو شارژی بوش سری 6 قرمز مخصوص موی حیوانات دو منظوره مدل BCH86PET1

جارو شارژی بوش سری 6 مدل BCH86PET1 یکی از محصولات شرکت بوش است که با قابلیت هایی فوق العاده در  اختیار کاربران قرار گرفته است. شما اگر می خواهید جارو شارژی مخصوص موی حیوانات را خریداری کنید این جارو شارژی مناسب می باشد و از همه مهمتر پارویی چرخان آن خیلی راحت تمیز خواهد شد. جارو شارژی بوش سری 6 با رنگ قرمز دارای شماره مدل BCH86PET1 است که در شماره مدل آن PET به معنی وجود پارویی  خاصی است که دارای رول چرخان برای جمع کردن مو می باشد و رنگ قرمز را نیز بیانگر است. جارو شارژی بوش با رنگ قرمز برای جمع کردن موی حیوانات مناسب می باشند. می دانید موی حیوانات به سطح می چسبد و ایجاد آلرژی می کند؛ پس اگر می خواهید همیشه فضایی تمیز و بدون موی حیوانات خانگی داشته باشید باید یا جارو برقی و یا جارو شارژی با پارویی چرخان داشته باشید و در ضمن باید پایه قابلیت تمیز کردن آسان را داشته باشد. جارو شارژی بوش Pet1 با جاروی برقی بوش سری 8 مدل 82294  می توانند گزینه مناسبی باشند. البته شرکت بوش جارو شارژی های جدیدتری را روانه بازار کرده است. برای نمونه  با قابلیت و آپشن های بیشتر می توانند کاربردی تر باشند. قیمت جارو شارژی بوش سری 6 در مدل های مختلف متفاوت است که مدل bcH86pet مقرون به صرفه تر نیز می باشد. جارو شارژی بوش سری 6 رنگ قرمز قابلیت دو منظوره را دارد. شما می توانید این جارو شارژی را با بندی که به همراه دارد روی شانه حمل کنید و به راحتی روی مبل و ... را تمیز کنید. جارو شارژی بوش BCH86PET1 همانند دیگر مدل های بوش مخزنی است که با راحتی هم تمیز می شود.  در این جارو شارژی کارایی تمیز کردن با 30 درصد زمان کمتر صورت می گیرد. مخزن آن دارای ظرفیت متوسط بوده و برای تمیز کردن ان نیاز به اب نیست و در ادامه نحوه تمیز کردن آن را ارائه می دهیم. این جاروشارژی بوش دارای وزن 3 کیلوگرم است و دستگیره آرگونومیکی دارد. 

 

 

جارو شارژی بوش سری 6 مدل BCS86PET

 

جاروشارژی بوش سری 6 قرمز  با باطری لیتیومی

باطری این دستگاه لیتیومی است و زمان زیادی را می تواند نگه دارد. این باطری با 3 ساعت تا 80 درصد شارژی شده و با 6 ساعت هم به صورت 100 درصد فول شارژ می شود. برای آن سه سطح استفاده وجود دارد. اگر شما جاروزدن را با سطح مکش پایین انجام دهید میزان دوام باطری بیشتر خواهد بود. به صورت کلی سه سطح تنظیم مکش در آن وجود دارد.

 

سنسور هوشمند نشانگر کثیف بودن فیلتر

با کثیف شدن فیلتر در جاروبرقی و یا جاروشارژی کارایی مکش کم می شود. زمانی که دستگاه مکش، جاروشارژی باشد میزان کاهش مکش بیشتر اتفاق می افتد. در جارو شارژی بوش از نشانگر ال ای دی و سنسوری استفاده شده است تا در صورت کثیف بودن فیلتر کار را مطلع کند. با این قابلیت می توان از کثیف شدن فیلتر به اندازه زیاد جلوگیری کرده و فیلتر را تمیز و دوباره مورد استفاده  قرار داد. 

 

نحوه تمیز کردن مخزن

جاروشارژی بوش مخزنی می باشد و ظرفیت آن 1X است. این جاروبرقی مخزن نسبتا کوچکی دارد و باید آن را تخلیه کرده و هرچه مخزن خالی تر باشد کارایی مکش جاروبرقی بیشتر خواهد بود. شما بعد از جارو کردن نیاز به تلاشی مضاعف ندارید و خیلی راحت می توانید مخزن ان را تمیز کنید. مخزن را از جای خود در آورده و دکمه قرمز رنگ را حول اهرم چند بار می چرخانید. تمام گرد و غبار به پایین مخزن پایین افتاده و می توان خیلی راحت مخزن را تمیز کرد. برای تمیز کردن مخزن نیاز به آب و یا شستشوی فیلتر و مخزن نیست و به این صورت فیلتر مخزن می تواند دوام بالایی را داشته باشد.

 

تمیز کردن آسان برس در جارو شارژی بوش BCH86PET1

پارویی این جارشارژی فوق العاده است. شما می توانید برس را از جای خود در آورده و به راحتی تمیز کنید. برس چرخان خیلی راحت تمیز شده و در جای خود قرار داده می شود. در هر بار جارو زدن نیاز است تا یک بار برس تمیز شود. البته تمیز کردن آن اختیاری بوده اما قطعا کارایی تمیز کنندگی را افزایش می دهد.

 

 جارو شارژی بوش مخصوص موی حیوانات

 

جارو شارژی بوش مخصوص موی حیوانات

جاروشارژی بوش مخصوص موی حیوانات BCH86PET1 خیلی سریع بوده و به نسبت مدل های دیگر 30 درصد زمان کمتر برای تمیز کردن فضا لازم دارد. در این جاروبرقی می حیوانات هم مکش می شود و برای کسانی که در منزل از حیوانات خانگی دارند، فوق العاده می باشد.  در جاروشارژی بوش هر نوع سطحی قابل جارو زدن می باشد.

 

 

 

جارو شارژی بوش سری 6 دو منظوره

جارو شارژی بوش سری 6 می تواند به صورت استاده نگه داشته شود و این فرایند جارو زدن را آسانتر می کند. همراه این دستگاه لوازم زیادی وجود دارد که برای انواعی از سطوح و یا مکان های غیر قابل دسترس می توانند مورد استفاده واقع شوند. این جاروشارژی دارای بند می باشد ومی توان آن را بر روی شانه خود حمل کرد و فضای منزر را با شعاع بی نهایت جارو زد.

جارو شارژی بوش سری 6 و موارد همراه

جارو شارژی بوش سری 6 قرمز مخصوص موی حیوانات به صورت دو منظوره

 جارو شارژی بوش BCH86PET1 یک جارو شارژی دو منظوره می باشد. شما می توانید از آن برای جارو کردن سطوح و همچنین تمیز کردن روی مبل و صندلی استفاده کنید. موتور آن روی مخزن بوده و استفاده دو منظوره را برای شما فراهم می کند. این جارو شارژی به رنگ قرمز است و پارویی چرخان دارد. اگر می خواهید یک جارو شارژی را خریداری کنید که مخصوص می حیوانات باشد بدون شک بهترین گزینه به حساب می اید. پارویی چرخان آن به راحتی قابل تمیز شدن است. قیمت جارو شارژی بوش سری 6 در هر مدل متفاوت است اما بعضی از مدل های سری 6 قابلیت یک منظوره را دارند  بنابراین شناخت از مدل علاوه بر سری تولیدی بسیار مهم است. 

 

 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
بوش
مدل
BCH86PET1
توان
شارژی
نوع باطری
لیتیومی
دوام باطری( نرمال- توربو) دقیقه
45 دقیقه
مدت زمان شارژ باطری
3 ساعت 80 درصد، 6 ساعت 100 درصد
نوع جاروبرقی
مخزنی
ظرفیت مخزن
1X
طول کابل برق
بی سیم
شعاع کار کرد
زیاد
فیلتر
فیلتر بهداشتی آنتی باکتریال
دسته جارو برقی
طراحی آرگونومیک
رنگ
قرمز
وزن
3 کیلوگرم
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha