بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

کولر گازی 12000 گری سرد و گرم اکسنت Accent-H12H1

Gree Airconditioner Hot&Cold 12000 BTU Accent-H12H1

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۹
گروه محصولی :
برند :
۱۷/۴۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
گری
ظرفیت
12000
عملکرد
سرد و گرم
گاز مبرد
R410a
ساخت
چین
نقد و بررسی محصول

کولر گازی 12000 گری سرد و گرم اکسنت Accent-H12H1

گری کولر گازی های متنوعی را در بازار دارد و شما اگر قصد خرید کولر گازی را دارید انتخاب این برند می تواند بسیار مورد رضایت باشد. کولر گازی یک وسیله پر مصرف مخصوصا در تابستان است و اگر شما یک کولر گازی دو منظوری یعنی با قابلیت سرد و گرم را داشته باشید می توانید آن را در زمستان هم استفاده کنید. اما گری کولر گازی اکسنت 12000 را برای متراژ مربع نسبتا متوسط روانه بازار کرده است که در این نوشته ما آن را به خوبی و دقیق معرفی می کنیم که نظیر آن را در هیچ جایی نمی یابید.


کولر گازی گری اکسنت با شماره مدل Accent-H12H1 می باشد. عدد 12 بیانگر ظرفیت 12000 می باشد. برای نمونه کولر گازی گری اکسنت 18000 دارای شماره مدل Accent-H18H1 می باشد. به هر حال می خواهیم مشخصات فنی و ظاهری این کولر گازی گری را بیان کنیم. قیمت کولر گازی گری اکسنت به نسبت خوب است و می توان آن را مقرون به صرفه در نظر گرفت. مشخصاتی مانند کلاس آب و هوایی، ظرفیت واقعی، قابلیت سرد و گرم، کیفیت ساخت و استاندارد های همراه، ابعاد اسپلیت و کندانسور، نوع گاز مبرد و مقداری آن، متراژ پشتیبانی شونده با آن و.... را ارائه می دهیم.

 

کولر گازی گری اکسنت 12000

 

قیمت کولر گازی گری 

 کولر گازی از برند های مختلفی وارد بازار شده است. شرکت هایی چون گری، اوجنرال، ال جی، سامسونگ و... کولر گازی های فوق العاده ای را تولید کرده اند. معمولا کولر گازی گری به نسبت کولرگاز اوجنرال قیمت کمتری دارد و بعضی از مدل های ال جی و سامسونگ قیمتی بیشتر از آن را دارند اما می توان گفت در میان مدل های گری کولر گازی اکسنت بسیار مقرون به صرفه و کارا می باشد.

 

قیمت کولر گازی گری 

 

کلاس آب و هوایی در کولر گازی گری اکسنت

در زمان خرید کولر گازی بسیار مهم است که شما کولر گازی با چه کلاس آب و هوایی را خریداری کنید. به هر حال کلاس و یا رده آب و هوایی متفاوت است. رده آب و هوایی بیشتر به کندانسور مربوط می شود. کولر گازی گر اکسنت دارای رده آب و هوایی T1 است یعنی می تواند تا دمای 50 درجه را تحمل کند اما منظور چیست. کندانسور گاز مبرد را در لوله های انتقال دهنده هدایت می کند و این گاز خود سرد است و هوای گرم اتاق را جذب می کند. با سرد شدن هوای اتاق، کندانسور گرم می شود و در واقع کندانسور هوای گرم را به بیرون هم هدایت می کند. وقتی هوای بیرون و جایی که کندانسور در آنجا قرار دارد گرم باشد، کارایی سرمایشی کولر گازی کاهش می یابد. موتور این کولر گازی برای دمای تا 50 درجه مناسب است و وقتی دمای محیط کندانسور بیشتر از آن باشدف کارایی سردکنندگی آن کاهش می یابد و به مرور زمان موتور در اثر فشار جوی مستهلک می شود. نکته دیگر آنکه در دمای بیشتر از دمای رده آب و هوایی میزان مصرف انرژی به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند.  حالا کولر گازی کری اکسنت 12000 مدل Accent-H12H1 برای چه مناطقی از کشور مناسب است؟ این کولر گازی برای مناطق غربی و شمالی  و یا شرقی و به صورت کلی قسمت شمالی کشور فوق العاده بوده و برای استان های خوزستان، بندر عباس و... پیشنهاد نمی شود.

 

کلاس آب و هوایی در کولر گازی گری اکسنت

 

ظرفیت واقعی در کولر گازی گری 12000 اکسنت

کولر گازی دو نوع ظرفیت را دارد که یکی اسمی بوده و دیگر واقعی می باشد. کولر گازی گری اکسنت 12000 مدل Accent-H12H1 دارای ظرفیت اسمی 12000 و ظرفیت واقعی سرمایشی 10065 بی تی یو و ظرفیت واقعی گرمایشی 10407 بی تی یو می باشد. 

 

کولر گازی گری اکسنت 12000 برای چه متراژی مناسب می باشد

هر ظرفیتی برای یک متراژ کاربردی است شما برای انتخاب کولر گازی باید ظرفیت واقعی را در نظر داشته باشید. انتخاب کولر گازی مناسب برای فضای اتاق در نوشته زیر آورده شده است که می توانید آن را مطالعه کنید و در نهایت بهترین ظرفیت را برای خود خریداری کنید. 

نحوه انتخاب ظرفیت کولر گازی برای فضای موجود

 

 کولر گازی با قابلیت سرد و گرم

 اکسنت کولر گازی است که هم برای فصل سرما و هم برای فصل گرما می تواند استفاده شود. به هر حال کولر گازی دو منظوره بوده و می تواند نیاز به بخاری را نیز برطرف کند. میزان ظرفیت گرم و سرد را در بالا اشاره کرده ایم.

 

استاندارد و یا رده ایمنی و یا محافظتی کولر گازی گری اکسنت IPX4

 کیفیت ساخت در این کولر گازی به گونه ای است که در برابر رطوبت مقاوم می باشد. IP به معنی محافظت در برابر ریز گرد ها و رطوبت است. برای نمونه استاندارد IP67 به این معنی است که دستگاه در برابر ریزگرد های خشک کلاس محافظتی 6  و در برابر رطوبت کلاس محافظتی 7 دارد. به صورت کلی هر چه این اعداد بزرگتر باشند ایمنی بیشتر میباشد. اما می بینید در IPX4 عدد اول جای خود را به حرف X داده است و این بدان معنی است که کندانسور می تواند در شرایط گرد وخاک بدون مشکل باشد و گرد و خاک داخل موتور هیچ گونه ضرری ندارد هر چند استاندارد موتور جدا بوده و به صورتی دارای استاندارد دیگری می باشد. اما 4 به این معنی است که کندانسور می تواند در برابر پاشیندن آب از همه اطراف محافظت شود و فشار آب هم باید کم باشد. 

 

مشخصات ظاهری کولر گازی گری اکسنت 12000

کندانسور در این کولر گازی دارای ارتفاع 43 سانتیمتر، طول 66 سانتیمتر می باشد. ابعاد پنل هم به صورت طول 82 سانتیمتر، عرض 25 سانتیمتر و عمق 19 سانتیمتر می باشد. وزن کندانسور برابر با 26 کیلوگرم و وزن پنل 8.5 کیلوگرم است. رنگ هر دو سفید صدفی بوده و پنل دارای لوگوی Accent در سمت چپ و عبارت R410 در سمت راست می باشد و وسط هم لوگوی Gree قرار گرفته است. 

 

گاز سرمایشی در کولر گازی گری اکسنت 12000

 گاز مبرد در این کولر گازی از نوع R410a می باشد. این گاز شاید قیمتی بالا داشته باشد اما کارایی بالایی را دارد و مقدار آن در این کولر گازی برابر با 560 گرم می باشد.معمولا در کولر گازی یا از گاز R22 و یا از گاز R410a استفاده می شود که در نوشته زیر تفاوت این دو گاز را آورده ایم و می توانید آن را مطالعه کنید. 

گاز کولر گازی و نحوه شارژ آن

 

امکانات موجود در کولر گازی گری اکسنت 12000

اسپلیت آن روی دیوار نصب می شود و پرتاب باد 4 جهته دارد که می توانید با ریموت کنترل آن، تمظیات را اعمال کنید. میزان صدای اسپلیت برابر با 37 دسیبل و صدای کندانسور برابر با 50 دسیبل می باشد که بدون نویز در نظر گرفته می شوند. موارد همراه آن لوله ها و کابل برق می باشند. به نظر می رسد اگر میزان فاصله کندانسور از اسپلیت کم باشد به لوله ای دیگر نیازی نخواهد بود. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
گری
مدل
Accent-H12H1
ظرفیت
12000
عملکرد
سرد و گرم
گاز مبرد
R410a
وزن گاز
560 گرم
پرتاب باد
چهار جهته، مستقیم 8 متر
فضای پشتیبانی
41 تا 51 متر مربع
طراحی
اسپلیت دیواری
ریموت کنترل
ساخت
چین
کلاس اب و هوایی
T1
روغن لوبریکانت
سنتتیک
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha