بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

کولر گازی 18000 گری سرد و گرم اکسنت Accent-H18H1

Gree Airconditioner Hot&Cold 18000 BTU Accent-H18H1

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۹
گروه محصولی :
برند :
۲۸/۴۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
گری
ظرفیت
18000
عملکرد
سرد و گرم
گاز مبرد
R410a
ساخت
چین
نقد و بررسی محصول

کولر گازی 18000 گری سرد و گرم اکسنت Accent-H18H1

کولرگازی 18000 گری اکسنت مدل Accent-H18H1 یکی از کولر گازی های گری است که می تواند برای مناطق گرم و معتدل مورد استفاده قرار بگیرد. این کولر گازی قابلیت سرد و گرم را دارد و می تواند به صورت چهار فصل استفاده شود. رده اب و هوایی گرم و معتدل با T1 مشخص می شود و کمپرسور این کولر گازی مناسب اینگونه شرایط آب و هوایی می باشد. از این کولر کازی می توان در مناطق میانی کشور  و قسمت های شمالی و یا قسمت های غربی مورد استفاده قرار بگیرد. کولر گازی 18000 گری با گاز R410a شارژ شده است. موتور آن می تواند همیشه در دمای پایین کار کند و از این نظر هم طول عمر بالایی را دارد و هم میزان مصرف انرژی پایین می باشد. با اینکه این کولر گازی اینورتر ندارد اما با گاز R410a و نوع کمپرسور و روغن لوبریکانتی که دارد میزان مصرف انرژی آن رده ای بالا  یعنی مصرفی پایین دارد. 

 

کولر گازی گری 18000 اکسنت Accent-H18H1 برای کدام مناطق مناسب است؟

شما برای اینکه بدانید که کولر گازی اکسنت گری و یا هر مدل دیگری برای کدام مناطق مناسب است ابتدا از فروشنده رده اب و هوایی کمپرسور را سوال کنید کولر گازی گری اکسنت بر روی برچسب کندانسور رده اب و هوایی T1 را دارد و این یعنی این کمپرسور می تواند برای مناطق گرم و معتدل مناسب باشد. 

 

کولر گازی 18000 گری از چه گازی استفاده می کند و مقدار گاز سرمایشی آن چقدر است؟

مدل اکسنت H18H1 از شرکت گری از گاز R410a استفاده می کند. این گاز بسیار کارا بوده و برای محیط زیست هم مناسب می باشد. گاز R410a به واسطه میزان آنتالپی بالایی که دارد خیلی سریع گرما را جذب می کند و خیلی سریع هم کپرسور آن را به بیرون هدایت می کند. در این کولر گازی مقدار گاز برابر با 1.26 کیلوگرم است و به نسبت کولر گازی برند های دیگر گری از مقدار بیشتر از گاز استفاده می کند. 

 

در کولر گازی اکسنت گری از چه روغن لوبریکانتی استفاده شده است؟

معمولا در کولر گازی هایی که گاز R410a را استفاده می کنند از روغن سنتتیکی استفاده می شود. روغن در کولر گازی وظیفه روانکاری قطعات داخلی را برعهده دارد و به نسبت روغن مینرال حلالیت بالایی داشته و خیلی سریع عمل می کند. این روغن از گرم شدن بیشتر از حد کمپرسور جلوگیری می نماید.

 

کولر گازی گری ساخت کجا است؟

گری یک شرکت آمریکایی است و اساسا کار آن تولید کولر گازی و دستگاه های تهویه مطبوع است. امروزه کولر گازی گری در چین مونتاژ می شود و از نظر کیفیت و عملکرد فوق العاده می باشد. 

 

کولر گازی گری بهتر است یا کولر گازی جنرال

بهتر بوده کولر گازی به نیاز کاربر بستگی دارد. هم شرکت جنرال و هم شرکت گری کولر گازی های متمافت و فوق العاده ای را تولید کرده اند. به صورت کلی کولر گازی بهتر است که از گاز R410a و روغن سنتتیکی استفاده کند.کاربر باید برحسب نیاز خود کولر گازی را با رده اب و هوایی منطقه خود خریداری کند. برای نمونه برای مناطق گرم وخشک کولر گازی جنرال t3 و برای مناطق گرم و معتدل کولر گازی گری اکسنت H18H1 مناسب می باشد. 

 

برای متراژ من کدام ظرفیت کولر گازی جواب می دهد.

انتخاب ظرفیت کولر گازی با توجه به متراژ اتاق و یا فضا فوق العاده مهم است. شما باید جوانب زیادی را در انتخاب ظرفیت در نظر بگیرد. برای نمونه یک اتاق که آفتاب گیر است نسبت به اتاقی که همیشه در سایه است می تواند ظرفیت بیشتر از کولر گازی را لازم داشته باشد. به صورت کلی کولر گازی 18000 اکسنت گری برای فضای 65 تا 93 متر مربع می تواند جوابگو باشد.

 

امکانات کولر گازی گری اکسنت کدام ها هستند؟

کولر گازی گری 18000 مدل اکسنت دارای اسپلیت دیوار  با طراحی زیبا می باشد. این کولر گازی فوق العاده بوده و می تواند پرتاب باد 4 جهته را داشته باشد. این کولر گازی دارای لوله بوده و کندانسور ان وزن 39 کیلوگرم دارد و میران صدای آن نیز 56 دسیبل است. اسپلیت این کولر که بر روی دیوار نصب می شود دارای رنگ سفید است و وزن 11 کیلوگرم دارد. میزان جریان باد و یا هوای سرد آن 650 مترمکعب در ساعت است. صدای اسپلیت دیوار در کولر گازی اکسنت گری برابر با 39 دسیبل است که معمولا کم صدا می باشد. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
گری
مدل
Accent-H18H1
ظرفیت
18000
عملکرد
سرد و گرم
گاز مبرد
R410a
وزن گاز
1.26 کیلوگرم
پرتاب باد
8 متر
فضای پشتیبانی
65 تا 93 متر مربع با ارتفاع فضای 2.48 متر
طراحی
اسپلیت دیواری- سفید رنگ
ریموت کنترل
ساخت
چین
کلاس اب و هوایی
T1
روغن لوبریکانت
سنتتیک
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha