بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

جارو شارژی بوش سری 7 مدل 711 تفاوت های دو رنگ سفید و قرمز

۱۴۰۲/۱۱/۲۶

جارو شارژی بوش سری 7 با دو شمار مدل وارد بازار شده است. هر شماره مدل دارای یک رنگ مجزا می باشد. برای نمونه دارای رنگ قرمز است و جارو شارژی بوش سری 7 مدل 711 با شماره مدل BCS711EXT دارای رنگ سفید می باشد. اکثرا محصولات بوش همچون ماشین ظرفشویی و یا ماشین لباسشویی با دو حرف در رنگ با هم متمایز می شوند که حرف I به معنی نقره ای و حرف W به معنی سفید است. اما در مورد جارو شارژی های بوش هر مدل دارای یک شماره کد رنگی است. در اینجا جارو شارژی 711 با دو شماره مدل وارد بازار شده است که در پسوند با هم متمایز می باشند. اما جدا از آن تفاوت هایی را با هم دارند که شاید در کارایی تاثیری را نداشته باشد اما ما ریزه کاری به خرج دادیم و تفاوت این دو رنگ را برای شما مشخص می کنیم. قیمت جارو شارژی بوش سری 7 در مدل 711 به صرفه تر است و  جارو شارژی بوش سری 7 مدل 712 با قیمتی بیشتر البته به واسطه باطری اضافه تر به فروش  می رسد. شما اگر می خواهید کمتر هزینه کنید جارو شارژی بوش سری 6 مدل 611 با آپشن های کمتر ارزان تر می باشد. 

 

تفاوت جارو شارژی بوش سری 7 مدل BCS711EXT با BCS711PET

جارو شارژی بوش 711 با دو رنگ وارد بازار شده است که جدا از رنگ با شماره مدل مختلف یعنی پسوند مدلی مختلف دارای تفاوت هایی می باشند که در تصویر زیر آن را آورده ایم. جارو شارژی سری 7 سفید رنگ 711 دارای پارویی دینامیکی چرخان است که جمع کردن را راحت تر می کند. اما جارو شارژی قرمز رنگ دارای پارویی مخصوص موی حیوانات است. پس اگر می خواهید جارو شارژی مخصوص موی حیوانات را خریداری کنید بدون شک مدل BCS711PET پیشنهاد می شود. جارو شارژی قرمز رنگ جدا از پارویی بزرگتر Pro Animal دارای پارویی کوچکتر است که دیگر تیوب طولانی را هم حذف می کند. که این موارد در جارو شارژی سری 7 سفید رنگ نیست. لازم به ذکر است تمیز کردن پارویی در جارو شارژی بوش سری 7 مدل 711 قرمز رنگ راحت تر می باشد. جارو شارژی بوش سفید رنگ دارای دو سری برای گرد گیری روی پنجروه و یا صفحه کیبورد کامپیوتر می باشد که این سری ها در جارو شارژی قرمز رنگ نیست. 

 

 

بهترین جارو شارژی بوش 

شرکت بوش جارو شارژی های مختلفی را در بازار دارد. شما می توانید بسته به نیاز خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. برای نمونه بعضی از مدل های بوش دو منظوره هستند یعنی شما می توانید با دسته کوتاه و یا دسته بلند از آن استفاده کنید. اما بهترین جارو شارژی بوش کدام است. در واقعی می توان گفت که جارو شارژی بوش سری 7 همه آپشن ها را در خود جایی داده است. اما اگر از یک سری از آپشن ها بگذریم می توانید جارو شارژی سری 6 و یا سری 2 را انتخاب کنید. جارو شارژی بوش سری 6 مدل 611 به سری 7 نزدیک تر می باشد. 
 

برچسب ها جارو شارژی
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha