بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

جارو شارژی بوش سری 7؛ جارو شارژی مخصوص موی حیوانات

۱۴۰۲/۱۱/۲۶

جارو شارژی بوش سری 7 در رنگ ها و مدل های مختلف موجود است. شما بسته به نیاز خود می خواهید یک جارو برقی و یا یک جارو شارژی را انتخاب کنید. هر چند  ما در اینجا جارو شارژی بوش را مدنظر داریم اما می توان برای دیگر برند ها هم روالی یکسان برای خرید را در نظر گرفت. شما می خواهید با جارو شارژی چه قسمت هایی از منزل را جارو کنید و یا آیا هدف فقط جارو کردن سطوح خشک است یا می خواهید با جارو شارژی سطوح خیس را نیز تمیز کنید. خوب اگر هدف شما جارو کردن سطوح خیس است باید از برند بوش بزنی بیرون و برند سنکور را انتخاب کنید. شرکت سنکور یکی از تولید کنندگان لوازم خانگی ریز از جمله جارو برقی و جارو شارژی است که محصولات بسیار با کیفیت دارد. جارو شارژی سنکور برای سطح خیس و خشک به کار می رود و فوق العاده کاربردی می باشد. تا به اینجا مشخحص شد که جارو شارژی بوش سری 7 برای محیط خشک کاربرد دارد. سری 7 از جارو شارژی های بوش تازه وارد بازار شده است و دو مدل فوق العاده پر فروش را دارد. جارو شارژی بوش سری 7 در دو رنگ قرمز و سفید موجود است که مدل آن 711 نام دارد. مدل کامل جارو شارژی بوش سری 7 با دو رنگ سفید و قرمز BCS711 می باشد. اما جارو شارژی بوش سری 7 با دو باطری هم موجود شده که مدل آن BCS712 می باشد و فقط در رنگ سفید موجود می باشد. 

 

جارو شارژی بوش سری 7

سری 7 تازه وارد بازار شده و تنوع مدل آن دو عدد است. دو مدل از این شرکت المانی در بازار موجود است که به نسبت جارو شارژی های سری 6 قابلیت هایی اضافه تر دارند. برای نمونه جارو شارژی بوش سری 7 دارای پارویی مجهز به لامپ ال ای دی LED است تا به راحتی بتوانید زیر مبل و ... را تمیز کنید و از تمیز شدن آن مطمئن شوید. همچنین جارو شارژی های بوش جدید دارای قابلیت دو منظوره هستند یعنی موتور با لوله کوتاه تر قابلیت جدا شدن از پارویی طولانی تر دارد. هر چند جارو شارژی بوش سری 6 مدل 611 این قابلیت را داشت. در تصویر زیر آن را آورده ایم. جارو شارژی بوش سری 7 چه مدل 711 با دو رنگ قرمز و سفید و چه جارو شارژی بوش سری 7 با دو باطری و رنگ سفید قابلیت تا شدن را دارند و شما می توانید برای تمیز کردن زیر مبل و تخت و یا صندلی فشار کمتری روی ستون فقرات خودتتون داشته باشید. 

 

جارو شارژی مخصوص می حیوانات

امروزه ماشا الله همه خانواده ها دارای یک گربه و یا یک سگ در خانواده هستند. شرایط نگه داری حیوانات در منزل سخت است و ما در اینجا چند جارو شارژی را معرفی می کنیم که قطعا به کارتان خواهد آمد. جارو شارژی مخصوص موی حیوانات و یا جارو مو جمع کن باید چه ویژگی هایی را داشته باشد. اولین نکته در زمان خرید جارو شارژی و یا جارو برقی با هدف جمع کردن مو، توجه به پارویی آن در زمان خرید است. شما باید پارویی را چک کنید. جارو باید پارویی چرخان داشته باشد و تمیز کردن آن نیز آسان باشد. یکی از آپشن ها، تمیز کردن راحت آن است. من اگر با شماره مدل راهنمایی کنم باید عنوان کنم که جارو شارژی و یا جاروبرقی را خریداری کنید که در پسوند مدل دارای عبارت PET باشد. Pet به معنی حیوانات چهار پا است و نشان می دهد شرکت بوش آن را با هدف جمع کردن مو تولید کرده است. بنابراین شرکت آلمانی بوش محصولاتی را مخصوص صاحبان حیوانات خانگی Pet Owner در نظر گرفته است. جارو شارژی بوش سری 6 مدل Pet1 و جارو شارژی بوش سری 7 مدل 711 را بدین منظور روانه بازار شده اند. جارو شارژی بوش سری 7 مدل 712 هم دارای پارویی چرخان می باشد. 

 

جارو شارژی مخصوص موی حیوانات

 

جاور برقی مخصوص موی حیوانات

در میان انواعی از جارو برقی های شرکت بوش مدل هایی دارای پارویی چرخان می باشند. برای نمونه جارو برقی بوش 82294   دارای پارویی چرخان است که صورت اضافه داخل پک قرار گرفته است. جارو برقی بوش مدل 24230 نیز دارای پارویی چرخان است که کاربران بر اساس نیاز برای جمع کردن موی حیوانات آن را خریداری می کنند.

 

جمع بندی

جارو شارژی بوش سری 7 در هر دو مدلی که در بازار موجود است، برای موی حیوانات مناسب می باشند. اساسا جاروشارژی بوش سری 7 مدل 711 کاربردی تر می باشد. جارو شارژی بوش سری 6 مدل Pet1 به رنگ قرمز نیزبرای موی حیوانات و جاروبرقی بوش سری 8 مدل 82294 می توانند برای جمع کردن مو کارایی بالایی داشته باشند. 
 

برچسب ها جارو شارژی
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha