بانه تی وی
۰ محصول۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومانپرداخت و تسویه

کولر گازی 32000 جنرال T3 لبخندی سرد و گرم مدل GNR-32W N

T3General Air conditioner 32000 BTU Hot and Cold R410a GNR-32W N

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۳/۲۸
گروه محصولی :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
T3 جنرال
ظرفیت
32000
عملکرد
سرد و گرم
گاز مبرد
R410a
ساخت
قطعات تایلند، مونتاژ چین
نقد و بررسی محصول

کولر گازی 32000 جنرال T3 لبخندی سرد و گرم مدل GNR-32W N

کولر گازی 32000 تی سه جنرال(T3General) یکی از بهترین های موجود در بازار می باشد که با ظرفیت زیاد و طراحی جذاب وارد بازار شده است. این کولر گازی شماره مدل و یا کد(GNR-32GW N) را دارد. برخلاف دیگر ظرفیت های T3 جنرال در آن از طراحی لبخندی استفاده شده است و یعنی طراحی آن دیجیتال نیست. کولر گازی 32000 مدل GNR-32GW N از گاز مبرد R410a برای سرمایش استفاده می کند  و این گاز کارایی سرد کنندگی بالایی را دارد. در آن از موتور بزرگ روتاری استفاده شده است  اندازه پنل  حتی کندانسور آن از همه ظرفیت های کمتر از خود بزرگتر است. در کولر گازی 32000 از روغن لوبریکانت سنتتیکی استفاده شده است که فوق العاده بوده ودر ادامه به ویژگی های آن می پردازیم. در آن مقدار گاز برابر با 2000 گرم است و قدرت پرتاب باد بالایی دارد کندانسور آن دارای پوشش طلایی بوده و استاندارد IP24 را دارد. این کولر گازی برای فضای 185 تا 205 متر مربع مناسب می باشد. قابلیت شروع به کار خودکار، فیلتر ویتامین C، پرتاب باد چند جهته و حالت خواب را دارد. 

 

گاز سرمایشی و مقدار آن در کولر گازی

در کولر گازی 32000 به نسبت ظرفیت های پایین تر از گاز بیشتری استفاده شده است. مقدار گاز در این کولر گازی از شرکت T3 جنرال برابر با 2 کیلوگرم است. اما قبل از اینکه مقدار گاز مهم باشد نوع آن مهم است. در کولر گازی 32000 تی سه جنرال از گاز R410a استفاده شده است. اولا این گاز به لحاظ استاندارد در نظر گرفته شده برای محیط زیست ایده آل است و دوما به گونه ای است که موجب می شود تا موتور کولر همیشه در دمای کم کار کند. آنتالپی و یا گرما پذیری این گاز زیاد است و با توجه نحوه عملکرد کولر گازیف بهترین قابلیت را به نمایش می گذارد. 

 

آیا گاز R410a شارژ می شود؟

بله، این گاز می تواند شارژ شود. گاز R410a نسبت به نشتی حساس است. زمانی که در کولر گازی نشتی وجود داشته باشد محتویات و جزئیات گاز تغییر می کند و در کارایی سرمایشی آن تاثیر منفی می گذارد. گاز R410a می تواند توسط تکنسین شارژ شود و چون برای شارژ آن نیاز به اعمال فشار است مقداری هزینه بیشتری نسبت به گاز های دیگر دارد. 

 

کولر گازی چگونه کار می کند؟

کولر گازی بر خلاف تصور، گرما را از فضا خارج می کند. هر چه محیطی که کولر گازی در آن روشن است بسته تر باشد، کولر گازی راحت تر می تواند هوای گرم را جذب کند و از فضا خارج کند. در زمان کار کولر گازی، کندانسور گرمای زیادی را در اطارف خود دارد، از یک طرف گرما را خارج می کند و از طرف دیگر گرمای محیط بر کارایی آن تاثیر می گذارد. زمان که گرما جذب شده و خارج شد، هوای سرد جای آن را می گیرد و فرایند سرد کنندگی اتفاق می افتد.  

رده آب و هوایی کمپرسور چیست؟

رده آب و هوایی مستقیما به کمپرسور مربوط می شود. کمپرسور ها انواعی مختلف دارند و هر کدام می توانند رده اب و هوایی مختلف را داشته باشند. رده اب و هوایی این کولر گازی T3 است. این رده برای مناطق گرم  خشک است. در این کولر گازی کمپرسور می تواند تا دمای 60 درجه را تحمل کند و کارایی سرد کنندگی بالایی را داشته باشد. 

 

نحوه انتخاب کولر گازی مناسب برای منزل

شما برای انتخاب کولر گازی با ظرفیت مناسب باید یک سری از داده های مربوط به فضا را در اختیار داشته باشید. برای نمونه مساحت کف فضا، ارتفاع سقف، تعداد افراد در اتاق و یا فضا، میزان آقتاب گیر بودن و یا در سایه بودن فضا، کاربری فضا را در نظر داشته باشید. برای نمونه در یک فضا با کاربری آشپزخانه ظرفیت بسیار بالاتری از کولر گاز نسبت به یک اتاق خواب لازم است. نحوه انتخاب ظرفیت مناسب کولر گازی برای اتاق را در قسمت وبلاگ آورده ایم که بسیار کمک کننده است.

 

امکانات کولر گازی 32000 لبخندی T3 جنرال

کولر گازی 32000  مدل (GNR-32GW N) دارای پرتاب باد 4 جهته است که با ریموت کنترل تنظیم می شود. این کولر گازی ریموت کنترل دارد و از طریق آن می توان دمای اتاق را دانست. قابلیت شروع به کار خودکار را دارد و می توان در هنگام شب ان را در حالت خواب تنظیم کرد. میزان صدای بسیار کمی داشته و در زمان خواب هیچگونه مزاحمتی را ایجاد نمی کند. دارای صفحه نمایش دیجیتال و طراحی لبخندی است.

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
T3 جنرال
مدل
GNR-32W N
ظرفیت
32000
عملکرد
سرد و گرم
گاز مبرد
R410a
وزن گاز
2000 گرم
پرتاب باد
20 متر
فضای پشتیبانی
بالاتر از 40 متر
طراحی
اسپلیت دیواری- سفید رنگ - لبخندی
ریموت کنترل
ساخت
قطعات تایلند، مونتاژ چین
کلاس اب و هوایی
T3
روغن لوبریکانت
سنتتیک
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha