بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

کولر گازی 28000 جنرال T3 سرد و گرم مدل GNR-28K-SA

T3General Air conditioner 28000 BTU Hot and Cold R410a GNR-28K-SA

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۳/۲۸
گروه محصولی :
برند :
۱۳/۹۵۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
T3 جنرال
ظرفیت
28000
عملکرد
سرد و گرم
گاز مبرد
R410a
ساخت
قطعات تایلند، مونتاژ چین
نقد و بررسی محصول

کولر گازی 28000 جنرال T3 سرد و گرم مدل GNR-28K-SA

کولر گازی 28000 مدل GNR-28K-SA از شرکت جنرال با عنوان جنرال T3 وارد بازار شده و یکی از بهترین های شرکت جنرال می باشد. این کولر گازی با ظرفیت 28000 می تواند فضای زیادی را پشتیبانی کند. یکی از بهترین و کاراترین گاز های موجود را برای عملکرد سرمایشی استفاده می کند. گاز R410a با آنتالپی بالا موجب می شود تا موتور یا کومپرسور همیشه در دمای پایین کار کند. روغن موجود در موتور آن از نوع سنتتیک است و حلالیت بالایی دارد. روغن سنتتیک به واسطه ویژگی که دارد از ایجاد فشار دمایی برموتور جلوگیری می کند. این کولر گازی دارای پنل و کندانسوری بزرگ است. کندانسور آن دارای استاندارد IP24 است و به نوع ضد آب می باشد و آب در آن نفوذ نمی کند.

 

گاز سرمایشی و مقدار آن در کولر گازی 28000 جنرال T3

کولر گازی های موجود در بازار یا از گاز R410a و یا از گاز R22 استفاده می کنند. گاز موجود در کولر گازی 28000 جنرال T3 از نوع R410a است. این گاز خیلی سریع گرما را جذب کرده و زود هم آن را از دست می دهد. به واسطه اینگونه خصوصیت گاز، موتور در دمای کم کار می کند و استهلاکی کمتر دارد. مقدار گاز در این کولر گازی 1700 گرم است و می توان آن را در صورت ایجاد نشتی شارژ کرد. شارژ کولر گازی با گاز R410a سختی های خود را دارد و معمولا هزینه بر می باشد. 

 

 رده آب و هوایی و ویژگی تروپیکال

کولر گازی T3 جنرال همانطور که از نام آن معلوم است دارای رده آب و هوایی T3 می باشد و تحمل دمایی بالایی را دارد. این کولر گازی می تواند تا دمای 60 درجه را تحمل کند و برای مناطق گرم و خشک فوق العاده است. چون قابلیت سرد و گرم را دارد طوری ساخته شده است که می تواند دمای 10- درجه را نیز تحمل کند. کولر گازی T3 جنرال مدل برای مناطق کویری و استان های گرمسیری مانند اهواز، کرمان و مشهد و قسمت های میانی بهترین گزینه برای استفاده می باشد.

 

امکانات و ویژگی های منحصر به فرد در کولر گازی GNR-28K-SA

کندانسور کولر گازی GNR-28K-SA دارای پوشش طلایی است و می تواند در برابر باران های اسیدی و عوامل جوی مقاومت بالایی را داشته باشد، البته استاندارد IP24 دارد و آب در کندانسور نفوذ نمی کند. ریموت کنترل دارد و می تواند پرتاب باد 4 جهته داشته باشد. پنل آن سفید بوده و دارای یک نوار طلایی در قسمت پایین می باشد. دارای فیلتر ویتامین C می باشد. فیلتر در این کولر گازی مواد معلق را به خود جذب کرده و از پخش دوباره آن ها جلوگیری می کند. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
T3 جنرال
مدل
GNR-28K-SA
ظرفیت
28000
عملکرد
سرد و گرم
گاز مبرد
R410a
وزن گاز
1700 گرم
پرتاب باد
17 متر
فضای پشتیبانی
40 متر
طراحی
اسپلیت دیواری- سفید رنگ
ریموت کنترل
ساخت
قطعات تایلند، مونتاژ چین
کلاس اب و هوایی
T3
روغن لوبریکانت
سنتتیک
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha