بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

جاروبرقی سنکور 9050 کمپرسوری 800 وات مدل SVC 9050BL

Sencor Vacuum Cleaner SVC 9050BL

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
سنکور
مدل
SVC 9050BL
توان
800 وات
نوع جاروبرقی
کیسه ای
نقد و بررسی محصول

جاروبرقی سنکور 9050 کمپرسوری 800 وات مدل SVC 9050BL

جاروبرقی سنکور مدل SVC 9050BL با موتور کمپرسوری و توان 800 وات یکی از محصولات سنکور است. این محصول از سنکور کارایی بالایی دارد و به طرز شگفت انگیزی کارایی تمیز کردن سطوح با آن در رده A قرار گرفته است. این جاروبرقی از موتوری ایده ال و کمپرسوری استفاده می کند که DC نیست می توان توان مکش از خروجی موتور و تا پارویی را حفظ کند. در آن از چرخ های بزرگی در قسمت عقب جارو استفاده شده است که کمک می کند تا کشیدن جارو حتی روی سطوح زبر آسان باشد. در این جاروبرقی از یک چرخ کوچک در جلو استفاده شده است که می تواند 360 درجه بچرخد. جاروبرقی سنکور از فیلتر هپا 13 برای تصفیه هوا استفاده کرده و هرگونه مواد معلق را به خود جذب می کند. این جاروبرقی دارای کیسه ای 4 لیتری است و کیسه در آن طراحی کاربردی دارد تا هم توان موتور حفظ شود و هم قابل استفاده به صورت مکرر باشد. نشانگی بر روی جاروبرقی وجود دارد که شما را از پر بودن کیسه با خبر می کند. لوله تلسکوپب آلومنیومی ان طول بیشتر به نسبت دیگر برند ها و مدل های موجود دارد و سنکور برای تنظیم آن از دو روش استفاده کرده است. در این جاروبرقی بر روی دسته و بر روی جارو دکمه های تنظیم وجود دارد. دسته جاروبرقی طراحی فو.ق العاده کاربردی دارد و به صورت ارگونومیکی می باشد. میزان صدای آن 69 دسیل بوده و از این مقدار بیشتر نمی شود. رنگ این جاروبرقی مشکی بوده و طراحی جذابی دارد. 

 

موتور کمپرسوری و تفاوت آن با موتور BLDC

در جاروبرقی سنکور SVC 9050BL از موتور کمپرسوری استفاده می شود. به صورت کلی سنکور از این نوع موتور استفاده می کند. توان 800 وات برای یک موتور کمپرسوری برابر با توان 2400 وات در یک موتور سیمپیچی می باشد. اما این دو موتور چه تفاوتی را با هم دارند. موتور کمپرسوری می تواند توان موتور را از ابتدا تا انتها یعنی انتهای لوله تلسکوپی حفظ کند ولی موتور سیم پیچی این میزان از توان را کاهش می دهد. میزان صدای موتور کمپرسوری نیز کمتر از میزان صدای موتور سیم پیچی است. در این جاروبرقی میزان صدای 69 دسیبل می باشد که به نسبت خیلی کم است.

 

کارایی تمیز کردن با جاروبرقی سنکور

شما یک فضا را با جاروبرقی تمیز می کنید . زمان تمیز کردن و نحوه تمیز کردن بسیار مهم است. شاید با این جاروبرقی لازم باشد تا هر قسمت را یک بار جارو کنید در حالی که با جاروبرقی دیگر زمان بیشتری را لازم داشته باشد. کارایی تمیز کردن با این جاروبرقی A می باشد. 

 

محدوده ای که می توان با این جاروبرقی جارو زد

جاروبرقی سنکور 9050 دارای طول کابل 11 متر است و می تواند تا 14 متر را جارو کند. در واقع طول لوله تلسکوپی در این جاروبرقی زیاد بوده و می تواند راحتی کاربر را حین جارو زدن به دنبال داشته باشد چرا که لازم نیست زیاد برای جارو کردن خم شود. 

 

دسته آرگونومیکی

دسته در جاروبرقی 9050 سنکور ارگونومیکی است و کاربر راحتی را با آن احساس می کند. شما به راحتی می توانید زیر مبل و تخت و یا هر فضای دیگری را با آن به راحتی جارو کنید. البته انتهای لوله تلسکوپی قابلیت چرخش 360 درجه ای افقی و 90 درجه ای عمودی دارد که به راحتی می توان پارویی را به قسمت های زیر تخت و یا مبل هدایت کرد. 

کاربری آسان

این جاروبرقی دارای دو قسمت تنظیم می باشد. یکی بر روی جاروبرقی قرار گرفته و دیگری روی جارو قرار دارد. یعنی شما می توایند میزان مکش و یا توان موتور را روی دسته هم تنظیم کنید. تنظیم با دکمه های فشاری می باشد. لوله تلسکوپی با طول بیشتر، تنظیم روی دسته، چرخ های بزرگ با روکش پلاستیک، چرخ 360 درجه ای، سیم جمع کن خود کار و... کاربری این جاروبرقی را آسان کرده است. 

 

فیلترهپال 13 و حذف آلرژن ها

فیلتر هپا انواعی مختلف دارد و این جاروبرقی از ورژن 13 آن استفاده می کند در آن هر گونه مواد آلرژی زا جذب شده  و از ورود دوباره به فضای داخل اتاق جلوگیری به عمل اورده می شود. دیگر افراد حساس به آلرژی پوستی با این جاروبرقی راحتی کاملی را احسسا می کنند. این فیلتر قابل شستشو است اما بهتر است هر از چند گاهی تعویض شود. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
سنکور
مدل
SVC 9050BL
توان
800 وات
نوع جاروبرقی
کیسه ای
ظرفیت کیسه
4 لیتر
طول کابل برق
11 متر
شعاع کار کرد
14 متر
فیلتر
فیلتر هپا
نویز
69 دسیبل
سیم جمع کن خود کار
کیسه قابل شستشو
جنس لوله
آلومنیوم
لوله تلسکوپی
دسته جارو برقی
طراحی آرگونومیک
رنگ
مشکی
وزن
5.6 کیلوگرم
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha