بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

یخچال فریزر سامسونگ RS50 مدل RS50N3913BC

Samsung refrigerator 501L RS50N3913BC

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
501 لیتر
طراحی
ساید بای ساید
رنگ
مشکی
بار
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر سامسونگ RS50 مدل RS50N3913BC

یخچال فریزر سامسونگ RS50N3913BC یکی از بهترین های سامسونگ می باشد. این یخچال فریزر ساید بای ساید می باشد و شما اگر به دنبال یک یخچال فریزر ساید بای ساید با قیمتی مقرون به صرفه هستید، می تواند گزینه خوبی باشد. یخچال فریزر RS50N3913BC در بازار به یخچال فریزر RS50 معروف است و دارای رنگ مشکی می باشد. این یخچال فریزر دو درب دارد که یکی به سمت راست و دیگر به سمت چپ باز می شود. دستگیره های آن میله ای با طرحی حذاب و ویژگی آسان بازشو می باشد. در این یخچال فریزر یخچال با ظرفیت بیشتر در سمت راست بوده و دارای درب بار هم می باشد. فریزر در سمت چپ بوده و یخساز و ابریز بر روی آن قرار گرفته است. در یخچال فریزر RS50 گاز سرمایشی R600A می باشد و میزان آن 80 گرم است. موتور آن دیجیتال اینورتر است و میزان مصرف کمی دارد. معمولا 4 ستاره انرژی را دارد که می تواند برابر با A++ باشد. نه تنها ویژگی های فنی بلکه کارایی آرام و بی صدایی را دارد و صدای آن معادل 43 دسیبل اندازه گیره شده است. اگر آشپزخانه و هال پذیرایی روی هم می باشند قطعا این یخچال فریزر کم صدا می تواند بسیار مورد رضایت باشد. سیستم سرمایش آن All Arround Cooling است و می تواند همه قسمت های یخچال و فریزر به یک میزان از سرما بهرمند سازد. در آن ویژگی بدون برفک وجود دارد و هیچ وقت برفک نمی گیرد و شما لازم نیست پیوسته آن را تمیز کنید. سامسونگ برای عایق گرمایی از سیکلوپنتان استفاده کرده است که این عایق می تواند تا 8 ساعت از خارج شدن سرما و یا افزایش دما در صورت خرابی و یا قطعی برق جلوگیری کند. 

 

ظرفیت یخچال فریزر RS50 سامسونگ

 هر چند امروزه دیگر ظرفیت بر حسب فوت مکعب بیان نمی شود اما بسیاری از کاربران یخچال فریزر را با فوت مکعب مورد ارزیابی حجمی قرار می دهند. واقعیت آن است که در یک سیستم استاندارد بایستی از لیتر استفاده شود و می تواند با استفاده از فرمول های تبدیل فوت را به راحتی به لیتر و یا برعکس تبدیل کرد. یخچال فریزر RS50 دارای ظرفیت خالص 501 لیتر است. این یخچال فریزر دارای یخچال 357 لیتری و فریزر 144 لیتری می باشد. در هر نوع از طراحی برای یخچال فریزر، معمولا یخچال حجم بیشتری را به خود اختصاص می دهد. 

 

موتور اینورتر دیجیتال و سالم ماندن موادغذایی همراه با مصرف انرژی کم

 سامسونگ از اینورتر به عنوان یک قطعه کاربردی استفاده می کند. در این یخچال فریزر موتور اینورتردار بوده و دارای سیستم کنترل دیجیتال نیز می باشد. در موتور اینورتر دار، دور موتور در زمان رسیدن به دمای مناسب کاهش پیدا می کند و هر زمان لازم باشد دور آن افزایش پیدا می کند. مهمترین ویژگی های اینورتر کاهش مصرف انرژی است چراکه موتور خاموش نمی شود و بلکه دور آن کاهش پیدا می کند. موتور در حالت سکون برای شروع به حرکت به میزان انرژی زیادی نیاز دارد. در یخچال فریزر RS50، مواد غذایی میزان دامنه دمایی کمی را تجربه می کنند و همین امر موجب سالم و شاداب ماندن مواد غذایی می شود. این موتور تنها صدای 43 دسیبل را دارد و می تواند بسیار مورد رضایت باشد.

 

یخچال فریزر RS50 و موتور اینورتر دیجیتال آن

سیستم سرمایش، بدون برفک

سامسونگ در آن از سیستم سرمایش Multi Flow بهره برده است. در آن هوای سرد به سراسر یخچال در کمترین زمان پخش می شود و می تواند مواد غذایی را به صورتی کاربردی سرد نگه دارد. اما مهمترین ویژگی ان می تواند قابلیت بدون برفک باشد. فریزر در یک دما و یخچال در دمایی دیگر نگه داشته می شود. 

 

عدم یخ زدن مواد غذایی در یخچال فریزر RS50 سامسونگ

نحوه چینش مواد غذایی در یخچال فریزر RS50 در تصویر زیر آورده شده است.

 

یخچال فریزر RS50 سامسونگ و چینش مواد غذایی

 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
مدل
RS50N3913BC
ظرفیت
501 لیتر
ظرفیت یخچال
357 لیتر
ظرفیت فریزر
144 لیتر
طراحی
ساید بای ساید
رنگ
مشکی
پنل کنترل
دیجیتالی لمسی
بار
تعداد کشو یخچال
2 کشو
تعداد طبقه یخچال
4 طبقه
آبریز
یخساز
تعداد طبقه درب یخچال
4 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 کشو
تعداد طبقه فریزر
3 طبقه
تعداد طبقه درب فریزر
3 طبقه
طبقه نگهداری بطری
موتور
اینورتر دیجیتال
میزان صدا(دسیبل)
43 دسیبل
گاز مبرد
R600a
بدون برفک
انجماد سریع
سیستم سرمایش
Multi Air Flow
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha