بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی دو درب L247 مدل GC-L247SLKV

LG Side By Side Refrigerator 601L GC-L247SLKV

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۴/۱۹
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۷۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی دو درب L247 مدل GC-L247SLKV

یخچال فریزر ال جی GC-L247SLKV ساخت شرکت ال جی و از بهترین های بازار است. در این یخچال فریزر طراحی ساید بای ساید بوده و دارای دو درب می باشد. ال جی این یخچال فریزر را با کارایی و قابلیت فوق العاده ای روانه بازار کرده است. گاز در این یخچال فریزر r600A بوده و قابلیت جذب گرمایی بالایی را دارد. یخچال فریزر L247 از سیستم سرمایش Multi Air Flow بهره می گیرد و در این یخچال فریزر هیچگونه برفکی ایجاد نمی شود. در آن موتور اینورتر دیجیتال بوده و میزان صدایی کم دارد. مواد غذایی در این یخچال فریزر به صورت کاربردی و مورد رضایت سرد نگه داشته می شوند. در یخچال 2 کشو وجود دارد که قابلیت حفظ رطوبت در آن از یخ زدن و کریسپ شدن میوه و سبزی جلوگیری می کند. کشوی های این یخچال فریزر شفاف بوده و می توان به راحتی داخل آن ها را مشاهده کرد. طبقه ها هم از شیشه حرارت دیده نشکن بوده و جذابیت بالایی را دارد. رنگ این یخچال فریزر نقره ای است و قابلیتی ضد لکه دارد. دستگیره درب آن افقی و به صورت مخفی می باشد. بر روی درب فریزر از ابریز و یخساز استفاده شده است. بالای یخساز و آبریز از پنل لمسی دیجیتال استفاده شده است که می تواند اندازه یخ ها و یا نوع سرمایش و درجه تنظیم یخچال را اتخاذ کرد. 

 

یخچال فریزر ال جی GC-L247SLKV

موتور اینورتر خطی 

 بدون شک هسته اصلی در یخچال فریزر، موتور آن می باشد. یخچال فریزر هر چند از طراحی کاربردی برخوردار باشد و جذابیت بالایی را داشته باشد، بدون یک موتور قوی نمی تواند مورد رضایت باشد. ال جی در این یخچال فریزر از موتور اینورتر دار خطی استفاده کرده است. اینورتر هم ایمنی و هم کم مصرف بودن را به همراه دارد. از طرفی در این یخچال فریزر موتور خطی کار می کند و تنها یک نقطه اصطکاک داخلی دارد که موجب افزایش دوام و همچنین کاهش میزان سروصدا شده است. معمولا با اینورتر و نوع طراحی خطی ویژگی Moist Balance Crisper هم ایجاد می شود که آن را در تیتر پایین توضیح می دهیم.

 

حفظ رطوبت و جلوگیری از یخ زدگی مواد غذایی

در این یخچال فریزر از دو کشو برای نگه داری میوه و سبزی استفاده شده است. این کشو ها دارای ویژگی نگهداری رطوبت هستند و از یخ زدن مواد غذایی و یا میوه و سبزی جلوگیری می کنند. این قابلیت یعنی Mist Balance یک قابلیت حفظ رطوبت است که بر روی مواد غذایی اعمال می شود. مواد غذایی اگر رطوبت کمی داشته باشند معمولا یخ زده و کارایی اولیه و سالم ماندن را از دست می دهند و از طرفی اگر میزان رطوبت زیاد باشد، معمولا زود تر پوسیده می شوند ( در اینجا منظور میوه و سبزی می باشد). 

 

حفظ رطوبت و جلوگیری از یخ زدگی در یخچال فریزر ال جی L247

چرا یخچال فریزرهای ال جی مورد رضایت می باشند. 

اگر هدف فقط طراحی باشد باید عنوان کنیم که هر شرکتی می تواند یخچال فریزر را با انواعی از طراحی کاربر پسند روانه بازار کند اما آنچه ال جی را متمایز می کند، موتور اینورتر خطی می باشد. این موتور جدا از کم صدا و با دوام بودن می تواند رنج دمای نگهداری را کاهش دهد. برای نمونه مواد غذایی داخل یخچال فریزر L247 همیشه یک بازه کوتاه را تجربه می کنند. 

صدای کم  و موتور کاربردی در  L247 مدل GC-L247SLKV

آبریز و یخساز 

شما در یخچال فریزر L247 بر روی درب فریزر،آبریز و یخساز را مشاهده می کنید. این سیستم کاملا اتوماتیک می باشد. از آنجا که این یخچال فریزر قابلیت به اتصال آب شهری را دارد دیگر نیازی به پر کردن مخزن ابریز نمی باشد. شما همیشه آب سرد و یخ را در دو اندازه خرد شده و مکعبی خواهید داشت. سیستم آبریز و یخساز را می توان خارج کرده و تمیز کرد. 

 

پنل کنترل بالای آبریز

یخچال فریزر ال جی L247 دارای پنلی لمسی دیجیتالی بالای ابریز می باشد. شما می توانید این یخچال فریزر را با استفاده از قابلیت های متنوع تنظیم کنید. سیستم انجماد سریع، یا تنظیم میزان اندازه یخ ها و یا خروجی ابریز و یخساز قابل تنظیم می باشد. 

چینش مواد غذایی در یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی L247

 

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی دو درب L247 مدل GC-L247SLKV

 


 

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha