بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

غذاساز فیلیپس 7762 مدل HR7762

Philips Food processor HR7762

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۹/۲۷
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۳/۴۰۰/۰۰۰ تومان
نقد و بررسی محصول

غذاساز فیلیپس 7762 مدل HR7762

غذاساز فیلیپس HR7762 یکی از بهترین محصولات فیلیپس است و با قابلیت 28 کاره خود می تواند رضایت کامل کاربران داشته باشد. توان موتور آن 750 وات است. در آن قابلیت هایی چون درست کردن سالاد، برش زدن میوه و سبزیجات، ویژگی مخلوط کن و آسیاب و قابلیت همزان وجود دارد. این غذاساز دارای ظرفیت 2.1 لیتر است که می توان از 2 لیتر آن به صورت بهینه استفاده کرد. ظرف مخلوط کن و یا به عبارتی دیگر پارچ آن دارای ظرفیت 1.7 لیتر است. آسیاب آن هم ظرفیت 250 میلیگرم را دارد. شما می توانید مخلوط کن و یا آسیاب را روی دستگاه سوار کنید و عمل آسیاب کردن و یا مخلوط کردن را با دستگاه انجام دهید. در آن پارچ و آسیاب از شیشه ساخته شده و پارچ براق و مخزن آسیاب دودی می باشد. همه این مخزن ها و یا ظرف ها همراه غذاساز فیلیپس HR7762 دارای درجه بندی می باشند که درست کردن غذا را برای شما آسان تر می کند. 

 

نحوه کار با غذاساز فیلیپس HR7762

 شما بعد از قرار دادن ظرف مورد نظر در جای تعیین شده می توانید دستگاه را روشن کنید. برای این منظور دکمه ولومی تعبیه شده است و عملکرد سرعت تند و سرعت کم را دارد. برای مخلوط کردن و یا آسایب کردن بهتر می توان از عملکرد پالسی دستگاه استفاده کرد که بدین منظور دکمه ولومی با جهت خلاف عقربه های ساعت چرخانده و در حالت P قرار می دهید. این عملکرد سریع است و باید زمانی کم دکمه را در حالت P قرار داد.  تیغه های غذاساز می توانند به صورت برعکس به منظور تهیه برش های مورد نظر بر روی دستگاه بسته شوند. 

 

امکانات غذاساز فیلیپس HR7762

پارچ مخلوط کن با ظرفیت 1.7 لیتر، آسیاب با ظرفیت 250 میلی گرم، ظرف غذاساز با ظرفیت 2.1 لیتر، 4 عدد تیغه صفحه ای رنده ای استیل، دو تیغه صلیبی فولادی با یک جهت اره ای، تیغه های رنگی خاکستری و قرمز با شرایط کار در دور کم و زیاد برای همزدن و یا برش زدن از لوازم همراه غذاساز فیلیپس HR7762 می باشند. این دستگاه عملکرد پالسی دارد و دارای کابل برق به طول یک متر با محل ذخیره کابل می باشد. یک ظرف برای نگهداری و یا ذخیره لوازم هم همراه غذاساز فیلیلپس شده است. در این دستگاه پایه ها انتهایی پلاستیکی دارند و از لغزش در هنگام کار جلوگیری می کنند. کلیه لوازم این دستگاه با ماشین ظرفشویی قابل شستن می باشند. 

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha