بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

غذاساز فیلیپس 7530 مدل HR7530

Philips Compact Food Processor HR7530/01

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۹/۲۷
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۳/۶۰۰/۰۰۰ تومان
نقد و بررسی محصول

غذاساز فیلیپس 7530 مدل HR7530

غذاساز فیلیپس 7530 یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین محصول شرکت فیلیپس است که قابلیت های آن زبانزد می باشد. این غذا ساز به رنگ سفید می باشد و طراحی زیبایی را دارد. خوب آنچه در وب سایت شرکت فیلیپس اعلام شده است قابلیت 31 کاره آن است. به همراه این دستگاه ظرف مخلوط کن، ظرف عصاره گیری و یا آب مرکباکت گیری و ظرف اصلی خود دستگاه می باشد. ظرف مخلوط کن شیشه ای بوده و دارای ظرفیت 1.5 لیتر است. خود ظرف غذاساز هم 2.1 لیتر است و قابلیت هم زدن و یا ورزدن 500 گرم ارد و یا خمیر را دارد. ظروف و یا مخزن هایی همراه این دستگاه شفاف بوده و دارای درجه بندی می باشند. در این غذاساز از تیغه های S شکل استیل استفاده شده است که قابل شستشو می باشند و برندگی خود را حفظ می کنند. تیغه در داخل ظرف مخلوط کن به صورت صلیبی است و آن هم جنس استیل دارد. موتور این دستگاه دو سرعته است و عملکرد پالسی را برای استفاده در زمان مخلوط کردن و یا ورزدن خمیر دارد. دکمه تنظیم سرعت در آن از طراحی ولومی برخوردار است که افزایش سرعت به صورت ساعت گرد و کاهش و یا عملکرد پالسی آن با چرخش دکمه به صورت غیر ساعت گرد می باشد. 

 

استفاده های متنوع از غذاساز فیلیپس HR7530

غذاساز 7530 فیلیپس می تواند هر گونه مواد غذایی را برش زده و همچنین کارایی و عملکرد 31 تایی دارد. شما می توایند با این دستگاه سیب زمینی، میوه، سبزی و انواعی دیگر از مواد غذایی را برش بزنید و حتی با آن یک سالاد خوشمزه را درست کنید. برش ها در آن انتخابی بوده و می توان تیغه های برنده را به صورت معکوس روی دستگاه نصب کرده و هر گونه انتظار را با آن برآورده کرد. آنچه این دستگاه انجام می دهد شامل مخلوط کردن، ورزدن، درست کردن خمیر، آب گرفتن انواعی از مرکبات، برش میوه و سبزیجات، برش سیب زمینی و... می باشد.

 

مخلوط کن در غذاساز فیلیپس HR7530

 به همراه این غذاساز از یک پارچ شیشه ای با ظرفیت 1.5 لیتر استفاده شده است. پارچ از شیشه بوده و شفاف است. پارچ دارای درجه بندی می باشد و می تواند شما را از میزان مخلوط موجود مطلع کند. با این درجه بندی راحتر می توان یک مخلوط خوشمزه را درست کرده و از آن لذت برد. تیغه های مخلوط کن سرد خود بوده و فقط با مخلوط کن استفاده می شوند. جنس آن ها از استیل است و به صورت صلیبی طراحی شده اند. مخلوط کن یک دستگیره برای برداشتن راحت دارد و درست به مانند پارچ آب طراحی شده است.

 

آب مرکبات گیر در غذاسازی فیلیپس 7530

شما شاید نیاز به خرید یک آبمرکبات گیر دارید. فیلپس در غذا ساز ساز خود این قابلیت را برای شما آورده است. شما می توانید اب و یا عصاره هر نوع مرکبات را گرفته برای مصارف به کار ببرید. قسمت آب مرکبات گیر پلاستیکی است و از مواد BPA به دور می باشد. مواد پلاستیکی موجود در دستگاه هایی که با مواد غذایی در تماس هستند باید از هر گونه رزین های بیسفنول به دور باشند، خوشبختانه غذاساز 7530 از این مواد به دور می باشد. 

 

آسیاب و خرد کن  در غذاساز HR7530 فیلیپس

شاید دوست دارید در کنار این غذاساز از یک آسیاب و یا خرد کن استفاده کنید. آسیاب همراه این دستگاه ظرفیت 0.5 لیتر را دارد و می تواند تا 250 گرم دانه ها را برای شما آسیاب کند. شاید در زمان کار با غذاساز لازم باشد تا قسمت هایی از مواد غذایی را خردایش کنید که با آسیاب همراه دستگاه می توان این کار را انجام داد.

 

امکانات و ویژگی ها

غذاساز فیلیپس HR7530 دارای چهار پایه پلاستیکی است که به خوبی دستگاه را در زمان کار ثابت نگه می دارد. دکمه تنظیمات سرعت ولومی می باشد. تیغه های صفحه ای برای برش، تیغه های صلیبی برای مخلوط کن و آسیاب می باشند. شما می توانید کلیه اوازم همراه را در ظرف غذاساز نگهداری کنید. به هر صورت توان آن 850 وات است و از موتور قدرتمند و کم صدا برخوردار است. کلیه لوازم  غذاساز HR7530 در ماشین ظرفشویی قابل شستشو می باشند. 
 

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha