بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

غذاساز فکر 1000 وات Mir Chef

Fakir Food Processor Mir Chef 1000W

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۹/۲۷
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
نقد و بررسی محصول

غذاساز فکر 1000 وات Mir Chef

غذاساز فکر مدل Mir Chef یکی از محصولات فکر می باشد و در رنگ ها مختلف موجود می باشد. این دستگاه قابلیتی چند کاره دارد می تواند برای خرد کردن گوشت و سبزیجات و یا رنده کردن میوه و سبزی های سفت مورد استفاده قرار گیرد. دارای یک مخزن برای خرد کردن می باشد که ظرفیت آن 1.5 لیتر است. یک ظرف 900 میلی لیتری را نیز به همراه دارد که معمولا خرد کردن گوشت در داخل آن صورت می گیرد. مخزن و خود محفظه دارای رنگ شفاف می باشد و از جنس شیشه است. این  دستگاه توان 1000 وات دارد. در آن از دسته ارگونومیکی استفاده شده است که فرایند مخلوط کردن و یا خرد کردن گوشت را آسانتر می کند. یک دکمه بر روی دسته آن وجود دارد که تنظیمات سرعت و یا جدا کردن قسمت متحرک از موتور را می توان با آن انجام دارد. تیغه ها دارای شکلی صلیبی هستند و به همراه آن انواعی تیغه و همزن همراه شده است. شما می توانید این  دستگاه را با رنگ مورد علاقه خود خریداری کنید چراکه دارای انواعی از رنگ است که آن ها را آورده ایم.

تیغه های Mir Chef فکر و جنس آنها

غذاساز  Mir Chef را می توان هم مخلوط کن و هم گوشت کوب در نظر گرفت. این دستگاه چند کاره است و برای درست کردن انواعی از سالاد ها و یا برش میوه و سبزیجات کاربرد دارد. در آن از تیغه های متفاوت و متنوعی استفاده شده است. جنس تیغه ها از استیل است که زنگ نمی زنند. این تیغه ها به شکل های متفاوت هستند و هنگام کار با آن احتیاط شرط لازم است. تمام  قطعات همراه این محصول با ماشین ظرفشویی قابل شستشو می باشند. تیغه ها از نوع صلیبی، رنده ای و برشی می باشند که در تصاویر محصول آن ها را آورده ایم.

کیفیت ساخت غذا ساز فکر Mir Chef

 به صورت کلی این دستگاه از پلاستیک و استیل ساخته شده است که البته جنس قسمت های شفاف از شیشه حرارت دیده می باشند. قسمت های پلاستیکی در تماس با مواد غذایی به صورت BPA Free می باشند و این یعنی در آن ها از رزین های بیسفنول استفاده نشده است و مواد اولیه می باشند. زمانی که قسمت متحرک را از موتور جدا می کنید یک صدای از آن را خواهید شنید که مشخص می شود قطعه از موتور جدا شده است و در زمان اتصال نیز به همین صورت است.

لیست قیمت لوازم خانگی ریز موجود در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha