بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

غذاساز فیلیپس 1300 وات 7778 مدل HR7778

Philips Food processor 1300W HR7778

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۹/۲۷
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۶/۲۰۰/۰۰۰ تومان
نقد و بررسی محصول

غذاساز فیلیپس 1300 وات 7778 مدل HR7778

غذاساز فیلیپس HR7778 دارای توان 1300 وات و قابلیت های متنوع است. شما با این غذا ساز می توانید چند کار را انجام دهید. اولا دارای قابلیت مخلوط کن، همزن و خرد کن می باشد. همه این قابلیت ها به صورت جداگانه با این غذاساز انجام می شود. لوازم آن به استثنای موتور با ماشین ظرفشویی قابل شستشو می باشد. ظرفیت مخزن شیشه ای آن 3.4 لیتر است که از دو لیتر آن می توان به صورت بهینه استفاده کرد. مخزن دارای درجه بندی می باشد  و می توان در هر لحظه میزان مواد موجود را در زیر نظر داشت. غذا ساز فیلیپس HR7778 دارای پارچ مخلوط کن با ظرفیت 2.2 لیتر است و آن هم درجه بندی دارد. تیغه ها چه برای قسمت مخزن اصلی و چه پارچ مخلوط کن از فولاد ضد زنگ می باشد. صفحه هایی دوار دارد که می توان از یک میلیمتر تا 7 میلیمتر برش را ایجاد کنند. این تیغه ها 4 عدد بوده  و قابلیت معکوس وصل شدن را دارند. شما می توانید برای برش سیب زمینی و یا هویج و یا میوه های نرم از آن استفاده کنید. قابلیت آبمیوه گیری و یا اب مرکبات گیری را هم داشته و با این قابلیت تقریبا محصولی همه کاره در آشپزخانه به شمار می رود. رنگ این غذا ساز  استیل و مشکی می باشدو از استیل و پلاستیک ساخته شده است. پلاستیک آن استاندارد بهداشتی را داشته و عاری از رزین های بیسفنول است به عبارتی تاییدیه بهداشت جهانی را دارد. 

 

غذاساز فیلیپس HR7778 عاری از BPA

BPA یک نوع رزین است که در محصولات بازیافتی برای بازتولید پلاستیک به کار می رود. BPA سرطان زا بوده و معمولا برای محصولات خانگی استفاده نمی شود. غذاساز فیلیپس ازBPA عاری بوده و آن را ندارد. این غذاساز استاندارد و تاییدیه بهداشت جهانی دارد، بنابراین غذایی و یا مواد غذایی که در تماس با پلاستیک است، سالم و بدون جذب آلودگی خواهد بود

 

قابلیت مخلوط کن غذاساز فیلیپس

فیلیپس در این غذاساز از پارچی شیشه ای با ظرفیت 2.2 لیتر استفاده کرده است. این پارچ شیشه ای است و یک تیغه صلیبی از فولاد ضد زنگ دارد. یک طرف تیغه اره ای بوده که کمک می کند تا مخلوط کردن و برش سریعتر صورت گیرد. برای استفاده از مخلوط کند در این غذاساز فقط کافی است تا پارچ را روی روتور بگذارید. درب آن از پلاستیک و مشکی رنگ می باشد و دستگیره را برای حمل راحتر دارد.

 

قابلیت خرد کن غذاساز 7778 فیلیپس

غذاساز فیلیپس HR7778 دارای یک ظرف شیشه ای کوچک برای خرد کردن می باشد. شما می توانید با این غذاساز قابلیت آسیاب کردن را پیاده کنید و انواعی از حبوبات و ... را آسیاب کنید. 

 

قابلیت آبمیوه گیری و آب مرکبات گیری در غذاسازی فیلیپس

درست کردن آبمیوه و یا آب مرکبات نیاز به آبمیوه گیری دارد. فیلیپس در این غذا ساز از امکانات یک آبمیوه گیر استفاده کرده است. شما با داشتن این غذاساز می توانید دو دستگاه جداگانه را در یک دستگاه یعنی غذاساز داشته باشید که به لحاظصرف هزینه بسیار به صرفه می باشد. 

 

غذا ساز فیلیپس HR7778 بالارده ترین مدل در آشپزخانه شما

غذاساز فیلیپس می تواند شما را از خرید و یا نیاز به 4 دستگاه مبرا کند. در واقع این غذاساز چهار خروجی دارد و می تواند بسیار به صرفه باشد. غذاساز فیلیپس آبمیوه گیر، اب مرکبات گیر، مخلوط کن و همزن می باشد. همزن آن دوقلو بوده و دارای امکاناتی جانبی برای همزدن انواعی از مواد غذایی است. HR7778 بالاتر از غذاساز فیلیپس HR7776 می باشد و تقریبا تمام کارایی یک غذاساز حرفه ای را دارد.

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha