بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

غذاساز بوش 700 وات مدل MCM3100WGB

Bosch Food Processor MultiTalent 3 700W MCM3100WGB

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۳/۱۴
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
بوش
مدل
MCM3100
ظرفیت کاسه(لیتر)
2.3
سیستم تنظیم
چند سرعته
چرخش اتوماتیک
نقد و بررسی محصول

غذاساز بوش 700 وات مدل MCM3100WGB

غذاساز بوش 3100 مدل MCM3100WGB یکی از برترین های بوش می باشد و در هر اشپزخانه ای می تواند بسیار کاربردی باشد. در این غذا ساز توان 700 وات است و استفاده از آن بسیار آسان است. یکی از ویژگی های هر وسیله ایمنی می باشد. در این غذا ساز به خوبی ایمنی پیاده شده است. این غذاساز زمانی که درب آن بسته می شود کار می کند و موتور آن تیغه را می چرخاند. در آن ظرفیت کاسه پلاستیکی 2.3 لیتر می باشد. این ظرف درجه بندی را دارد و به صورت شفاف است بنابراین شما همیشه از محتوا موجود  در آن خبر دارید. در این غذا ساز برای خرد کردن انواعی از مواد غذایی مانند میوه و سبزیجات از تیغه هایی مخصوص استفاده شده است. غذا ساز بوش 3100 دارای پایه های پلاستیکی است تا در موقع استفاده نلغزد. شما می توانید تمام وسایل به همراه غذاساز را در ظرف آن قرار دهید  که نگهداری آن را آسان تر کرده است. رنگ این غذا ساز سفید است و در آن از پلاستیک و استیل برای ساخت استفاده شده است. خوشبختانه پلاستیک موجود در آن BPA Free می باشد. در تنظیم سرعت 2 منظوره می باشد و از ویژگی اضافه کردن دور سرعت استفاده شده است. این غذا ساز عملکرد پالسی را نیز دارا می باشد. برای ایمنی بیشتر از یک پلاستیک گرد برای انداختن مواد به داخل ظرف استفاده می شود. تمامی موارد همراه این غذاساز به استثنای موتور در ماشین ظرفشویی قابل شستشو می باشد. 

نگهداری راحت غذاساز 3100 بوش

اغلب نگهداری یک وسیله در آشپزخانه می تواند مشکل می باشد، مخصوصا غذا ساز که معمولا قطعات جانبی زیادی را دارد. در غذا ساز بوش می توان کلیه متعلقات را در ظرف آن جایی داد. این ویژگی کمک می کند اولا موارد همراه آن گم نشوند و دوما خیلی راحت تر می توان به ان دسترسی داشت. در این غذا ساز از ظرف شفاف استفاده شده است. این ظرف دارای درجه بندی بوده و کمک می کند بتوان راحتر مقدار موجود در آن را اندازه گرفت. این ویژگی موجب می شود تا طبق دستور العمل ها مواد را به ان اضافه کرد. این ظرف همچنین با توجه به اندازه ای که دارد می تواند تمام متعلقات موجود را در خود جایی دهد و نگهداری  از غذاساز را آسان تر کند.

نگهداری راحت غذاساز 3100 بوش

تیغه ها برنده S شکل در غذاساز بوش 3100

در این غذا ساز از تیغه های سرندی و یا تیغه های S شکل استفاده شده است. شما می توانید انواعی از شکل ها را از برش میوه و یا سیب زمینی و ... را ایجاد کنید. درست کردن سالاد و یا خرد کردن میوه ها به صورت انتخابی می باشد. شما می توانید با نصب هر یک از این تیغه ها شکل های خاصی را ایجاد کنید. تیغه ها از استیل بوده و در برابر زنگ زدگی از خود مقاومت نشان می دهند. 

تیغه ها برنده S شکل در غذاساز بوش 3100

لیست قیمت لوازم خانگی ریز موجود در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
بوش
مدل
MCM3100
ظرفیت کاسه(لیتر)
2.3
توان(وات)
700
سرعت چرخش در کاسه(دوردر دقیقه)
1700
سرعت چرخش در آسیاب(دور در دقیقه)
20000
نوع تیغ و شکل آن در کاسه
استیل S شکل
نوع تیغ و شکل آن در آسیاب
استیل دایره ای رنده ای
سیستم تنظیم
چند سرعته
چرخش اتوماتیک
طول کابل برق(متر)
1
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha