بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

یخچال فریزر ال جی بالا و پایین 832 مدل GRM-832DHWL

LG Top Freezer Refrigerator 630L GRM-832DHWL

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۹/۲۳
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۴۸/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
630 لیتر
طراحی
بالا و پایین
رنگ
سفید
اینستا ویو
بار
اتصال به آب شهری
وای فای
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر ال جی بالا و پایین 832 مدل GRM-832DHWL

از آنجا که یخچال فریزر های بالا و پایین می توانند به راحتی جابجا شوند، مخاطبان خاص خود را دارند. ال جی اخیر یخچال فریزر بالا و پایین، بالا فریزر 832 را تولید کرده است که هم طراحی زیبایی دارد و هم میزان ظرفیت در آن از بسیاری از یخچال فریزر های ساید بای ساید بیشتر است. در این یخچال فریزر ظرفیت برابر 630 لیتر است که 592 لیتر آن خالص است. یخچال فریزر 832  به گونه ای طراحی شده است که حجم زیادی از مواد غذایی را در خود جایی دهد. سرمایش در آن به صورت هوای چند منظوره است که در آن هر گوشه از یخچال فریزر یک دما را دارد. البته از ویژگی سرمایش درب Door Cooling هم برخوردار است تا در زمان باز کردن درب، هوای از دست رفته با هوای سرد جایگزین شود. شما چه انتظاری را از یک یخچال فریزر دارید را می توانید در یخچال ال جی 832 بیابید. کلاس آب و هوایی در زمان خرید یخچال مهم است و باید به آن توجه شود. کلاس در این یخچال فریزر T است و برای تمام مناطق کشور کمپرسور آن به خوبی جواب می دهد. روشن بودن آن را احساس نمی کنید. صدا در آن 38 دسیبل است و موتور آن به صورت خطی کار می کند.  در زمان قطعی برق تا 10.5 ساعت نگهداری را دارد که 0.5 ساعت بیشتر از دیگر یخچال فریزر های ال جی می تواند مواد غذایی را به صورت منجمد نگه دارد. آبریز و یخساز دارد و یخساز آن در داخل  فریزر است و به صورت کشویی می باشد. جعبه یخ را می توانید روی ریل به چپ و یا راست حرکت دهید تا چینش مواد غذایی برای شما آسان تر باشد.  پنل کنترل آن به صورت افقی بر روی پایین درب فریزر قرار گرفته است. دستگیره ها در آن پاکتی با جهت افقی می باشد. ظرافت و زیبایی را می توان در آن یافت به گونه ای محیط اشپزخانه شما را زیباتر خواهد کرد. یخچال پهن ال جی هم نامیده می شود چراکه پهنای آن معمولا نسبت به دیگر یخچال فریزر های ال جی بالا و پایین بیشتر است.

فضای در دسترس زیاد

یخچال فریزر ال جی 832 به گونه ای طراحی شده است تا بیشترین فضا را در اختیار کاربر قرار دهد. در این یخچال فریزر سعی شده است تا ضخامت لبه ها و کناره ها کم باشد. ظرفیت در یخچال فریزر ال جی بالا و پایین ال جی 592 لیتر خالص است که از این میزان ظرفیت، مقداری بیشتر به یخچال اختصاص داده شده است. این قاعده که یخچال ظرفیت بیشتر دارد برای همه طراحی ها از جمله ساید بای ساید صدق می کند. در آن فریزر به نسبت دیگر یخچال فریزر های بالا و پایین ظرفیتی بیشتر دارد. 

موتور اینورتر خطی

کمپرسور در یخچال 832 ال جی از نوع خطی است و از همه مهمتر دارای اینورتر می باشد. اینورتر هم محافظ است و هم کمک می کند تا صرف یخچال پایین باشد. اینورتر از موتور محافظت می کند و اجازه نمی دهد تا قطعی ناگهانی برق و یا تغییرات ولتاژ عملکرد آن را تحت تاثیر قرار دهد.  موتور خطی نه تنها در مدل 832  ال جی بلکه در همه یخچال فریزر های ال جی استفاده شده است. این موتور حرکت رفت و برگشتی به صورت خطی دارد. از همه مهمتر طول عمر و عملکرد آن است. این موتو در یخچال 832 ال جی به گونه ای کار می کند که مواد غذایی همیشه یک رنج دمایی بسته را تجربه می کنند و دیر تر خراب می شوند. در آن دما تا 5 درجه متغییر است در حالی که در دیگر یخچال فریزر های معمولی دما تا 10 درجه هم متغییر می باشد. هر چه رنج تغییرات دمایی در یخچال فریزر کم باشد، مواد غذایی بیشتر دوام می اورند.

ناحیه با دمای صفر

ناحیه با دمای صفر یا Fresh Zero Zone ناحیه ای در داخل یخچال فریزر ال جی است که می توان برای نگهداری گوشت و یا دیگر مواد غذایی استفاده کرد. این قسمت می تواند کاربرد زیادی را داشته باشد. این قسمت به صورت یک باکس و یا جعبه است. مواد غذایی که در آنجا قرار داده می شوند یخ نمی زنند اما در همان دمای صفر نگهداری می شوند. در نتیجه زمانی کمتری را برای یخ زدایی لازم دارند. 

روشنایی داخل یخچال فریزر

در یخچال فریزر ال جی 832 از لامپ LED برای روشنایی یخچال فریزر استفاده شده است. این لامپ از بالا یخچال را روشن می کند و فریزر هم یکی از این لامپ های LED دارد. طول عمر آن ها زیاد است و نور سفید برفی را منتشر می کنند. یخچال فریزر ال جی 832 به صورت بالا و پایین است و درب فریزر و یخچال  به صورت جداگانه باز می شود، بنابراین باید دو لامپ را داشته باشد. کشو ها و یا طبقه ها در آن از شیشه شفاف هستند که تاثیر زیادی در روشنایی داخل یخچال ایجاد می کنند . 

جعبه یخ متحرک

در یخچال فریزر ال جی 832 یخساز وجود ندارد. یک جعبه یخ در داخل فریزر قرار می گیرد که بسیار جالب طراحی شده است. این جعبه به صورت متحرک می باشد. در واقع روی یک ریل حرکت می کند و جهت حرکت آن چپ و راست می باشد. شما به راحتی می توانید این جعبه را حرکت داده و مواد غذایی را مطابق میل خود بچینید.

قابلیت Smart Diagnosis

در این یخچال فریزر قابلیتی وجود دارد که می توان با استفاده از آن یخچال فریزر را عیب یابی کرد. به این صورت که یخچال با تلفن همراه لینک می شود و می تواند عیب آن را شناسایی کرده و با شرکت پشتیبانی در میان بگذارد. البته این ویژگی در داخل کشور ما کار نمی کنید.

طراحی به روش Diamond

در یخچال فریزر بالا و پایین 832 ال جی  طراحی منحصر به فرد است. داخل یخچال فریزر طرحی دیاموندی را دارد. به عبارتی بدنه و قیمت داخلی دارای طرح می باشد. این ویژگی جدا از جذابیتی که دارد، در نگهداری سرما و روطوبت داخل یخچال فریزر بسیار موثر می باشد..

هوای چند منظوره

در یخچال فریزر ها از سیستم های سرمایش مختلف استفاده می شود که مهمترین آن ها هوای چند منظوره است.  هوای چند منظروه به این معنی است که در یخچال فریزر اگر هوای سرد تلف شود فورا با هوای تازه جایگزین می شود. این یخچال فریزر در هر گوشه هوا سرد و دمای یکسانی را دارد. البته در آن از سرمایش Door Cooling هم استفاده شده است. در کنار درب یخچال دو منفذ وجود دارد که هوای سرد از طریق آنها به داخل یخچال وارد می شود. به هوای چند منظوره در مشخصات یخچال فریزر Multi Air Flow می گویند.

طراحی و جذابیت

یخچال فریزر ال جی 832 به یخچال فریزر بالا و پایین و یا یخچال فریزر پهن ال جی معروف است. در این مدل از یخچال فریزر طبقه ها عریض هستند و فضای زیادی را برای نگهداری مواد غذایی در اختیار کاربر می گذارند. در آن دو کوش با قابلیت نگهداری رطوبت به صورت بهینه ، بغل هم قرار گرفته اند. این کشو ها از شیشه شفاف هستند. به صورت کلی طبقه ها و کشو ها در یخچال فریزر به صورت شفاف و ضد خش هستند که تاثیر زیادی در روشنایی یخچال فریزر ایجاد می کنند. در این یخچال فریزر،فریزر در بالا قرا ر می گیرد و یخچال هم در پایین واقع می شود. آبریز بر روی یخچال وجود دارد و یخساز هم با یخ های مکعبی در داخل فریزر به صورت ریلی است. ظرفیت یخچال به نسبت ظرفیت فریزر بیشتر است. این یخچال فریزر به صورت بالا فریزر می باشد. دارای رنگ سفید صدفی است و پنل کنترل به صورت نواری بر روی درب فریزر قرار دارد. دستگیره های مخفی پاکتی و عمودی دارد. 

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

لیست یخچال فریزر های موجود در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
GRM-832DHWL
ظرفیت
630 لیتر
ظرفیت یخچال
434 لیتر
ظرفیت فریزر
202 لیتر
طراحی
بالا و پایین
رنگ
سفید
اینستا ویو
پنل کنترل
دیجیتالی لمسی
بار
تعداد کشو یخچال
3 کشو
تعداد طبقه یخچال
3 طبقه
آبریز
یخساز
تعداد طبقه درب یخچال
5 طبقه
تعداد کشو فریزر
3 کشو
تعداد طبقه فریزر
2 طبقه
تعداد طبقه درب فریزر
2 طبقه
طبقه نگهداری بطری
اتصال به آب شهری
موتور
اینورتر خطی
وای فای
میزان صدا(دسیبل)
38 دسیبل
گاز مبرد
R600a
Smart ThinQ
بدون برفک
انجماد سریع
سیستم سرمایش
Multi Air Flow
Smart Diagnosis
ابعاد(میلی متر)
1840 ارتفاع*730 عمق* 860پهنا
وزن(کیلوگرم)
91 کیلو گرم
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha