بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

یخچال فریزر هایسنس 110 لیتر RR12 مدل RR120D4AGN

Hisense Refrigerator Single Door 110L RR120D4AGN

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
هایسنس
ظرفیت
110 لیتر
رنگ
نقره ای
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر هایسنس 110 لیتر RR12 مدل RR120D4AGN

یخچال فریز هایسنس R120 با ظرفیت 110 لیتر اخیرا وارد بازار شده است. این یخچال فریزر تنها یک درب دارد و در داخل آن هم فریزر و هم یخچال قرار گرفته است. موتور آن بسیار کم صدا و کم مصرف است و می تواند بدون ایجاد سرو صدا سرمایش کاربردی را انجام دهد. گاز آن R600A بوده که به روغن سنتتیک همراه است که استهلاک آن بسیار کم است و می تواند طول عمر موتور را افزایش دهد. وقتی درب یخچال را باز می کنید می توانید قفسه ها و همچنین کشو ها را ببینید. در پایین ترین قسمت یخچال یک کشو برای نگه داری میوه و سبزیجات وجود دارد که این کشو با قابلیت حفظ رطوبت می تواند موجب سالم و تازه ماندن محتویات داخل آن شود. بالاتر از آن کشو طبقه ها قرار دارند. شما می توانید بسته به نوع ظروفی که در یخچال قرار می دهید طبقه ها را تنظیم کنید. بالاترین قسمت مربوط به فریزر و یخساز می باشد. بر روی درب طبقه هایی وجود دارد که می توان بطری ها را روی آن قرار داد.  این یخچال فریزر بسیار کاربردی است و برای دفاتر و یا اداره ها و همچنین منازل کوچک بهترین گزینه می باشد. 

 

ابعاد یخچال فریزر هایسنس R120

 این یخچال فریزر می تواند در هر فضایی استفاده شود چون ابعد کوچکی دارد. ارتفاع این یخچال فریزر برابر با 84.2 سانتیمتر ،پهنای 47.5 سانتیمتر و  عمق 44.6 سانتیمتر می باشد. بنابراین ابعاد این یخچال را می تواند مناسب برای فضای کوچک در نظر گرفت.

موتور کم صدا و کاربردی با نهایت کارایی

موتور در این یخچال فریزر بسیار کم صدا است. شما به ندرت صدای اتوماتیک کردن آن را می شنوید. این یخچال فریزر می تواند با توجه به صدای کمی که دارد برای محیط دفتری و اداری استفاده شود. 

تنظیم 8 درجه ای برای یخچال فریزر هایسنس R120

شما برای تنظیم آن 8 درجه را در اختیار دارید که می توانید از ان ها استفاده کنید. معمولا زمانی که هوای محیط سرد و یا خنک باشد بایستی یخچال در درجه بالاتری تنظیم شود. و یا زمانی که درب یخچال به مدت زیادی باز بوده است بایستی در دمای کمتر و یادرجه کمتری تنظیم شود.

کشوی نگهداری بطری روی درب یخچال فریزر هایسنس

در این یخچال فریزر شما می توانید دو بطری ا لیتری و یا 1.5 لیتری را بر روی درب قرار دهید که برای آن یک کشو اختصاص داده است. 

طبقه های قابل تنظیم در یخچال فریزر هایسنس

طبقه های این یخچال فریزر قابل تنظیم می باشند. این طبقه ها را می توان به دلخواه تنظیم کرد. معمولا در این یخچال فریزر همه گزینه انعطاف پذیر می باشد. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
هایسنس
مدل
RR120D4AGN
ظرفیت
110 لیتر
رنگ
نقره ای
پنل کنترل
دکمه ای ولومی
تعداد کشو یخچال
1 کشو
تعداد طبقه یخچال
3 طبقه
یخساز
تعداد طبقه درب یخچال
3 طبقه
تعداد کشو فریزر
1 کشو
طبقه نگهداری بطری
میزان صدا(دسیبل)
39
گاز مبرد
R600a
انجماد سریع
سیستم سرمایش
Multiple Cooling
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha