بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 259 مدل GR-X259CSBV

LG Side By Side Refrigerator InstaView Door In Door Hygiene Fresh GR-X259CSBV

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
601 لیتر
طراحی
ساید بای ساید درب تو درب
رنگ
نقره ای
اینستا ویو
بار
اتصال به آب شهری
وای فای
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 259 مدل GR-X259CSBV

در یک نگاه می توان گفت، یخچال فریزر های ال جی بی نظیر هستند. بدون شک کم صدا بودن، کارایی بالا و طراحی جذاب را هر کاربری می پسندد و یا انتظار دارد. ال جی مدل هایی متنوع در زمینه یخچال فریزر دارد. این شرکت اخیرا یخچال فریزر ساید بای ساید 259 مدل X259CSBV را روانه بازار کرده است که در نوع خود بی نظیر است. این یخچال فریزر طراحی زیبایی را دارد و دو ویژگی مدرن را در خود جایی داده است که اینستاویو و درب در درب می باشند. یخچال فریزر X259  دارای رنگ استیل یا نقره ای می باشد و می تواند از هر نظر مورد رضایت باشد. ما دراین آن را به خوبی معرفی می کنیم.


موتور اینورتر دار خطی، هسته اصلی یخچال فریزر

 هر عملکردی در یخچال فریزر مانند داشتن صدا، سرد نگه داشتن و یا انجماد سریع به موتور وابسته است. موتور در یخچال فریزر X259 از نوع اینورتر دار خطی می باشد. اینورتر قطعای است که تنظیم جریان برق را برعهده دارد و از موتور و برد یخچال در برابر نوسانات برق و شوک های الکتریکی محافظت می کند. از طرفی اینورتر موجب بهتر کار کردن موتور و کارایی پیوسته آن می شود. موتور در یخچال فریزر های ال جی از نوع خطی می باشد و تنها یک نقطه اصطکاک را دارد. نسبت به انواعی از موتور های دیگر میزان اصطهلاک کمتر و همچنین دوان بالاتری را دارد. 

موتور اینورتر خطی در یخچال فریزر ال جی X259 در دنیس کالا


یخچال فریزر اینورتر دار ال جی X259، مصرف انرژی کم تر و میزان صدای پایین تر 

اینورتر امروزه در بیشتر وسایل برقی مانند ماشین لباسشویی، یخچال فریزر و یا کولر گازی استفاده می شود. این قطعه طول عمر را افزایش می دهد. به هر صورت موجب مصرف پایین انرژی می شود. موتور را خاموش نمی کند و بلکه دور آن را کاهش می دهد و زمانی که لازم باشد دور آن را افزایش می دهد تا دمای یخچال به دمایی مطلوب و مورد نظر می رسد. شما با داشتن یک یخچال فریزر اینورتر دار می توانید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید. از طرفی همیشه میزان صدا در یخچال فریزر های ال جی به واسطه نوع موتور و همین قطعه اینورتر پایین می باشد. شما اگر یخچال فریزر را در آشپزخانه استفاده می کنید به همیچ وجه صدا شما را اذیت نمی کنید و روشن بودن آن را احساس نخواهید کرد.

 

یخچال فریزر اینورتر دار ال جی X259، مصرف انرژی کم تر و میزان صدای پایین تر 

 

طول عمر بیشتر و تازگی همیشگی مواد غذایی با موتور خطی ال جی

اینورتر و نوع طراحی موتور می توانند به تازگی  شادابی مواد غذایی مانند میوه و سبزی بسیار کمک کنند. در این یخچال فریزر چون موتور خاموش نمی شود و پیوسته حالا با دور کم ا با دو تند کار می کنید مواد غذایی رنجی ثابت و بسته ای را تجربه می کنند و در یک دمای ثابت نگه داشته می شوند. با توجه به همین قابلیت می تواند طول عمر و تازگی مواد غذایی را بیشتر نگه دارد. یخچال فریزر ال جی X259 می تواند به نوعی کارا باشد و همیشه تازگی مواد غذایی را به شما هدیه دهد.

 

طول عمر بیشتر و تازگی همیشگی مواد غذایی با موتور خطی ال جی

 

گاز سرمایشی و نحوه شارژ آن در یخچال فریزر 3 درب X259

در یخچال فریزر های مدرن از گاز R600A استفاده می شود. معمولا مقداری کم از این گاز در موتور تزریق شده و در بیشترین حالت تا 90 گرم ممکن است باشد. اما به هر صورت همیشه مقداری کم از گاز برای شارژ لازم است. قیمت گاز R600A به نسبت دیگر گاز های سرمایشی زیاد است اما چون مقداری کم لازم است و کارایی سرد کنندگی آن زیاد است می تواند به صرفه باشد. این گاز از نظر زیست محیطی مورد قبول بوده و هیچگونه ضرری برای لایه حیاتی ندارد. شارژ یخچال فریزر می تواند توسط هر تکنسینی صورت گیرد. 

 

چینش داخل یخچال فریزر ال جی X259

 همانطور که گفته شد، در این یخچال فریزر، قسمت یخچال در سمت راست و قسمت فریزر در سمت چپ قرار دارد. یخچال دارای دو کشو در پایین می باشد و شما می توانید میوه وسبزی را در آن قسمت قرار دهید. بالاتر از آن 4 طبقه که با شیشه های حرارت دیده طبقه بندی شده اند وجود دارد. بر روی درب یخچال 5 طبقه وجود دارد که 4 طبقه از آن ها با درب در درب یا درب بار قابل دسترس می باشند. شما برای بطری ها یک طبقه فلزی را در اختیار دارید که می توانید در صورتی که به آن نیاز نداشته باشید، آن را خارج کنید. فریزر دارای 2 کشو و 4 طبقه می باشد و بر روی درب هم 2 طبقه وجود دارد. روشنایی داخل یخچال و فریزر با لامپ ال ای دی می باشد و پیدا کردن مواد غذایی را بسیار آسان می کند. طبقه ها که از شیشه حرارت دیده می باشند، شفاف بوده و نور را از خود عبور می دهند و همین ویژگی موجب روشن شدن بیشتر یخچال فریزر می شود. 

چینش داخل یخچال فریزر ال جی X259

 

آبریز و یخساز در یخچال فریزر ال جی X259

 شما در این یخچال فریزر آبریز و یخساز اتوماتیک را در اختیار دارید که می تواند برای شما اندازه های مختلف را خروجی بدهد. لیوان و یا پارچ های متوسط را می توان با آبریزآن پر کرد. آبریز و یخساز بر روی درب فریزر قرار گرفته اند. با پنل کنترل لمسی بالای آبریز می توان اندازه یخ ها را تعیین کرد. 

آبریز و یخساز در یخچال فریزر ال جی X259

قابلیت درب در درب با ویژگی اینستاویو

یخچال دارای یک درب می باشد اما بر روی این درب درب دیگری قرار گرفته است. این درب درب بار یا Door In Door هم نامیده می شود. درب بار با یک شاسی زیر ان باز می شود. شما می توانید در آن قسمت مواد غذایی پر مصرف را قرار دهید. اما اینستا ویو قابلیتی برای سرعت بخشیدن به پیدا کردن مواد غذایی مربوط به درب بار است. شما اگر بر روی شیشه یخچال دوبار ضربه بزنید قسمت بار روشن شده و می توانید سریعتر مواد غذایی را پیدا کنید. 

قابلیت درب در درب با ویژگی اینستاویو

قابلیت اتصال به آب شهری

چون یخچال فریزر ال جی 259 دارای قابلیت اتصال به آب شهری است نیازی به پر کردن مخزن آن نیست. از طرفی خود یخچال دارای فیلتر تصفیه می باشد و می تواند تا حدودی سختی اب را بگیرد. جایی که یخچال قرار می گیرد را باید دارای شیر آب باشد. 
 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
GR-X259CSBV
ظرفیت
601 لیتر
طراحی
ساید بای ساید درب تو درب
رنگ
نقره ای
اینستا ویو
پنل کنترل
دیجیتالی لمسی
بار
تعداد کشو یخچال
2 کشو
تعداد طبقه یخچال
4 طبقه
آبریز
یخساز
تعداد طبقه درب یخچال
5 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 کشو
تعداد طبقه فریزر
4 طبقه
تعداد طبقه درب فریزر
2 طبقه
طبقه نگهداری بطری
اتصال به آب شهری
موتور
اینورتر خطی
وای فای
میزان صدا(دسیبل)
39
گاز مبرد
R600a
Smart ThinQ
بدون برفک
انجماد سریع
سیستم سرمایش
No Frost
Smart Diagnosis
ابعاد(میلی متر)
1790ارتفاع*738عمق*912 پهنا
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha