بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

کولر گازی جنرال گلد 36000 ایستاده T3 مدل GG-AF36000 ULTRA

General Gold Air Conditioner 36000 BTU Standing Design T3 GG-AF36000 Ultra

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۹
گروه محصولی :
برند :
۵۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
جنرال گلد
ظرفیت
36000
عملکرد
سرد و گرم
گاز مبرد
R410a
نقد و بررسی محصول

کولر گازی جنرال گلد 36000 ایستاده T3 مدل GG-AF36000 ULTRA

 کولر گازی خود دارای سه نوع از طراحی می باشد که شرکت جنرال گلد در هز سه نوع از طراحی دارای مدل هایی فوق العاده است. کولر گازی جنرال گلد GG-AF36000 Ultra  دارای طراحی ایستاده است. شاید در رنج قیمتی که کولر گازی ایستاده جنرال گلد دارد بهترین کولر گازی ایستاده باشد. خرید کولر گازی جنرال گلد برای فضای بزرگ و یا فضای اداری توصیه می شود. قیمت کولر گازی وابسته به ویژگی هایی است که در خود جایی داده است و ما در اینجا کولر گازی ایستاده جنرال گلد را بررسی می کنیم.

 

کولر گازی جنرال گلد 36000 ایستاده

 

کولرگازی و انواعی از طراحی های آن

معمولا سه نوع کولر گازی بر اساس طراحی داریم. کولر گازی ایستاده همانطور که از نامگذاری آن پیدا است به کولر گازی گفته می شود که به صورت عمودی قرار گرفته ودر قسمت بالایی خود عمل سرمایش را انجام می دهد. کول گازی اسپلیت به کولر گازی گفته می شود که واحد داخلی آن بر روی دیوار نصب می شود. کولر گازی داکت، با کولر گازی گفته می شود که هوای سرد را از طریق کانال های از پیش تعیین شده در ساخت و ساز و یا سقف منزل عبور می دهد و واحد داخلی یا یونیت داخلی ندارد. 

 

کولر گازی ایستاده

کولر گازی ایستاده از کندانسور و یونیت داخلی تشکیل شده شده است. کندانسور یا موتور کولر در بیرون از منزل حالا یا در بالکن و یا در پشت بام قرار می گیرد. واحد داخلی هم به صورت ایستاده یا عمودی در فضای بسته استفاده می شود. 

 

کولر گازی ایستاده جنرال گلد GG-AF36000ULTRA

کولر گازی جنرال گلد ایستاده AF36000 دارای ظرفیت 36000 است و این یعنی میزان فضای زیادی را سرد نگه می دارد. این کولر گازی از گاز R410a استفاده می کند که هم به لحاظ زیست محیطی و هم به لحاظ کارایی و دوام موتور بسیار کاربردی است که در ادامه به آن می پردازیم. کولر گازی 36000 جنرال گلد ایستاده دارای رده آب و هوایی T3 یا تروپیکال است که تا دمای 53 درجه را می تواند تحمل کند بدون اینکه از کارایی کولر گازی کاسته شود. مقاوت آن در برابر شوک های الکتریکی از کلاس I می باشد که می تواند به مانند محافظ برق هم عمل کند و از ایجاد شوک بر روی موتور خود جلوگیری می کند. در این کولر گازی شما می توانید هم از قابلیت گرم و هم از قابلیت سرد آن استفاده کنید و کولر گازی است که هم در تابستان و هم در زمستان می تواند مورد استفاده قرار گیرد. یونیت خارجی آن به صورت رادیات طلایی است که در برابر خوردگی اب و هوایی و زنگ زدگی محافظت شده و یونیت داخلی آن هم به رنگ سفید صدفی است. یونیت داخلی قابلیت پرتاب باد عالی و چند جهته دارد و پنل کنترل آن در قسمت جلو می باشد. شما برای کنترل و تنظیم دمای می توانید از ریموت کنترل آن استفاده کنید. 

 

کولر گازی 36000 جنرال گلد

ظرفیت 36000 در کولر گازی به ظرفیتی گفته می شود که می تواند فضای زیادی را تحت پوشش خود قرار دهد. حالا شما اگر یک کولر با ظرفیت زیاد را در یک فضای کوچک استفاده کنید شرایط به گونه ای نا خوشایند خواهد بود علاوه بر اینکه هزینه ای بیشتر کرده اید. اگر کولر گازی هم دارای ظرفیت کمتر به نسبت فضا باشد هم مصرف انرژی بالا می رود و هم فضا به خوبی سرد نمی شود. در مقاله راهنمای خرید کولر گازی در این رابطه توضیح داده شده است.

 

کولر گازی سرد و گرم 36000

در کولر گازی جنرال گلد GG-AF36000 ULTRA از قابلیت سرد و گرم استفاده شده است. معمولا کولر در زمانی که هوای اتاق را سرد نگه می دارد در قسمت کندانسور یعنی قسمت بیرونی هوای گرم خارج می شود و در زمانی که شما از قابلیت گرم آن استفاده می کنید شرایط برعکس می شود یعنی کولر گازی همان هوای گرم را به داخل هدایت می کند. اگر ظرفیت کولر گازی 36000 باشد برای قابلیت گرمایش ظرفیت بیشتر از قابلیت سرمایش است و یا میزان مصرف انرژی هم برای قابلیت گرمایش کمتر و از میزان مصرف انرژی برای قابلیت سرمایش می باشد.

 

تروپیکال در کولر گازی چیست؟ کولر گازی 36000 جنرال گلد با رده T3

در واقع هر کولر گازی یک رده اب و هوایی را دارد. رده های به این صورت هستند که هر چه عدد بیشتر باشد کولر گازی در شایز حاد تری می تواند کارایی بهتری را داشته باشد. برای نمونه کولر گازی جنرال گلد 36000 ایستاده آلترا دارای رده آب و هوایی T3 است واین یعنی می تواند دمای 53 درجه را تحمل کند. برای شهر های بسیار گرم و شرجی این کولر گازی کارایی بالایی را خواهد داشت. دیگر کولر گازی ها با رده آب و هوایی T2 و یا T1 می توانند در دمای 45 درجه کارایی بالایی را داشته باشند. کولر جنرال گلد ایستاده 36000 دارای رده اب و هوایی T3 است. 

 

گاز R410a با روغن سنتتیکی در کولر گازی ایستاده جنرال گلد آلترا 36000

در حال حاضر 3 نوع گاز R410a ، R22 و R135 در کولر گازی استفاده می شوند که این نوع گاز ها هر کدام ویژگی های و مزیت های خود را دارند. برای نمونه گاز R22 هم شارژ اسانی دارد و هم ارزان است اما به لحاظ زیست محیطی استاندارد نیست . گاز R410a دارای استاندارد زیست محیطی بوده و گران است و شارژ آن سخت است اما با روغن سنتتیکی استفاده می شود که دوام موتور را بالا می برد. گاز R135 هم گاز سبکی بوده و سریعتر می باشد. به هر حال در کولر گازی 36000 الترا از گاز R410a با روغن سنتتیکی استفاده شده است.

مشخصات و امکانات کولر گازی جنرال گلد الترا 36000 ایستاده G-AF36000ULTRA

 

                                    
ظرفیت 36000
پشتیبانی از فضای بزرگ
گاز R410a
قابلیت سرد و گرم
رده اب و هوایی T3
 کلاس ایمنی در برابر شوک I
روغن موتور سنتتیک


 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
جنرال گلد
مدل
GG-AF36000ULTRA
ظرفیت
36000
عملکرد
سرد و گرم
گاز مبرد
R410a
وزن گاز
2 کیلوگرم
پرتاب باد
12 متر
فضای پشتیبانی
170 متر مربع
طراحی
ایستاده
ریموت کنترل
کلاس اب و هوایی
T3
روغن لوبریکانت
سنتتیک
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha