بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

کولر گازی جنرال گلد 24000 سرد و گرم GG-S24000

General GOLD Air conditioner 24000 Hot & Cold GG-S24000

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۹
گروه محصولی :
برند :
۲۴/۴۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
جنرال گلد
ظرفیت
24000
عملکرد
سرد و گرم
گاز مبرد
R410a
ساخت
چین
نقد و بررسی محصول

کولر گازی جنرال گلد 24000 سرد و گرم GG-S24000

شرکت جنرال یکی از شرکت های تولید کننده محصولات سرمایشی و گرمایشی می باشد و توانسته است محصولات بسیار با کیفیتی را روانه بازار کرده است. کولر گازی های جنرال گلد به واسطه کارایی فنی و طراحی منحصر به فردی که دارند در میتان کاربران و یا استفاده کنندگان طرفداران زیادی را دارند. کولر گازی جنرال گلد 24000 مدل GG-S24000 دارای ظرفیت 24000 بی تی یو می باشد. این میزان از ظرفیت می تواند متراژ بالایی را پشتیبانی کند و فضای زیادی را در کمترین زمان به دمای تنظیم شده برساند و سرد نگه دارد. کولر جنرال گلد با ظرفیت 24000 هم قابلیت سرد و هم قابلیت گرم را دارد. کولر گازی جنرال گلد با دو نوع گاز و چند نوع موتور در بازار وجود دارد که با پسوند مدل می توان مشخصات آن را تشخیص داد. برای نمونه کولر گازی جنرال 24000 گلد مدل GG-S24000 Platinium با مدل GG-S24000 Super تفاوت هایی در موتور و گاز مبرد دارد. رده آب و هوایی در این کولر گازی T3و رده انرژی مصرفی آن A می باشد. جنرال گلد 24000 پرتاب چند جهته باد را دارد. طراحی زیبایی دارد و از دو قسمت تشکیل شده است. پنل آن بر روی دیوار نصب شده و به رنگ سفید می باشد. برای تنظیم آن می توان از ریموت کنترل استفاده کرده که دارای صفحه دیجیتالی و نشانگر دمای اتاق می باشد. قسمت خارجی آن فوق العاده ساخته شده است و در برابر رطوبت و شرایط اب و هوایی مقاومت بالایی را دارد.

 

کولر گازی جنرال گلد و انواع آن 

کولر گازی جنرال گلد جدا از اینکه در ظرفیت های مختلف وارد بازار شده است، دارای مدل های متنوع است که قیمت آن ها هم تقریبا یکی است اما کارایی متفاوتی را دارند. کولر گازی جنرال گلد سوپر، کولر گازی جنرال گلد پلاتینیوم و کولر گازی جنرال گلد آلترا مدل هایی از کولر گازی 24000 این شرکت یعنی شرکت جنرال می باشند. در کولر گازی جنرال گلد سوپر از گاز مبرد R22 استفاده شده است و موتور آن اسکرول و یا روتاری می باشد؛ این کولر گازی برای مناطق گرم و معتل کارایی بالایی را دارد. کولر گازی جنرال گلد پلاتینیوم دارای گاز R410 و موتور بزرگ می باشد و رده آب و هوایی T3 دارد. مدل آلترا از این کولر گازی برای مناطق گرمسیری بوده و با گاز R410a و رده آب و هوایی T3 می باشد.

 

میزان گاز سرد کننده  و نوع آن در کولر گازی جنرال گلد 24000

در کولر گازی از گاز مبرد استفاده می شود و همانند یخچال باید موتور آن شارژ شود. میزان گاز در کولر به نسبت یخچال فریز بیشتر است. در  جنرال گلد با ظرفیت 24000 که هم عملکرد سرمایش و هم عملکرد گرمایش دارد میزان گاز برابر با 1700 گرم می باشد.

 

کولر گازی 24000 چه فضایی را پشتیبانی می کند؟

کولر گازی با ظرفیت بیشتر میزان فضای بیشتری را پشتیبانی می کند. در کولر گازی جنرال گلد با ظرفیت 24000 میزان فضای پشتیبانی شونده برابر با 65 متر می باشد. این کولر گازی می تواند باد را به جهات مختلفی پتاب کند و می توان جهت پرتاب باد را با ریموت کنترل تغییر دارد. این کولر گازی اینورتر ندارد و بعد از به دما رساندن محیط مورد استفاده، خاموش شده و دوباره برای ایجاد هوای سرد روشن می شود.

 

کمپرسور اسکرول در کولر گازی 24000 جنرال گلد

کمپرسور در کولر گازی یا پیستونی است که به آن ها موتور سنگین هم می گویند و یا اینکه روتاری هستند که به آن ها اسکرول هم گفته می شود. کمپرسور اسکرول میزان مصرف انرژی کمتری دارد و استهلاک در آن کم می باشد. در نیم چرخش گاز را متراکم می کند و در نیم چرخش دیگر آن را در لوله های انقال دهنده گاز مبرد هدایت می کند. رده انرژی مصرفی این موتور A می باشد که شاید در مناطق معتدل این رده نتیجه ای بهتر داده و رده آن A+  باشد. 

 

رده آب و هوایی در کولر گازی جنرال گلد 24000

 در کولر گازی موتور ها و یا قسمت خارجی رده آب و هوایی را دارند. بسته به نوع موتوری که دارند می توانند برای مناطق مختلف کارایی متفاوتی را داشته باشند. در کولر گازی جنرال گلد رده اب و هوایی T می باشد و این بدان معنی است که این کولر گازی برای مناطق گرم و معتدل بالاترین کارایی را دارد. به صورت کلی رده اب و هوایی T2 برای مناطق معتدل و سردسیری، ره آب و هوایی T3 برای مناطق گرم و خشک و رده آب و هوایی T برای مناطق گرم و معتدل می باشد. 

 

امکانات و قابلیت های کولر گازی جنرال گلد 24000

جنرال گلد 24000 از فضای 65 متری پشتیبانی می کند و میزان پرتاب باد آن به صورت مستقیم 15 متر می باشد. قسمت خارجی آن که در بیرون نصب می شود میزان صدای کمی دارد و دور تا دور لوله های انتقال دهنده گاز مبرد از پوششی مسی طلایی استفاده شده است که از لوله های انتقال دهنده در برابر عوامل جوی و رطوبت محافظت می کند. لوله ای مسی به طول 5 متر دارد. این کولر گازی به صورت 4 فصل می تواند استفاده شود یعنی قابلیت سرد و گرم را دارد. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
جنرال گلد
مدل
GG-S24000
ظرفیت
24000
عملکرد
سرد و گرم
گاز مبرد
R410a
وزن گاز
1700 گرم
پرتاب باد
15 متر
فضای پشتیبانی
65 متر
طراحی
رنگ سفید صدفی- نصب بر روی دیوار
ریموت کنترل
ساخت
چین
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha