بانه تی وی
۰ محصول۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومانپرداخت و تسویه

جاروبرقی بوش مخزنی کیسه ای 2000 وات آب و خاک 420 مدل BWD420HYG

Bosch Dry & Wet Vacuum Cleaner 2000W 4 Series BWD420HYG

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
بوش
مدل
BWD420HYG
توان
2000 وات
نوع جاروبرقی
کیسه ای و مخزنی
نقد و بررسی محصول

جاروبرقی بوش مخزنی کیسه ای 2000 وات آب و خاک 420 مدل BWD420HYG

جاروبرقی یک وسیله پر استفاده است. قطعا می خواهید جاروبرقی پر توان و کاربردی را خریداری کنید. شرکت بوش اخیره از سری 421 خود یعنی سری 4 رونمایی کرده است که به عنوان بهترین بوش شناخته می شود. این جاروبرقی مدل BWD420HYG می باشد که علاوه بر کارایی متنوع دارای توان بالایی نیز می باشد. توان آن 2000 وات است اما این 2000 وات کاملا مکش بوده و قدرت بالایی از موتور آن استخراج می شود. جاروبرقی بوش 420 دقیقا شبیه جاروبرقی بوش 421 با شماره مدل های مانند جاروبرقی بوش BWD421Pro به رنگ سفید و جاروبرقی بوش BWD421PET  به رنگ قرمز می باشد. اما جاروبرقی بوش 2000 وات 420 برای ذخیره گرد و غبار از مخزن و کیسه استفاده می کند. شما می توانید در صورت لزوم از هر کدام از آن ها استفاده کنید. ظرفیت کیسه برابر با 3.5 لیتر و ظرفیت مخزن آن برابر با 5 لیتر می باشد. البته یک مخزن آب را برای استفاده به عنوان فرش شور و یا طی کشیدن دارد. طول کابل برق آن برابر با 9 متر است که می توان 12 متر را پشتیبانی کند. انواعی از پارویی برای سطوح مختلف را به همراه دارد که کاربر باید از نوع آن برای سطوح خاصی استفاده کند. بوش در این جاروبرقی از فیلتر هپا استفاده می کند و به صورتی تصفیه کننده هوا نیز می باشد چراکه معلقات را از هوا گرفته و توسط فیلتر هوا جذب می شود. 

 

 

 

جاروبرقی کیسه ای و مخزنی بوش 420

 

 

موتور پر قدرت HiSpin در جاروبرقی بوش 420 سری 4 مخزنی و کیسه ای

در یک جاروبرقی از موتور استفاده می شود. این جاروبرقی با موتور HiSpin کار می کند. این موتور بسیار کاربردی است ودر صورت پر شدن کیسه و یا مخزن، کارایی مکش خود را از دست نمی دهد. یکی دیگر از ویژگی های بارز آن حفظ قدرت مکش از پارویی تا موتور می باشد. صدای جارو برقی بوش 420 برابر با 83 دسیبل است که با توجه به قدرت بالا می توان گفت صدای کمی دارد.

 

فیلتر هپا در جاروبرقی بوش 2000 وات سری 4 کیسه ای و مخزنی

فیلتر در جاروبرقی دو کاربرد دارد، یکی اینکه مواد معلق را جذب می کند و دیگری موجب کارایی بهتر موتور می شود. شما می توانید این فیلتر را هر بار زیر اب روان تمیز کنید و دوباره از آن استفاده کنید. 

 

 

فیلتر هپا در جاروبرقی بوش 2000 وات سری 4 کیسه ای و مخزنی

 

 

 

جاروبرقی کیسه ای و مخزنی بوش سری 4

اگر می خواهید جاروبرقی کیسه ای  یا مخزنی را خریداری کنید بدون شک، جاروبرقی 420 بوش هر دو قابلیت را دارد. مهمتر آن که قابلیت آب و خاک دارد که برای جارو کردن سطوح خیس باید از مخزن و برای جارو کردن سطوح خشک می توان هم از کیسه و هم از مخزن استفاده کرد. 

 

قیمت و مشخصات جاروبرقی بوش آب و خاک

جاروبرقی اب و خاک خیال کاربر را از نوع سطح راحت می کند، چرا که سطوح خیر برای یک جاروبرقی می توان ضرر داشته باشد. بنابراین می توان این جاروبرقی یعنی مدل 420 را چند منظوره در نظر گرفت. به نسبت قیمت بالایی دارد اما خوب کارایی متنوع آن جذابیت زیادی را نسیب کاربر می کند. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
بوش
مدل
BWD420HYG
توان
2000 وات
نوع جاروبرقی
کیسه ای و مخزنی
ظرفیت کیسه
3.5 لیتر
ظرفیت مخزن
5 لیتر
طول کابل برق
9 متر
شعاع کار کرد
12 متر
فیلتر
فیلتر هپا
نویز
83 دسیبل
سیم جمع کن خود کار
کیسه قابل شستشو
جنس لوله
آلومنیوم
لوله تلسکوپی
دسته جارو برقی
طراحی آرگونومیک
رنگ
آبی
وزن
7.5 کیلوگرم
ساخت
آلمان
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha