بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار سفید مدل SMS8ZDW48Q

Bosch Dishwasher 14 Sets Zeolithe SMS8ZDW48Q

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۱۲/۲۶
گروه محصولی :
برند :
۵۳/۶۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
اصل و اورجینال
رده انرژی مصرفی
++A
نقد و بررسی محصول

ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار سفید مدل SMS8ZDW48Q

ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار بهترین ماشین ظرفشویی بوش است که می تواند کارایی بالایی در خشک کردن ظرف ها داشته باشد. این ماشین ظرفشویی دارای 3 طبقه است که هر طبقه برای یک دسته از ظرف ها به کار می رود. ماشین های ظرفشویی بوش در سری های مختلفی روانه بازار می شوند که سری 8 بالاترین سری است و تقریبا همه آپشن ها را دارد. خشک کردن ظرف ها را هر کاربری از ماشین ظرفشویی انتظار دارد. ظرفشویی بوش SMS8ZDW48Q اخیرا وارد بازار شده است و بسیار پر فروش می باشد. ماشین ظرفشویی بوش سری 8 دارای ظرفیت 14 نفره است و به این معنی تعداد ظرف های یک مجلس 14 نفره را پشتیبانی می کند یا در خود جای می دهد. ویژگی Aquaa Stop قابلیتی فوق العاده است که در زمان نشتی آب به صورت اتوماتیک جریان اب ورودی را قطع می کند. اما زئولیت چیست؟ زئولیت یک نوع سنگ ریزه که اب را جذب می کند و کمک می کند تا رطوبت زدایی روی ظرف ها بهتر انجام شود. طبقه های ماشین ظرفشویی بوش SMS8ZDW48Q به صورتی اسانسوری می باشند و تا 5 سانتیمتر در جهت عمودی قابلیت جابجایی را دارند اما شما می توانید در راستای افقی هم قسمت های هر طبقه را برای ظرف ها طبقه بندی کنید. داخل این ظرفشویی به صورت استیل است که لکه به خود نمی گیرد و خیلی زود هم تمیز می شود. تعداد برنامه های آن متعدد است و شما می توانید بسته با نیاز خود از یکی از آن ها استفاده کنید. برای نمونه زمانی که تعداد ظرف ها کم هستند و یا به صورت روزمره برای هر وعده غذایی ظرف ها را با ماشین ظرفشویی شستشو می دهید می توانید از برنامه نیم بار Half Load استفاده کنید. آپشن ها ی کاربردی در آن کمک می کند تا شما بهتر ظرف ها را تمیز کنید . برای نمونه آپشن Pre Wash برای زمانی است که روی ظرف ها لکه های سخت باشد و قبل از شستشوی اصلی، شستشوی سطحی فقط با اب روی ظرف ها صورت می گیرد. قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار به نسبت دیگر سری ها بیشتر است و آن هم به دلیل آپشن هایی است که بوش در آن قرار داده است. شما این نکته را در ذهن داشته باشید که بهترین ماشین ظرفشویی بوش سری 8 مدل SMS8ZDW48Q می باشد. خرید ماشین ظرفشویی بوش در هر سری از فروشگاه بانه تی وی ممکن است و با مشاوه عالی می تواند کمک در جهت انتخاب بهترین ها برای شما باشد.  

 

ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار.

ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار

 

ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار و جایگاه آن در بازار

ظرفشویی های بوش در سری های مختلف روانه بازار می شوند. معمولا از سری 4 تا سری 8 از این شرکت در بازار موجود می باشد. ظرفشویی بوش سری 4 ترکیه می باشد و یعنی بیشتر مدل های سری 4 در ترکیه مونتاژ می شوند. در هیمن سری سری مدل های مونتاژ آلمان هم وجود دارد که با قیمتی بیشتر به خاطر هزینه حمل بیشتر به فروش می رسند. بهترین ماشین ظرفشویی بوش سری 8 مدل SMS8ZDW48Q است. این دستگاه همه آپشن ها و برنامه ها را در خود جایی داده است. سری 6 از ماشین های ظرفشویی در مدل های لمسی  و دکمه با قابلیت زئولیت و یا بدون آن در بازار موجود می باشد. بعضا تفاوت در ماشین های ظرفشویی بوش تنها به یک برنامه و یا یک آپشن مربوط می شود و یا آنقدر ناچیز است که ارزش صرف هزینه برای مدل گرانتر وجود ندارد. برای نمونه در همان سری 4، تفاوت ظرفشویی بوش سری 4 مونتاژ ترک و مونتاژ آلمان تنها در لبه کناره درب است که در مدل ترک پلاستیکی و در مدل آلمان استیل است که هیچ تاثیری در ظاهر و کارایی شستشو ندارد. 

 

 

 

زئولیت در ماشین ظرفشویی بوش سری 8 و 6

زئولیت یک نوع سنگ می باشد که قابلیت جذب بخار و اب دارد و در هیمن رابطه مقداری دما و یا گرما را تولید می کند. شرکت بوش از این سنگ ریزه ها استفاده می کند. در قسمت کناری داخلی و یا بغل ماشین ظرفشویی بوش حفره ای به این سنگ ریزه ها اختصاص داده شده است. در زمان پایان شستشو این قابلیت با قابلیت خشک کردن کاندنسینگ ترکیب شده و خیلی سریع ظرف ها مخصوصا ظروف پلاستیکی خشک می شوند. بخار بر روی دیواره داخلی جذب شده و به صورت قطره آب به سمت پایین سرازیر می شود. اینکه قابلیت زئولیت در کدام مدل از ماشین های ظرفشویی بوش وجود دارد یک سوال برای کاربران می باشد. زئولیت قطعا در ظرفشویی بوش سری 4 وجود ندارد. زئولیت در بعضی از مدل های سری 6 مونتاژ آلمان و ظرفشویی بوش سری 8 مونتاژ آلمان وجود دارد. در مدل هایی که زئولیت وجود ندارد همان روش کاندنسینگ برای خشک کردن ظرف ها استفاده می شود. 

 

موتور اکوسایلنس در ظرفشویی بوش سری 8 مدل SMS8ZDW48Q مونتاژ آلمان

شرکت بوش در ماشین های ظرفشویی و ماشین های لباسشویی خود از تسمه برای چخاندن روتور استفاده می کند. تسمه یک گشتاور را ایجاد می کند و چون طولی از مرکز وارد کننده نیرو دارد معمولا با لرزش و یا صدا همراه است. موتور در ماشین ظرفشویی بوش سری 8 آلمان از نوع اکو سایلنس Eco Silense است. همانطور که از نامگذاری آن پیداست این موتور هم مصرف انرژی کم و هم تقریبا بی صدا می باشد. بوش برای رفع صدای ماشین ظرفشویی از نمد هایی در قسمت بدنه استفاده کرده است تا صدا به بیرون درز نکند. همچنین بدنه نیز طوری طراحی شده است که میزان لرزش را به حداقل می رساند. تصویری از طراحی دیواره کناره ماشین ظرفشویی بوش را آورده ایم. نه تنها در ماشین ظرفشویی بوش سری 8 بلکه در همه مدل های این شرکت موتوری یکسان قرار گرفته است و این مدل ها با موتور از هم متمایز نمی شوند. 

 

 

 

ورودی آب سرد و گرمکن سرامیکی

ظرفشویی بوش سری 8 تنها ورودی آب سرد دارد. یک هیتر با پوشش سرامیکی اب را گرم می کند. پوشش سرامیکی در انتقال سریع گرما و همچنین جلوگیری از رسوب گیری اطراف المنت فوق العاده عمل می کند. هر برنامه دارای دمایی خاص است که به صورت اتوماتیک اعمال می شود. برای نمونه برنامه Intensive دارای دمای 70 درجه سانتیگراد و برنامه شستشوی ظروف شیشه ای Glass 40 دارای دمای 40 درجه سانتیگراد می باشد. 

 

مصرف اب 9.5 لیتر؛ کم مصرف ترین ماشین ظرفشویی موجود در بازار

مصرف آب برای ماشین ظرفشویی بسیار مهم است. در آپارتمان ها معمولا در طبقه های بالا فشار اب کم است. ظرفشویی بوش سری 8 می تواند با آن میزان فشار کم هم کار کند. در هر سیکل شستشو به صورت میانگین 9.5 لیتر آب مصرف می کند. 

 

ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار آلمان

ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار با شماره مدل SMS8ZDW48Q به رنگ سفید می باشد. حالا همین مدل به رنگ نقره ای می باشد و تنها در رنگ با هم متمایز می شوند. در ظرفشویی های بوش حرف I به معنی رنگ نقره ای و حرف W به معنی رنگ سفید است. در واقع می توان گفت که بهترین ماشین ظرفشویی بوش سری 8 همان شماره مدل می باشد. قابلیت های فوق العاده ای چون جلوگیری از نشتی اب و همچنین برنامه ها و آپشن ها کاربردی در کنار خشک کننده سریع تر ظرفها یعین زئولیت می تواند از جمله گزینه هایی باشد که کاربر در یک ماشین ظرفشویی انتظار دارد. قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار به نسبت سری 6و4 بیشتر می باشد و تقریبا می توان گفت با سری 6 از نظر آپشن زیاد تفاوت وجود ندارد. شما اگر نمی خواهید بیشتر هزینه کنید ظرفشویی بوش سری 6 زئولیت دار می تواند گزینه جایگزین باشد. 
 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفره
تعداد طبقه ها
3 طبقه
تعداد برنامه
8 برنامه
اصل و اورجینال
برنامه ها
Auto 45-65 - Eco 50 - Glas 40 - Intensive 70 - PreWash - Quick Wash 45 - Quick Wash 65 - Silence 50
تعداد آپشن ها
6 آپشن
رده انرژی مصرفی
++A
صدا یا نویز
44 دسیبل
مصرف آب
9.5 لیتر
موتور
اکو سایلنس
سیستم شستشو
روتاری
شستشو توربو
قابلیت Smart ThinQ
یاد آوری شستشوی ماشین
رنگ
سفید
دستگیره
پاکتی
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha