بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

خرید تلویزیون ال جی اصل کره، تلویزیون ال جی مونتاژ کدام کشور بهتر است؟

دنیس کالا ۱۴۰۱/۹/۲۳

خرید تلویزیون ال جی اصل کره آرزوی بسیاری از کاربران است. بسیار از کاربران فکر می کنند که تلویزیون هایی که در کشور کره حالا چه از برند ال جی و یا چه از برند سامسونگ، از کیفیت بهتری برخوردار می باشند. حقیقت آن است که شرکت ال جی امروزه تلویزیون های خود را در کشور های مختلف مونتاژ می کند. سوال اینجاست که چرا شرکت کره ای همچین اقدامی کرده است و آیا تاثیر در کیفیت کار و یا وضعیت اقتصادی شرکت دارد؟ با این حال کشور لهستان، کشور مصر، کشور اندونزی و جدیدا کشور آمریکا هم تلویزیون های ال جی را مونتاژ می کنند. یک مدل از تلویزیون ال جی ممکن است در دو کشور مونتاژ شود. برای نمونه تلویزیون 65 اینچ ال جی Nano80 در کشور اندونزی و مصر مونتاژ می شود. تلویزیون ال جی 75 اینچ 75Nano763 در کشور لهستان  و یا تلویزیون ال جی 50 اینچ Nano75 در کشور مصر مونتاژ و یا اسمبل می شود. حالا این تلویزیون ها چه تفاوت هایی را با هم دارند و کاربر بهتر است کدام یکی از آن ها را خریدرای کند. 

 

خرید تلویزیون ال جی اصل کره

تا چند سال پیش تلویزیون های کره ای در بازار موجود بودند. کم کم تلویزیون های ساخت و مونتاژ کشور های دیگر هم در بازار پیدا شدند. ال جی برای این کار یعنی مونتاژ در کشور های دیگر چند دلیل دارد که در زیر به آن ها می پردازیم.

 

چرا تلویزیون اصل کره در بازار موجود نیست؟

مهمترین گزینه در افزایش سود یک شرکت کاهش هزینه های تولید است. نیروی انسانی و یا نیروی کار می تواند حجم زیادی از هزینه را به خود اختصاص دهد. نیروی کار در کره گران بوده و به صرفه جلوه داده نمی شود. حالا در کشور های دیگر نیروی کار ارازن می باشد و تلویزیونی که تولید می شود درصدی کمتر از آن چه در کره مونتاژ می شود را به خود اختصاص می دهد. دومین دلیل آن هم هزینه های حمل و نقل است. یک تلویزیون از کره جنوبی تا خاورمیانه و کشور های همجوار هزینه ای بیشتر را به نسبت ترانزیت قطعات دارد. از طرفی دیگر ال جی می خواهد بازار جهان را در دست خود داشته باشد. به همین دلیل است که در اروپا، آمریکا و خاور میانه و یا خاور شرق کشور برای مونتاژ انتخاب کرده است. بنابراین به دلیل بهبود اقتصادی شرکت ال جی، تلویزیون ال جی کره ای در بازار موجود نمی باشد

 

تلویزیون ال جی مونتاژ کدام کشور بهتر است؟

بسیاری از مردم فکر می کنند، تلویزیونی که گران تر است کیفیت بهتری را دارد. برای نمونه تلویزیون ال جی nano80 در کشور مصر و اندونزی تولید می شود. تلویزیون ال جی Nano80 اندونزی به دلیل مصافت بیشتری که طی می کند تا به بازار خاورمیانه برسد، گرانتر می باشد. اما تلویزیون ال جی Nano80 مصر ارزانتر است. شرکت ال جی به صورت کنترل کیفیت در همه کشور ها یک استاندارد را پیاده می کند و معقول نیست که تلویزیون اندونزی بهتر از تلویزیون مصری باشد. بنابراین تلویزیون به شرط اینکه اصل و اورجینال برای شرکت ال جی باشد، کشور مونتاژ اصلا مهم نبوده و به صرفه است که تلویزیون ارزان تر خریدرای شود.

 

 بهترین تلویزیون های ال جی نانوسل 2022

تنوع مدل های نانوسل ال جی زیاد است. در این میان پیچیده است که یکی را به عنوان بهترین انتخاب کنیم. اما با توجه به قیمتی که دارند می تواند بعضی از آن ها را بر دیگری مقدم دانست. تلویزیون ال جی Nano80 در اندازه های 50 تا 65 اینچ فوق العاده است اما اندازه 75 اینچ آن به نسبت مدل هایی که در بازار است قیمتی بیشتر دارد. تلویزیون ال جی Nano763 و Nano796 به عنوان بهترین و مقرون به صرفه ترین تلویزیون های نانوسل مخصوصا در اندازه های 75 اینچ و 65 اینچ شناخته می شوند. تلویزیون ال جی nano75 گل سر سبد ال جی به حساب می آید که اگر شما تصمیم به خرید تلویزیون ال جی پایه کنار را داشته باشید گزینه ای کاربردی می باشد. 

برچسب ها تلویزیون ال جی مونتاژ مصر تلویزیون ال جی مونتاژ اندونزی
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha