بانه تی وی
۰ محصول۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومانپرداخت و تسویه

تفاوت تلویزیون ال جی مصری و اندونزی؛کیفیت ساخت تلویزیون ال جی ساخت اندونزی

۱۴۰۱/۹/۲۴

تفاوت تلویزیون ال جی مصری و اندونزی به چه صورت است. آیا تلویزیون ال جی ساخت اندونزی کیفیت بیشتری را دارد. جواب این سوال بسیار را حت است. شما وقتی تلویزیون ال جی را خریداری می کنید باید هدف روی برند باشد نه کشور مونتاژ کننده، طبیعی است که شرکت تولید کننده یعنی شرکت ال جی به صورت یکسان عمل می کند چراکه در غیر این صورت اعتبار خود را از دست خواهد داد. معقول نیست که کیفیت تلویزیون ال جی ساخت اندونزی بیشتر از تلویزیون مونتاژ مصر باشد. اما خوب شما می خواهید بدانید که تفاوت تلویزیون ال جی مصری و اندونزی در چیست و چرا قیمت تلویزیون ال جی ساخت اندونزی نسبت به مدل مصری بیشتر است. گاها وجود یک آپشن می تواند در قیمت تاثیر گذار باشد. و یا یک محصول برای کشوری مونتاژ شده باشد و برای کشور دیگر به خوبی کارایی را نداشته باشد. برای نمونه در گیرنده دیجیتال بعضی از تلویزیون های در بعضی از مناطق ضعیف تر عمل می کنند. در این نوشته ما تفاوت تلویزیون ال جی مصری و اندونزی را بیان می کنیم و همچنین مشخص می کنیم که چرا تلویزیون ساخت اندونزی گرانتر است.  

 

 

تفاوت تلویزیون ال جی مصری و اندونزی

تنها تفاوت تلویزیون ال جی مصری با تلویزیون ال جی مونتاژ اندونزی مربوط به هزینه حمل و نقل است و این دو تلویزیون از نظر کارایی و کیفیت و حتی وجود یک آپشن با هم تفاوت ندارند. تلویزیونی که در اندونزی تولید می شود مصافت بیشتری را طی می کند تا به کشور عراق برسد و این در حالی است که تلویزیون مونتاژ مصر مصافت بسیار کمتری را طی می کند. هزینه حمل نقل یک تلویزیون مونتاژ اندونزی بیشتر است و تنها دلیل تفاوت تلویزیون ال جی مصری و اندونزی می باشد. بسیاری از کاربران فکر می کنند که چون تلویزیون ال جی اندونزی گرانتر است پس حتما بهتر می باشد که اصلا اینطور نیست. 

 

کیفیت تلویزیون ال جی ساخت اندونزی

تلویزیون های ال جی ساخت اندونزی کیفیت ساخت بالایی را دارند اما دقیقا با تلویزیون های مونتاژ مصری یکی می باشند. در واقع در نهایت شرکت ال جی به عنوان کنترل کیفیت تاییده مونتاژ را صادر می کند. پس یک تلویزیون مصری با یک تلویزیون اندونزی با هم هیچ فرقی را ندارند. کیفیت ساخت تلویزیون ال جی بالا است و از همه مهمتر تلویزیون های این شرکت کیفیت تصویر و یا طراحی فوق العاده ای را دارند. به عنوان ویژگی مهم در تلویزیون های ال جی، دوام بالا، کیفیت تصویر بی نظیر و پنل مستحکم از بارزترین وجه برتری می باشد. مونتاژ تلویزیون ال جی به گونه ای است که نقطه ضعفی در آن مشاهده نشده است. 

 

قیمت تلویزیون ال جی ساخت اندونزی

تلویزیون ال جی ساخت اندونزی دارای قیمتی بیشتر به نسبت مدل های مونتاژ مصر می باشد. همانطور که در بالا اشاره شد این اختلاف قیمت به دلیل هزینه حمل و نقل است. هزینه حمل یک تلویزیون بیشتر از هزینه حمل و نقل قطعات تلویزیون است. قطعات تلویزیون به صورت کلی در کشور کره جنوبی تولید می شوند. باا توجه به هزینه حمل بیشتر، قیمت تلویزیون ال جی ساخت اندونزی بیشتر می باشد. اما تلویزیون های این دو کشور مونتاژ کننده از نظر کارایی و کیفیت با هم تفاوتی را ندارند. 

 

تلویزیون ال جی مونتاژ کدام کشور بهتر است؟

ال جی تلویزیون های خود را در 3 کشور مونتاژ می کند. تلویزیون های ال جی مونتاژ مصر، اندونزی و لهستان می باشند. با این حال این تلویزیون ها هیچ فرقی با هم ندارند. تلویزیون ال جی مونتاژ اندونزی گرانتر است چون هزینه حمل بیشتری را دارد وگرنه از نظر ساخت، کیفیت و آپشن با هم هیچ تفاوتی را ندارند. 

 

سخن آخر، تلویزیون ال جی مصری بخریم یا اندونزی

همانطور که در بالا اشاره شد، کشور مونتاژ تاثیری در کیفیت و ساخت تلویزیون ندارند و تنها دلیل گرانتر بودن تلویزیون ال جی ساخت اندونزی، هزینه حمل و نقل می باشد. با این حال در نهایت شما انتخاب می کنید که تلویزیون ال جی مونتاژ مصر یا اندونزی را خریداری کنید. برای نمونه مونتاژ اندونزی و تلویزیون ال جی Qned 756 مونتاژ مصر است. این دو تلویزیون با هم هیچ فرقی را ندارند. جدیدا وارد بازار شده است و گرانتر می باشد و این یعنی سال تولید بر مصافت و هزینه حمل و نقل برتری داشته است.  

برچسب هاتلویزیون ال جی مونتاژ مصرتلویزیون ال جی مونتاژ اندونزی
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha