بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

خرید تلویزیون ال جی اندونزی، کیفیت تلویزیون ال جی ساخت اندونزی

۱۴۰۱/۹/۲۴

خرید تلویزیون ال جی برای کدام کاربران پیشنهاد می شود و یا اینکه تلویزیون های ال جی چه خصوصیات و ویژگی هایی را دارند.  این شرکت امروزه در کشور های زیادی تلویزیون را مونتاژ می کند، که یکی از این کشور ها، کشور اندونزی می باشد. ایا تلویزیون ها با کشور مونتاژ در یک مدل متمایز می شوند. چرا قیمت تلویزیون ال جی مونتاژ بعضی از کشور ها بیشتر است. کیفیت تصویر و یا ساخت تلویزیون مونتاژ اندونزی با تلویزیون مونتاژ دیگر کشور ها چه تفاوتی را دارد.

 

تلویزیون ال جی مونتاژ کدام کشور است؟

به صورت کلی تلویزیون ال جی در چند کشور مونتاژ می شود. حالا مشخص است که قطعات تلویزیون در کشور کره ساخته می شود. این قطعات به کشور های دیگر ترانزیت شده و مونتاژ می شوند. کشور اندونزی، کشور مصر، کشور لهستان و جدیدا کشور آمریکا از جمله کشور هایی هستند که تلویزیون های ال جی را مونتاژ می کنند.

 

کیفیت تلویزیون ال جی اندونزی

خوب همانطور که در بالا اشاره شد، کشور اندونزی از جمله کشور های مونتاژ کننده تلویزیون ال جی می باشد. کیفیت این تلویزیون ها فوق العاده است و نشان از کنترل کیفیت سنگین در کارخانه ال جی این کشور است. تلویزیون های مونتاژ اندونزی با کارتن کاهی روانه بازار می شوند و این کشور به استاندارد های زیست محیطی توجه زیاد دارد. 

 

کیفیت تصویر تلویزیون ال جی اندونزی

گزینه های زیادی در کیفیت تصویر تلویزیون تاثیر دارند. قطعات به کار رفته در تلویزیون های مونتاژ اندونزی همانند تلویزیون مونتاژ دیگر کشور ها در کره ساخته می شوند. بنابراین بنابر مشخصات تئوری هر کدام از مدل های تلویزیون مونتاژ اندونزی کیفیت بخصوصی را دارند. تلویزیون ال جی Nano80 مونتاژ اندونزی و تلویزیون ال جی Nano80 مونتاژ مصر هر دو یک کیفیت را دارند چراکه مشخصات فنی در آن ها یکی است. این در حالی است که تلویزیون ال جی Nano75  مونتاژ مصر است و یکی از بهترین تلویزیون های موجود در بازار است. 

 

قیمت تلویزیون ال جی اندونزی 

تلویزیون ها قیمت هایی متفاوت را دارند. اگر بخواهیم یک مدل تلویزیون را که در دو کشور مونتاژ شده است را بررسی کنیم، تلویزیون ال جی nano80 است. این تلویزیون هم در اندونزی و هم در کشور مصر مونتاژ شده است. با اینکه از نظر کیفیت ساخت و مشخصات فنی با هم تفاوتی را ندارند اما تلویزیون ال جی Nano80 مونتاژ اندونزی قیمتی بیشتری را دارد. اما چرا؟ در واقع بیشتری بودن قیمت به دلیل ترانزیت  و حمل و نقل تلویزیون می باشد و هیچ تاثیر در کارایی و کیفیت تلویزیون ندارد. 

 

جمع بندی

معمولا تلویزیون های مونتاژ اندونزی به کارتن کاهی روانه بازار می شوند ولی تلویزیون ال جی مونتاژ مصر اکثرا کارتن رنگی را دارند. از طرفی بر روی این تلویزیون های قید شده که در کدام کشور مونتاژ شده اند. کشور مونتاژ هیچ تاثیری در کیفیت تلویزیون ندارد و برای اطلاع از مشخصات تلویزیون می توان به وب سایت رسمی شرکت مراجعه کرد. 

برچسب ها بهترین تلویزیون
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha