بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

اتوبخار مخزن دار بوش 2400 وات 6080 مدل TDS6080

Steam stationSerie | 6 ProHygienic TDS6080

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۹/۲۷
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
بوش
مدل
TDS6080
توان
2400 وات
صفحه اتو
SteamGlide Advanced
نقد و بررسی محصول

اتوبخار مخزن دار بوش 2400 وات 6080 مدل TDS6080

اتوبخار بوش مدل TDS6080 با قدرت و یا توان 2400 وات و کارایی فوق العاده  و طراحی زیبا، یکی از محصولات بوش است که می توان رضایت شما کاربران را در پی داشته باشد. قدرت بخار آن 6 بار است و می تواند 400 گرم بخار را در 3 سطح بر روی لباس ها و یا پارچه ها اعمال کند. به گونه ای دیگر می توان گفت که بخار پیوسته آن 120 گرم بر دقیقه و بخار لحظه ای آن 400 گرم بر دقیقه می باشد. این اتوبخار مخزن دار بوده و مخزن آن ظرفیت 1.3 لیتر دارد و به راحتی زیر اب روان و یا سری شیر اب پر می شود. مدت زمان لازم برای گرم کردن ان 2 دقیقه است و قابلیت های ذخیره انرژی و یا مصرف کم انرژی را دارد. شما می توانید دکمه Eco را بزنید تا هم مصرف آب و هم مصرف برق کاهش پیدا کند. در این اتو با قابلیت Eco به میزان 25 درصد در مصرف انرژی و به میزان 35 درصد میزان مصرف آب کاهش پیدا می کند. اتوبخار بوش TDS6080 از سری 6 محصولات بوش است و معمولا شرکت بوش امکانات بالایی را در آن قرار داده است. رنگ آن بنفش بوده و رنگ دوم آن نیز سفید می باشد. در ادامه به ویژگی های این اتوبخار بیشتر می پردازیم.

 

باکتری زدایی 99.99 درصدی با  Hygiene Program

معمولا اتوبخار می تواند میزان زیادی از مواد آلرژی زا را از روی لباس ها بردارد. در اتوبخار بوش TDS6080 میزان 400 گرم بخارکوتاه مدت و میزان بخار 120 گرمی پیوسته می تواند با دمایی که دارد باکتری ها را از روی لباس ها بردارد. ترکیبی از بخار و فشار و دمای بالا به صورتی مواد معلق از روی لباس ها را غیر فعال کرده و خصوصیت آلرژی ان ها را برطرف می کند. 

 

ویژگی VarioComfort

 اتوبخار بوش 6080 برنامه های مختلفی را دارد. این اتوبخار دارای دکمه تنظیم و یا انتخاب ولومی است. شما می توانید با این دکمه چرخان، متناسب با نوع لباس ها ، برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید. این قابلیت در قسمت پشتی اتو قرار گرفته است و مانند اتوبخار های بدون مخزن نیست. در هر برنامه میزان بخار و یا میزان دمای اتو متفاوت است، بنابراین شما اگر از برنامه ها به درستی استفاده کنید، ایمنی لباس ها تضمین شده و می تواند بسیار مورد رضایت باشد.
I-Temp در اتوبخار بوش، اتوکردن هر نوع لباسی که قابلیت اتوشدن را دارد.
در این اتوبخار قابلیتی هوشمند به کار رفته است. در آن بخار و دما طوری با هم ترکیب می شوند که به لباس آسیبی وارد نشود. برای هر نوع لباس درصد بخار متفاوت می باشد.

 

 

رسوب زدایی هم در اتو و هم در مخزن

 همانطور که می دانید وقتی اب گرم می شود و بعد دمای آن مقداری کاهش پیدا می کنند، املاح موجود در آن رسوب می کند. در این اتوبخار سیستم رسوب زدایی وجود دارد که شما می توانید ان را بیرون آورده و تمیز کنید و بعد دوباره سرجای خود قرار دهید. 

ویژگی های محصول
مشخصات فنی
سازنده
بوش
مدل
TDS6080
توان
2400 وات
خروجی بخار(گرم بر دقیقه)
120
خروجی بخار توربو (گرم بر دقیقه)
400
ظرفیت مخرن آّب(ml)
1300
تمیز کردن خودکار
قابلیت Drip Stop
مکث اتوماتیک
صفحه اتو
SteamGlide Advanced
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha