بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

اتو بخار فیلیپس 3000 وات 4936 مدل GC4936

Philips Azur Advanced Steam Iron with OptimalTEMP technology GC4936

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۹/۲۷
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۲/۷۵۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
فیلیپس
مدل
GC4936
توان
3000 وات
صفحه اتو
SteamGlide Advanced
نقد و بررسی محصول

اتو بخار فیلیپس 3000 وات 4936 مدل GC4936

اتو بخار در هر منزلی کاربردی ویژه دارد. مطمئنا امکان پذیر نیست که همه لباس ها را هر دوره و یا هر روز به خشک شویی برده تا مورد اتوکشی قرار گیرند. لازم است تا یک اتو بخار در منزل باشد و به صورت مکرر از آن استفاده شود. البته داشتن و یا خرید کردن اتو با قبالیت و دوام بالا در این زمینه مد نظر می باشد. فیلیپس یک توبخار را تولید کرده است که به مراتب کارایی و قابلیت های فراوانی دارد. اتوبخار 4936 تحت عنوان مدل GC4936 با جذابیت طراحی بالا و کارایی فوق العاده با بسیاری از برند های دیگر رقابت می کند. این اتوبخار چه قابلیت های مثبتی که ندارد. توان آن 3000 وات است و بیشتر این توان را با کارایی بالا و رانمان فوق العاده به اجرا می گذارد. مخزن آب آن دارای ظرفیت 330 میلی لیتر است در نتیجه لازم نیست تا آن را پیوسته برای اتو کردن لباس ها پر آب کنید. این اتو بخار می تواند در هر دقیقه 55 گرم بخار را بر روی لباس های شما اعمال کند البته اگر دکمه بخار را بزنید می تواند به صورت پر فشار و یا توربو میزان 230 گرم را نیز اعمال کند که با آن سخت ترین چروک ها سریع صاف خواهند شد. اما اتوبخار فیلیپس 4936 چه قابلیت های دیگری دارد.

 

GC4936

 

فناوری درجه حرارت بهینه(Optimal Temp Technology)

مطمئنا بعض از لباس ها قابل اتوکشیدن نیستند، برای نمونه لباس هایی که درصد بالایی از آن ها پایه نفتی  و یا پلاستیکی دارند را نمی توان اتو کرد. لباس های قابل اتو کردن با این اتو بخار به صورتی ایمنی چروک برداری می شوند. شما می توانید از لباس های جین گرفته تا لباس های ابریشمی و یا پشمی و ... را با این اتوبخار مورد اتو کردن قرار دهید. اما چرا هر نوع لباس را می توان با اتوبخار فیلیپس 4936 اتو کرد؟


این اتو بخار دارای قابلیت و فناوری درجه حرارت بهینه است. البته هوشمند نیست که جنس لباس را تشخیص دهد و درجه حرارت را اعمال کند بلکه این اتو بخار خیلی سریع گرم می شود و لازم نیست برای گرم شدن آن منتظر بمانید. هر نوع لباسی را می تواند اتو کند و البته کاربر باید در مورد جنس لباس ها تا حدودی اطلاع داشته باشد. 

 

صفحه تماس Soleplate با قابلیت TeamGlide پیشرفته

فیلیپس در اتوبخار 4936 از صفحه ای کاربردی استفاده کرده است. این صفحه همیشه در تماس با لباس های شما است. خوب طبیعی است که بعضی از لباس ها در زمان اتو کردن مقدرای از رنگ و... را روی صفحه اتو به جای میگذارند که معمولا هم در اثیر اتو کردن نادرست به وجود می آید. صفحه این اتوبخار به راحتی تمیز می شود و از طرفی ضد خش هم می باشد. توصیه می شود که این صفحه را با پارچه نرم تمیز کنید و از خراشیدن مواد بر جای مانده روی آن جلوگیری کنید. این صفحه به راحتی روی لباس ها کشیده می شود و برای اینکه همیشه راهی برای فرار بخار باشد بر روی صفحه از شیار های هدایت بخار استفاده شده است.

 

GC4936

هوشمند به رسوب گیری و رفع رسوب با فشار دادن دکمه روی مخزن

قطعا آبی که در مخزن اتو استفاده می کنید رسوب دارد. البته توصیه می شود که برای اتو کردن هم از آب تصفیه شده استفاده شود. اب تصفیه شده املاح سنگین را ندارد و مجاری خروج بخار را بر اثر رسوب نمی گیرد. این اتو بخار در زمانی که مجاری خروجی بر اثر رسوب گرفته شوند به صورت اتوماتیک بخار بیشتری را خارج می کند و یا می توان دکمه روی مخزن را زده تا رسوب با فشار از منافذ خارج شود.

 

خاموش شدن و یا حالت مکث در زمانی که اتو عمودی قرار داده می شود.

مانند همه اتوبخار های دیگر این مدل از فیلیپس هم زمانی که به صورت عمودی قرار داده شود به صورت مکث و یا Stand By در خواهد امد که هم انرژی کمتری مصرف می شود و هم به لحاظ ایمنی یکی از گزینه های کاربردی مورد توجه می باشد. به محض اینکه اتو را روی لباس قرار دهید فرایند گرم شدن اتو و تولید بخار شروع خواهد شد. 

ویژگی های محصول
مشخصات فنی
سازنده
فیلیپس
مدل
GC4936
توان
3000 وات
خروجی بخار(گرم بر دقیقه)
55
خروجی بخار توربو (گرم بر دقیقه)
230
ظرفیت مخرن آّب(ml)
330
تمیز کردن خودکار
قابلیت Drip Stop
مکث اتوماتیک
صفحه اتو
SteamGlide Advanced
طول کابل برق
2.5
پایه برای نگه داشتن عمودی اتو
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha