بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ RS68 مدل RS68N8650SL

Samsung Side By Side Refrigerator 22Ft RS68N8650SL

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۸/۳۰
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۵۵۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
608 لیتر
طراحی
ساید بای ساید
رنگ
نقره ای
اینستا ویو
بار
اتصال به آب شهری
وای فای
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ RS68 مدل RS68N8650SL

یخچال فریزر سامسونگ RS68 یکی از یخچال فریزر های ساید بای ساید سامسونگ است. این یخچال فریزر دارای ظرفیت 608 لیتر است . می تواند حجم زیادی از مواد غذایی را در خود جایی دهد. حتما می دانید که نگهداری بطری ها و مواد غذایی لبنی در یخچال فریز مشکل است. به توجه به ابعادی که بطری ها دارند، چینش آن ها در یخچال فریزر مشکل است. این یخچال فریزر طبقه نگهداری بطری را دارد. شما می توانید بطری ها را بر روی درب و یا در طبقه ای مخصوص در یخچال فریزر قرار دهید. در داخل یخچال فریزر بطری ها به صورت افقی قرار می گیرند. کشو ها  طبقه ها به صورتی کلاسیک و منحصر به فرد قرار گرفته اند. طبقه ها از شیشه گرما دید بوده و وزن زیادی را تحمل می کنند. موتور اینورتر دیجیتال در این یخچال فریزر مصرف انرژی را کاهش داده است  و کارایی سرد کنندگی را نیز افزایش داداه است. یخچال فریزر سامسونگ RS68 دارای آبریز و یخساز می باشد. این یخچال فریزر دارای سه درب می باشد. یخچال دارای 2 درب و فریزر هم یک درب دارد از این رو به آن یخچال فریزر 3 درب می گویند. سیستم سرمایش در یخچال فریزر سامسونگ RS68 از نوع Twin Cooling می باشد. این سیستم سرمایش یک دما برای یخچال و یک دما برای فریزر را ایجاد می کند. درب ها با عایق سیکلوپنتان از خروج هوای سرد در زمان Stand By جلوگیری می کنند.

خرید یخچال فریزر سامسونگ RS68

موتور اینورتر دیجیتال و گاز خنک کننده R600A در مدل RS68

اینورتر یک برد الکترونیکی است که از موتور و یخچال محافظت می کند. در واقع بعضی مواقع تغییرات ولتاژ موجب صدما زدن به یخچال فریزر می شود. در این یخچال فریزر اینورتر از یخچال محافظت می کند. در آن نوسانت برق خنثی شده و تاثیری بر روی یخچال فریزر نمی گذارد. رده انرژی مصرفی در یخچال فریزر ساید بای ساید 3 درب سامسونگ RS68 برابر با +A است. موتور این یخچال فریزر از گاز مبرد و یا سرد کننده R600a استفاده می کند این گاز سرد کننده کارایی بالایی را دارد و به راحتی متراکم می شود. اگر ویژگی و قابلیت آن را برای محیط زیست نظر بگیرم گاز R600a تنها گازی در یخچال فریزر است که ایده آل می باشد و از نظر زیست محیطی اجازه استفاده را دارد. 

موتور اینورتر دیجیتال و گاز خنک کننده R600A در مدل RS68

 

طراحی در یخچال فریزر RS68، ساید بای ساید 3 درب اصلی

مشخصاتی در مورد تعداد طبقه ها در قسمت ویژگی ها آروده شده است. جنس طبقه ها از شیشه می باشد. لامپ LED داخل یخچال و یا فریزر روشنایی لازم را تامین می کند و طبقه های شیشه ای هم کمک کننده می باشند. در آن کنترل بر روی قسمت یخچال و داخل یخچال می باشد که لمسی است. برای ابریز و یخساز پنل کنترل در همان قسمت قرار دارد. این یخچال فریزر آبریز و یخساز را بر روی درب فریزر دارد. یخچال فریزر سامسونگ RS68 دارای رنگ نقره ای است این رنگ به راحتی با دکوراسیون آشپزخانه شما سازگار می شود. دستگیره در این یخچال فریزر پاکتی می باشند و جهتی افقی را دارند. داخل یخچال و فریزر به خوبی تقسیم بندی شده است و می توان به دلخواه مواد غذایی را در آن جای داد. برای لبنیات، میوه و سبزی ، حتی بطری ها و دیگر مواد غذایی طبقه ها و کشو هایی منحصر به فرد اختصاص داده شده است. 

طراحی در یخچال فریزر RS68، ساید بای ساید 3 درب اصلی

 سیستم سرمایش در یخچال فریزر RS68

سامسونگ در یخچال فریزر RS68 از سیستم سرمایش دوقول یا Twin Cooling استفاده کرده است. در آن فریز یک دما و یخچال هم دمایی جدا گانه خواهد داشت. یخچال دمای بالاتر از فریزر را خواهد داشت. در زمانی که از انجماد سریع استفاده شود، فقط برای فریزر دمای پایین تر اتخاذ می شود. این نوع سیستم سرمایش  کارایی فوق العاده ای را دارد. موتور اینورتر دیجیتال دمای یخچال و یا فریزر را در 5 درجه بالل و پایین نگه می دارد. با این سیستم سرمایش مواد غذایی به مدت بیشتری در داخل یخچال تازه باقی خواهند ماند. زمانی که درب را باز می کنید هوای سرد تلف شده با کارکرد بیشتر موتور جبران می شود. 

 سیستم سرمایش در یخچال فریزر RS68

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
مدل
RS68N8650SL
ظرفیت
608 لیتر
ظرفیت یخچال
398 لیتر
ظرفیت فریزر
210 لیتر
طراحی
ساید بای ساید
رنگ
نقره ای
اینستا ویو
پنل کنترل
دیجیتالی لمسی
بار
تعداد کشو یخچال
2 کشو
تعداد طبقه یخچال
7 طبقه
آبریز
یخساز
تعداد طبقه درب یخچال
5 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 کشو
تعداد طبقه فریزر
6 طبقه
تعداد طبقه درب فریزر
4 طبقه
طبقه نگهداری بطری
اتصال به آب شهری
موتور
اینورتر دیجیتال
وای فای
میزان صدا(دسیبل)
39
گاز مبرد
R600a
Smart ThinQ
بدون برفک
انجماد سریع
سیستم سرمایش
Twin Cooling
Smart Diagnosis
ابعاد(میلی متر)
1780 ارتفاع *716عمق * 912 پهنا
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha