بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

کولر گازی ال جی 18 هزار اینورتر سرد و گرم مدل IQA18K

LG Air Conditioner Hot and Cold 18000 Btu IQA18K

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۹
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۲۶/۵۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
18000
عملکرد
سرد و گرم
گاز مبرد
R410a
ساخت
چین
نقد و بررسی محصول

کولر گازی ال جی 18 هزار اینورتر سرد و گرم مدل IQA18K

بدون شک یکی از بهترین کول گازی های ال جی مدل IQA18K می باشد. این کولر گازی اخیرا توسط ال جی وارد بازار شده است و در اینجا ما به خوبی آن را توصیف می کنیم تا شما بهتر بتوانید انتخاب  کنید و مشخصات فوق العاده آن را داشته باشید. کولر گازی ال جی 18 هزار برای چه فضایی مناسب است و یا چه گاز سرمایش و چه رده اب و هوایی را باید داشته باشد از جمله سوال هایی است که برای هر خریداری پیش می آید. کولر گازی 18 هزار ال جی IQA18K از گاز سرمایش R410a برای سرمایش استفاده می کند و رده آب و هوایی آن T3 است که می تواند تا دمای 54 درجه را تحمل کند که به نوعی به آن تروپیکال هم می گویند. رادیات کولر گازی ال جی طلایی است که در مقابل خوردگی و زنگ زدکی مقاوم می باشد و دوام بالایی را دارد. سرمایش سریع در کمترین زمان، جریان هوای چند منظوره ، طراحی زیبا و ... از ویژگی های بارز آن می باشد.

کولر گازی ال جی 18000 اینورتر سرد و گرم

 

کولر گازی

کولر گازی برای سرد کردن هوای یک محیط بسته به کار می رود. در واقع کولر گازی هوای گرم کولر را خارج کرده و هوای سرد را جایگزین می کند. گزینه های زیادی در کارایی کولر تاثیر می گذارند که از آن ها به نوع گاز و ... اشاره کرد. در واقع ظرفیت کولر گازی برحسب BTU بیان می شود ظرفیت بیشتر به معنی پشتیبانی از فضای بیشتر می باشد بنابراین باید نسبت به فضایی که در اختیار دارید کولر گازی را خریداری کنید.

 

کولر گازی ال جی

ال جی مدل های متنوعی از کولر گازی را دارد که خصوصیاتی مشترک را دارند. برای نمونه اکثر کولر گازی های ال جی از گاز R410a استفاده می کنند و دارای موتور اینورتر می باشند. مصرف انرژی کم و میزان صدای کم از ویژگی های بارز در کولر گازی های ال جی می باشد. اما یکی از ویژگی هایی که در کولر گازی های ال جی منحصر به فرد است قابلیت هوشمند است که در ادامه به آن می پردازیم.

 

کولر گازی 18 هزار ال جی

ظرفیت در کولر گازی برحسب BTU بیان شده و متناسب با فضایی است که می تواند پشتیبانی کند. کولر گازی 18 هزار برای فضایی منحصر به فرد و زیر 60 متر مربع مساحت مناسب می باشد. حالا اگر ظرفیت کولر گازی بیشتر از فضایی باشد که در آن قرار گرفته است موجب می شود که هوای آن فضا زیاد خوشایند نباشد اما اگر ظرفیت کمتر از فضای مورد نظر باشد نمی تواند هوای اتاق را سرد کند و مصرف انرژی هم بالا می رود. حالا کولر گازی 18000 برای چه فضایی مناسب است در مقاله زیر آورده شده است.

 

کولر گازی ال جی اینورتر

اینورتر یک قطعه است که قبل از موتور قرار می گیرد. در واقع چند کار را انجام می دهد که به تناسب آن مزیت هایی نسیب کاربر می شود. اینورتر از مصرف زیاد انرژی جلوگیری می کند بنابراین کولر گازی ال جی 18 هزار IQA18K بسیار کم مصرف است. از طرف دیگر ایمنر موتور را موجب می شود و نوسانات برق بر روی موتور و کولر گازی را کاهش می دهد. کولر گازی ال جی اینورتر 18  هزار، در زمانی که هوای اتاق را سرد است موتور خاموش نمی شود بلکه دور آن کاهش پیدا می کند و به همین ترتیب مصرف انرژی کاهش می یابد چراکه موتور از حالت سکون روشن نمی شود. 

 

رادیات طلایی در کولر گازی ال جی 18000 

اینکه کندانسور چگونه طراحی شود و چه کیفیت ساختی را داشته باشد بسیار مهم است. کولر گازی ال جی IQA18K دارای رادیات طلایی است. از خصوصیات آن می تواند به مقاوت بالا در برابر شرایط آب و هوایی و خوردگی اشاره کرد. رادایات طلایی در کولر گازی ال جی 18000 می تواند دوام کندانسور را بالا ببرد و کیفیت و کارایی را بیشتر می کند.

 

 

رده اب و هوایی کولر گازی 18 هزار ال جی IQA18K

رده آب و هوایی در کولر گازی مهمترین تاثیر را در کارایی آن دارد. رده اب و هوایی اگر پایین باشد کولر گازی در آب و هوایی گرم و شرجی کارایی مناسبی را نخواهد داشت.رده آب و هوایی کولر گازی ال جی 18000 از نوع ترپیکال است یعنی کندانسور و موتور می تواند تا دمای 54 درجه کارایی بالایی را داشته باشد. حالا اگر شما برای مناطق گرم و شرجی کولر گازی با رده آب و هوایی T1 را استفاده کنید، نه تنها مصرف انرژی بالا می رود و بلکه کولر گازی هم طول عمر پایین خواهد داشت و سرمایش را به خوبی انجام نمی دهد.
اما ویژگی های اساسی کولر گازی ال جی 18000 مدل IQA18K

 

جریان هوای چند منظوره یا Dual Sensing

 قابلیت تنظیم کولر گازی با ریموت کنترل این امکان را به شما می دهد  تا بتوانید هوای سرد را در جایی از اتاق احساس کنید. یعنی  نه تنها اطراف کولر گازی بلکه در هر نقطه ای از اتاق هوا به یک میزان سرد می شود که ال جی آن  را Dual Sensing نام نهاده است.

 

 

کولر گازی ال جی 18000 هوشمند اینورتر دار IQA18K

ال جی در این کولر گاز یک سنسور را قرار داده است که قابلیت هوشمند را به کولر بخشیده است. در زمانی که هوای اتاق گرم می شود به صورت اتوماتیک دور آن زیاد شده وهوای اتاق را سردمی کند. 

 

روشن شدن اتوماتیک

 در زمانی که برق قطع می شود کولر گازی از همان نقطه دوباره شروع به کار می کند و لازم نیست دوباره تنظیم شود و یا روشن شود که البته این قابلیت قابل تنظیم می باشد. ابعاد کولر گازی 18000 ال جی اینورتر سرد و گرم مدل IQA18K را در زیر آورده ایم.

 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
IQA18K
ظرفیت
18000
عملکرد
سرد و گرم
گاز مبرد
R410a
وزن گاز
1.03 کیلوگرم
پرتاب باد
8 متر
طراحی
اسپلیت دیواری
ریموت کنترل
ساخت
چین
کلاس اب و هوایی
T3
روغن لوبریکانت
سنتتیک
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha