بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

کولر گازی ال جی 12000 سرد و گرم R410a مدل IQA12K

LG Air Conditioner Hot and Cold 12000 Btu IQA12K

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۹
گروه محصولی :
برند :
۲۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
12000
عملکرد
سرد و گرم
گاز مبرد
R410a
ساخت
تایلند
نقد و بررسی محصول

کولر گازی ال جی 12000 سرد و گرم R410a مدل IQA12K

کولر گازی ال جی 12000 یکی از بهترین کولر گازی های موجود در بازار است. در این کولر گازی قابلیت های فوق العاده ای وجود دارد که در نوع خود بی نظیر است. سیستم کنترل هوشمند در آن کارایی را افزایش می دهد و راحتی افراد خانواده را موجب می شود. گاز به کار رفته در آن از نوع R410a است و یکی از بهترین مبرد هایی موجود در کولر گازی است. کولر گازی ال جی 12000 دارای کندانسور با موتوری روتاری و قدرمتند است. پره های طلایی دور لوله های انتقال دهنده گاز مبرد را گرفته که در برابر عوامل خورنده و اکسید کننده بسیار مقاوم می باشد. کولرگازی 12000 ال جی مدل IQA12K به صورتی اسپلیت دیواری است که اسپلیت آن بر روی دیوار و کندانسور هم در بیرون از فضا قرار می گیرد. اسپلیت یا پنل داخلی در چهار جهت پرتاب باد دارد و می تواند هم به صورت اتوماتیک و هم به صورت دستی جهت برتاب باد را روی آن تنظیم کرد. کولر گازی ال جی IQA12K به صورت دو منظوره سرد و گرم است. ظرفیت سرمایش در آن 12000 و ظرفیت گرمایش مقداری بیشتر است و حتی میزان مصرف انرژی در آن برای حالت سرمایش بیشتر از حالت گرمایش است. پنل یا اسپلیت دارای صفحه نمایش خطی به رنگ مشکی است و دارای ریموت کنترل برای تنظیم و اتخاذ قابلیت های آن است. قیمت کولر گازی ال جی 12000 به نسبت مدل های و برند های دیگر موجود در بازار بیشتر می باشد. خرید این کولر گازی برای منطقه های گرم پیشنهاد می شود و موتور آن تا دمای 54 درجه کارایی را حفظ می کند و به معنی دیگر تروپیکال می باشد.

 

قیمت کولر گازی ال جی 12000 مدل IQA12K

 

کندانسور طلایی در کولر گازی 12000 ال جی IQ12K

کندانسور یا همان موتور در بیرون از فضا قرار می گیرد. رطوبت و یا عوامل جوی می تواند روی عملکرد و طول عمر آن تاثیر داشته باشد. معمولا کولر گازی ها یا دارای پوشش آلومینیومی و یا پوشش طلایی هستند. پوشش طلایی Gold Fin نام دارد و به نسبت کارایی بهتری را در برای تغییرات دارد. کولر گازی 12000 ال جی سرد و گرم با پوشش طلایی طول عمر بالا و کارایی بالایی را خواهد داشت. 

 

 

کولر گازی 12000 ال جی

کولر گازی 12000 برای فضای کوچک همانند اتاق خواب، مغازه ها و... مناسب می باشد. ظرفیت 12000 معمولا فضای 40 تا 50 متر را پشتیبانی می کند. برای کارایی دقیق تر می توانید لینک زیر را مطالعه کنید.

 

کولر گازی ال جی 12000 هوشمند IQa12K

کولر گازی ال جی 12000 دارای قابلیت هوشمند می باشد. این کولر گازی را می توان در حالت اتوماتیک قرار داد تا چهار عملکرد هوشمند را داشته باشد. شما وقتی دکمه Smart را می زنید حالت سرمایش و گرمایش، عملکرد فن و عملکرد خشک کردن هوا و یا رطوبت زدایی را انجام می دهد. 

 

شروع به کار اتوماتیک در زمان قطعی برق

وقتی کولر گازی در حالت روشن است و برق قطع می شود با وصل شدن برق، کولر از همان حالت ابتدایی شروع به کار می کند و عملکرد سرمایش را انجام می دهد. 

 

سنسور دو منظور و کارایی بالا در کولر گازی 12000 ال جی

کولر گازی ال جی 12000 دو سنسور را دارد. یکی از آن ها روی کولر و دیگری روی ریموت کنترل قرار دارد. حالا نه تنها هوای اطراف کولر بلکه هوای اطراف ریموت کنترل هم سرد می شود. ال جی این ویژگی را Dual Sensing نام نهاده است و تصویر زیر گویای این ویژگی می باشد. 

 

 

مشخصات کولر گازی ال جی 12000

کولر گازی ال جی IQA12k از گاز R410A بهره می گیرد. این گاز با روغن سنتتیکی همراه است که هم کارایی انتقال دمایی بالایی را دارد و هم موجب می شود تا طول عمر موتور بیشتر شود. قابلیت سرد و گرم دارد و شما می توانید به صورت چهار فصل از این کولر گازی استفاده کنید. اسپلیت دیواری هوا را به چهار طرف پرتاب می کند. صفحه نمایش دیجیتال در آن گویای نحوه کار و دمای اتاق می باشد. سیستم تروپیکال دارد و تا دمای 54 درجه کارایی فوق العاده ای را خواهد داشت شاید به نسبت دیگر برند ها و مدل های 12000 ظرفیت، قیمتی بالاتر داشته باشد اما کارایی آن به قدری بالا است که ارزش صرف هزینه را به خود اختصاص داده است. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
IQA12K
ظرفیت
12000
عملکرد
سرد و گرم
گاز مبرد
R410a
طراحی
اسپلیت دیواری
ریموت کنترل
ساخت
تایلند
کلاس اب و هوایی
تروپیکال
روغن لوبریکانت
سنتتیک
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha