بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

کولر گازی 24000 جنرال مکس اینورتر T3 سرد و گرم مدل GM-S24000 Inverter

General Max Air Conditioner 24000 BTU Hot and Cold T3 GM-S24000 Inverter

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۹
گروه محصولی :
برند :
۳۰/۳۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
جنرال مکس
ظرفیت
24000
عملکرد
سرد و گرم
گاز مبرد
R410a
ساخت
چین
نقد و بررسی محصول

کولر گازی 24000 جنرال مکس اینورتر T3 سرد و گرم مدل GM-S24000 Inverter

کولر گازی جنارل مکس 24000 مدل GM-S24000 Inverter یکی از بهترین های شرکت جنرال مکس است. این کولر گازی دارای اینورتر بوده  و رده انرژی مصرفی ++A را دارد. ظرفیت 24000 بی تی یو در آن برای فضای 130 تا 140 متر مربع جوابگو خواهد بود. کولر گازی جنرال مکس از گاز R410a استفاده می کند و روغن به کار رفته در آن سننتیک می باشد. رده اب و هوایی آن T3 بوده و برای مناطق گرمسیری فوق العاده است به گونه ای که دمای 60+  تا 10-  را تحمل می کند. همراه این کولر گازی ریموت کنترل، لوله مسی و کابل برق وجود دارد. پنل آن به شکلی زیبا با گوشه های خمیده است و رنگ سفید صدفی دارد. صفحه نمایش دیجیتال مخفی را دارا بوده  که البته به خاطر اینکه رنگ دیجیت های آن سفید برفی  و به رنگ پنل است به آن پنل مخفی می گویند. پرتاب باد را در 4 جهت دارد می توان آن را تنظیم کرد. کولر گازی 24000 جنرال مکس از دو قسمت تشکیل شده است. یونیت بیرونی یا کندانسور پوشش آلومنیومی دارد و از استاندارد IP24 برخوردار است. 

 

گاز سرمایشی و مقدار آن در کولر گازی 24000 جنرال مکس

گاز در کولر گازی 24000 جنرال مکس از نوع R410a است. این گاز دو مشخصه اصلی دارد. اولا برای محیط زیست ایده آل است و دوما می تواند برای خود کمپرسور بسیار موثر باشد. کمپرسوری که گاز R410a را استفاده می کند کمتر مستهلک می شود و همیشه در دمای پایین کار می کند چرا که آنتالپی گاز R410a زیاد بوده و خیلی سریع گرما را جذب می کند و یا آن را از دست می دهد. کولر گازی هوای گرم اتاق را جابه جا کرده و به بیرون منتقل می کند، این میزان از گرما از طریق کمپرسور خارج می شود بنابراین زمانی که کولر گازی فضای اتاق را سرد نگه می دارد ، کمپرسور دمایی بسیار بالایی را خواهد داشت. در این کولر گازی از روغن سنتتیک استفاده شده است که بسیار روان بوده و خیلی سریع فرایند خود را آغاز می کند و از گرم شدن بیشتر از حد کمپرسور() جلوگیری می کند. از سال 2020 گاز R410a به عنوان بهترین گاز در کولر گازی و دیگر محصلات سرمایشی استفاده شده و میزان اثر مخرب آن روی لایه حیاتی بالایی برابر با صفر می باشد.

 

رده آب و هوایی کولر گازی چیست و چرا T3 بهتر است؟

رده آب و هوایی به میزان دمایی گفته می شود که کمپرسور یک کولر گازی می تواند تحمل کند، به گونه ای که شرایط کار ایده آل را داشته باشد. رده های آب و هوایی برابر T1، T2 و T3 می باشند.  کولر گازی 24000 جنرال مکس دارای رده T3 است. این کولر گازی می توان دمای 60 درجه بالای صفر و 10 درجه پایین صرف را تحمل کند و عملکرد ایده آلی را داشته باشد. در واقع رده آب و هوایی T3 برای مناطق کویری کشور بسیار منایب است.

 

ویژگی SEER و COP در کولر گازی 24000 جنرال مکس به چه صورت است؟

میزان انرژی فصلی که کولر گازی در تابستان مصرف می کند Seer نامیده می شود و مخفف عبارت Seasonal Energy Eficiancy Ratio است. این واحد برابر مقدار هوایی است که کولر گازی متناسب با انرژی که مصرف می شود، سرد می کند. میزانCOP یا coefficient of performance برابر کارایی کولر گازی است و هرچه بیشتر باشد بهتر است که معمولا بیشتر از 3 مناسب می باشد. این دو ویژگی در کولر گازی 24000 جنرال مکس در بالاترین سطح مناسب هستند.

 

کولر گازی 24000 برای چه فضایی مناسب است؟

کولر گازی 24000 جنرال مکس با موتور روتاری و ویژگی اینورتر و گاز R410a و همچنین روغن سنتتیک برای یک فضای 130 تا 140 متر مربعی به گونه ای که ارتفاع اتاق یا فضا برابر با 2.48 متر باشد کفایت می کند و مناسب است. برای اطلاع از ظرفیت کولر گازی مناسب برای فضای منزل شما نوشته ( محاسبه ظرفیت کولر گازی برای اتاق) بسیار کاربردی است.

 

کمپرسور روتاری با اینورتر در کولر گازی 

روتاری کمپرسوری است که بیشترین استفاده را در کولر گازی دارد. دو هسته ی چرخان گاز را متراکم کرده و عمل افزایش و کاهش دما را روی آن انجام می دهند. از کمپرسور های روتاری برای کولر گازی های رده اب و هوایی T3 استفاده می شود چراکه تحمل تغییرات دمایی و شرایط تحت فشار را دارد. کولر گازی 24000 جنرال مکس دارای اینورتر است و رده انرژی مصرفی A++ را دارد. این قطعه(Inverter) از کولر در برابر نوسانات برق محافظت می کند و میزان مصرف را کاهش می دهد. در آن موتور به هیچ وجه خاموش نشده و بلکه دور آن کاهش می یابد و زمانی که لازم باشد دور آن افزایش پیدا می کند. چون موتور از حالت سکون شروع به حرکت نمی کند، انرژی کمتری را مصرف می کند.

 

طراحی کولر گازی 24000 جنرال مکس GM-S24000 Inverter

 طراحی این کولر گازی به صورت اسپلیت دیواری است. اسپلیت آن گوشه های خم دارد و دارای پنل دیجیتال مخفی است. قسمت خروجی هوای آن قاب تنظیم به بالا، پایین و چپ و راست را دارد.  تصاویری از آن را در زیر آورده ایم:

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
جنرال مکس
مدل
GM-S24000 Inverter
ظرفیت
24000
عملکرد
سرد و گرم
گاز مبرد
R410a
فضای پشتیبانی
36 متر
طراحی
اسپلیت دیواری- سفید رنگ- دیجیتال مخفی
ریموت کنترل
ساخت
چین
کلاس اب و هوایی
T3
روغن لوبریکانت
سنتتیک
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha