بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

نسپرسو دلونگی لاتیسیما تاچ 560 مدل EN560B

Delonghi Nespersso Machine Lattissima Touch EN560B

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۹/۲۷
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۸/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
دلونگی
مدل
EN560B
نوع محصول
نسپرسوساز
حجم مخزن
1.4 لیتر
تعداد فنجان
1 عدد
نقد و بررسی محصول

نسپرسو دلونگی لاتیسیما تاچ 560 مدل EN560B

اگر به نوشیدنی های گرم مانند اسپرسو، کاپوچینو، لاته ماکیاتو، لانگ و ... علاقند هستید و این نوع نوشیدنی ها را به صورت روزانه مصرف می کنید می توانید از دستگاه تمام اتوماتیک نسپرسو دلونگی EN560B دلونگی استفاده کنید. دلونگی مدل EN560B را به صورت فوق العاده روانه بازار کرده است و ما قابلیت های این دستگاه را معرفی می کنیم. این محصول از دلونگی با عنوان لاتیسیما تاچ 560 در بین کاربران شناخته شده می باشد. 

 

نسپرسو کپسولی دلونگی EN560B

توان در آن برابر با 1400 وات است و تنها 25 ثانیه زمان گرم کردن لازم دارد. شما می توانید برای اولین کاپ 25 ثانیه صبر کنید ولی کاپ های دیگر به صورت فوری و اتوماتیک آماده می شوند. شما در این دستگاه 6 برنامه را در اختیار دارید که به صورت پیش فرض بوده و می توان با استفاده از پنل لمسی هر برنامه را انتخاب کرد. نوشیدنی هایی که به صورت پیش فرض می باشند؛ شامل لانگو،اسپرسو، رسترتو، لاته ماکیاتو، کاپوچینو  و کف شیر گرم می شود. 

 

نحوه استفاده از نسپرسو تاچ دلونگی 560

  هر دستگاهی باید به روشی درست استفاده شود تا هم خروجی بهتری را بدهد و عمر دستگاه بهینه شود. در ابتدا دستگاه را از باکس یا کارتن بیرون می آورید و بعد از اینکه از سلامت دستگاه مطمئن شدید کم کم خودتان را برای نوشیدن یک نوشیدنی گرم مورد علاقه خود آماده کنید. مخزن آب را از آب پر کنید و سر جای خود قرار دهید. مخزن شیر را هم پر کرده و آن را در محل خود قرار دهید. مخزن شیر در جلوی دستگاه و مخزن آب در پشت دستگاه قرار می گیرند. جایی که مخزن شیر وصل می شود به صورت کشویی می باشد و باید آن را کنار بزنید تا مخزن شیر به خوبی به خروجی آب گرم متصل شود.  می دانید که نسپرسو از کپسول استفاده می کند. بایستی کپسول های آماده را خریداری کنید و اینکه همراه دستگاه تعداد کپسول وجود دارد. شما کپسول را سر جای خود قرار می دهید و نوع نوشیدنی را انتخاب می کنید. برای انتخاب نوع نوشیدنی باید هر دکمه لمسی را 3 ثانیه نگه دارید تا به صورت سریع و پیوسته چشمک بزند. نباید دست را بردارید به کاپ یا فنجان به میزان دلخواه شما پر شود. برای نوشیدنی هایی که به شیر یا کف شیر نیاز دارند در ابتدا لیوان از شیر پر می شود و وقتی لازم دانستید دست را بر می دارید وقتی دوباره دست را می گذارید، نسپرسو یا قهوه شروع می شود و آن را هم تا زمانی که مورد نظر است دست را روی همان دکمه قرار می دهید و نگه می دارید. می توانید میزان کف شیر را با چرخاندن دکمه ولومی روی مخزن شیر تنظیم کنید. 

 

نحوه تمیز کردن و یا رسوب زدایی نسپرسو تاچ 560 دلونگی

شما باید بعد از هر نوشیدنی، دستگاه را رسوب زدایی و یا تمیز کنید. برای این منظور مخزن اب را پر کرده و سرجای خود قرار دهید. در زیر مخزن شیر یک کشو وجود دارد که لوله خروجی یا شیر تخلیه آب در آنجا قرار گرفته است. آن را به محلی که مخزن شیر وصل می شود، وصل می کنید و زیر ان را یک لیوان قرار می دهید. دکمه Milk Froth یا آخرین برنامه از سمت راست را می زنید تا چراغ مربوط به رسوب زدایی  یا Descaling نارنجی یا روشن شود. آنگاه آب گرم از شیر خروجی خارج شده و دستگاه تمیز می شود. کلیه قسمت های جلوی دستگاه قابل جدا شدن می باشند و می توان آن ها رازیر اب روان و یا در داخل ماشین ظرفشویی تمیز کرد. قسمت سری مخزن شیر با دستورالعمل هایی که بر روی آن ها وجود دارد قابل جدا شدن و تمیز شدن می باشد. 

 

نحوه تمیز کردن و یا رسوب زدایی نسپرسو تاچ 560 دلونگی

 

انتخابی و کاربردی هر طعمی از نوشیدنی را میل کنید.

همراه این دستگاه 14 عدد کپسول با طعم های مختلف وجود دارد. شما می توانید با توجه به تاریخ انقضایی که دارند از آن ها استفاده کنید. به هر صورت شاید طعم هایی را بپسندید و طعم هایی از آن ها برای شما انتخابی نباشد. بعدا می توانید با توجه به میل خود کپسول را برای دستگاه خریداری کنید. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
دلونگی
مدل
EN560B
نوع محصول
نسپرسوساز
توان
1400 وات
حجم مخزن
1.4 لیتر
رنگ اول/ رنگ دوم
مشکی
آماده سازی
اسپرسو ، قهوه ، کاپوچینو ، ماکیاتو لاته با لمس یک دکمه
مشخصات مخزن
قابل جداشدن
تعداد فنجان
1 عدد
نوار تست برای سختی آب
ظرف سینی قابل جدا شدن
کاهش زمان گرم شدن/سریعترین فنجان اول
برنامه تمیز کردن و رسوب زدایی خودکار
پمپ آب
19 بار
قابلیت تمیز شدن زیر آب روان
طول سیم
1 متر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha