بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

نسپرسو فیلیپس لور بریستا 8014 مدل LM8014

Philips Capsule Caffe Machine Nespersso L'OR Barista LM8014

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۹/۲۷
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
فیلیپس
مدل
LM8014
نوع محصول
نسپرسوساز
حجم مخزن
1.4 لیتر
تعداد فنجان
2 عدد
نقد و بررسی محصول

نسپرسو فیلیپس لور بریستا 8014 مدل LM8014

 فیلیپس دستگاه نسپرسو 8014 را با مشخصات و کارایی فوق العاده روانه بازار کرده است. این دستگاه با شماره مدل LM8014 و با عنوان Philips Nespersso Barista L’OR در اختیار کارابران قرار گرفته است. شما شاید آن را با عنوان باریستا، یا لور و یا لئور فیلیپس بشناسید. نسپرسو فیلیپسبا کپسول های آماده بارگذاری می شود و می تواند دو نوع کپسول متوسط و بزرگ را در خود جایی دهد. شما می توانید دو فنجان را زیر ان قرار دهید یا پر شود و یا اینکه از یک فنجان کوچک و یا یک لیوان بزرگ هم استفاده کنید. رنگ این دستگاه مشکی براق است و روی آن با عبارت L’OR نوشته شده است. اما این دستگاه از فیلیپس چه قابلیت ها و امکاناتی را دارد؟

 

نسپرسو فیلیپس باریستا لور 8014 مدل LM8014

رنگ این دستگاه مشکی بوده و به صورتی کاربردی طراحی شده است. هم مخزن شیر و هم مخزن اب دارد. شما می توانید انواعی از نوشیدنی ها را با آن درست کنید و به عبارتی خروجی های مختلی می تواند داشته باشد. مخزن آب در آن شیشه ای و استوانه ای می باشد و در پشت دستگاه قرار می گیرد. مخزن شیر هم در قسمت پشتی و کنار دستگاه، جای بخصوصی را دارد. شما می توانید انواعی از فنجان ها و یا لیوان ها با ارتفاع مختلف را زیر خروجی ان قرا دهید.

 

نسپرسو فیلیپس باریستا لور 8014 مدل LM8014

راهنمای استفاده از نسپرسو 8014 لور فیلیپس

شما در ابتدا باید مخزن آب را پر کنید و برای این منظور دستگاه را روشن می کنید. وقتی دستگاه را روشن می کنید دکمه پاور Power چشمک می زند تا ثابت می شود. اطراف این دکمه را 3 دکمه روشن دیگر قرار می گیرند که اندازه فنجان را به دستگاه نسپرسو می دهند. این دستگاه از دو جهت منحصر به فرد است که یکی آن است که دو خروجی همزمان می دهد و می تواند با یک شات، دو لیوان را برای شما پر کند و دیگر مخزن شیر است که باید به صورت دستی یا منوال توسط کاربر به مخلوط اضافه شود. شیر را در داخل مخزن بریزید و سر جای خود قرار دهید و دکمه پاور مخصوص آن را بزنید تا با هیتر گرم شود. همزمان با زدن دکمه پاور، همزن شیر هم صورت می گیرد و شیر به کف تبدیل می شود. بعد از اینکه لیوان ها پر شدن شما می توانید شیر را به آن ها اضافه کند. اینکه چه مقدار شیر را به مخلوط اضافه کند بسته به آگاهی شما و شناخت نوشیدنی های گرم مانند کاپوچینو، لاته و... دارد. داخل دستگاه یعنی محل قرار گیری فنجان ها را می توان خارج کرده و کپسول ها را در آن جای گذاری کنید تا در صورت لزوم به صورتی در دسترس باشند و شما از آن ها استفاده کنید. 

 

راهنمای استفاده از نسپرسو

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
فیلیپس
مدل
LM8014
نوع محصول
نسپرسوساز
توان
1400 وات
حجم مخزن
1.4 لیتر
رنگ اول/ رنگ دوم
مشکی
آماده سازی
اسپرسو ، قهوه ، کاپوچینو ، ماکیاتو لاته با لمس یک دکمه
مشخصات مخزن
قابل جداشدن
تعداد فنجان
2 عدد
ظرف سینی قابل جدا شدن
کاهش زمان گرم شدن/سریعترین فنجان اول
برنامه تمیز کردن و رسوب زدایی خودکار
پمپ آب
19 بار
قابلیت تمیز شدن زیر آب روان
طول سیم
1 متر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha