بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

جارو رباتیک سنکور 9250 مدل SRV 9250BK

Sencor Robotic Vacuum Cleaner SRV 9250BK

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
نقد و بررسی محصول

جارو رباتیک سنکور 9250 مدل SRV 9250BK

اگر از تمیز کردن فضای منزل خود خسته شده اید یا اگر می خواهید هر روز فرایند سخت جارو زدن را تجربه نکنید، سنکور یک جارو رباط را تولید کرده است و نه تنها کارایی بالایی را دارد بلکه جذابیت آن می تواند شما را به تماشای عملکرد و کارایی ترغیب کند. جارو رباتیک سنکور مدل 9250 با کد SRV 9250BK را معرفی می کنیم.

 

جارو رباتیک چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست این نوع از جارو می تواند بدون نیاز به کاربر فرایند جاروزدن را انجام دهد. کاملا اتوماتیک بوده و فقط خالی کردن مخزن آن توسط کاربر صورت می گیرد. تازه می تواند کاربر را از پر بودن مخزن با خبر کند. 

 

طراحی جارو رباتیک سنکور 

معمولا جارو ربات دارای طراحی و یا شکل دایره ای است  و سنکور هم در مدل 9250 از همان طراحی ایده آل استفاده کرده است. با شکل دایره ای می تواند به راحتی گوشه ها را جارو کند و تعادل بیشتری را خواهد داشت. این جارو دارای یک پارویی کوچک در قسمت زیری می باشد و دو شاخک سه پره ای گرد و خاک را به سمت پارویی هدایت می کنند. معمولا جارو رباتیک برای فضای کوچک به کار گرفته می شود.ایستگاه شارژ دارد که شما می توانید آن را به دیوار و یا به مبل وصل کنید که به صورت اتوماتیک به محل شارژ رفته تا شارژ شود. در ادامه همراه با تصاویر ویژگی ها را به صورت جزئی بیان می کنیم.
 

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha