بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

کولرگازی 18000 سامسونگ اینورتر دار T3 مدل AR18TQHQGWK

Samsung Air Conditioner 18000 Btu Inverter T3 AR18TQHQGWK

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۳/۲۵
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۱۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان
نقد و بررسی محصول

کولرگازی 18000 سامسونگ اینورتر دار T3 مدل AR18TQHQGWK

کولرگازی سامسونگ مدل ar18tqhqgwk ظرفیت 18000 را دارد . این کولر گازی می تواند در دمای بالاتر از 65 درجه سانتیگراد هم کارایی خنک کنندگی را داشته باشد. کلاس اب و هوایی در این کولر گازی T3 می باشد که برای مناطق گرم و حاره ای کارایی بالایی را دارد.کولر گازی 18000 سامسونگ اینورتر دار T3 مدل AR18TQHQGWK دارای قابلیت سرد و گرم می باشد که برای سرمایش 17800 Btu و برای گرمایش ظرفیت 18000 Btu را دارد. در آن سه مرحله و یا سه سطح پرتاب باد وجود دارد. هر سطح از پرتاب باد  و با درجه سرد کنندگی خود به صورت دوسطحی می باشد که آن دو سطح به صورت اتوماتیک انجام می شود. موتور اینورتر دیجیتال Digital Inverter Motor مصرف انرژی کم و دوام بالایی را دارد. میزان مصرف انرژی در این کولر گازی با رده انرژی مصرفی C ثبت شده است و فرض بر این بوده که این کولر گازی در مناطق کویری خاور میانه استفاده می شود چون برای کشور های عربی  تولید شده است اما رده انرژی مصرفی آن در کشور ما A+ خواهد بود. ویژگی Fast Cooling یا سرد کنندگی سریع را دارد و می تواند در عرض 3 دقیقه به کلی هوای گرم را با هوای سرد جابجا کند. فیلتر HD در آن هر گونه باکتری ها و مواد معلق در هوا را جذب می کند و در نهایت هوای تصفیه شده را به فضا باز می گرداند.  یونیت خارجی یا کندانسور ان به صورت Dura Fin + می باشد که به صورت محافظی است که از آن در برابر باران های اسیدی و عوامل مخرب محافظ می کند.  در  کولر گازی 18000 سامسونگ اینورتر دار T3 مدل AR18TQHQGWK  به صورت دوسطحی و دو جهته اتومامتیک هوا پخش می شود که استفاده و کاربری آن را آسان کرده است. گاز مبرد در آن R410a می باشد که قدرت تراکم پذیری بالایی دارد و کمترین اصطکاک را برای موتور موجب می شود. 

کولر گازی 12000 سامسونگ اینورتر دار T3 مدل AR12TQHQGWK

کمپرسور اینورتر دیجیتال در کولر گازی 18000 سامسونگ

همانطور که می دانید موتور و یا کمپرسور هسته اصلی هر وسیله الکترونیکی است. در کولر گازی سامسونگ از موتور اینورتر دیجیتال استفاده شده است. این موتور مصرف انرژی کمی را دارد. اینورتر هم از کمپرسور در برابر نوسانات احتمالی و تغییرات ولتاژ محافظ می کند، و هم مصرف را کاهش می دهد. این کولر گازی رده انرژی مصرفی C را دارد. در واقع کولر گازی سامسونگ به سفارش کشور های عربی تولید شده است که در آن مناطق آن رده انرژی را خواهد داشت. اما کشور ما این کولر گازی رده انرژی مصرفی A+ را دارد. مهمترین ویژگی اسن کولر گازی در اینجا کلاس اب و هوایی است که کولر گازی را قادر می سازد تا در دمای بالاتر از 65 درجه سانتیگراد هم کار کند بدون اینکه کارایی سرد کنندگی آن کاهش یابد.

کمپرسور اینورتر دیجیتال

کنداسور محافظت شده با DuraFin + در کولر گازی سامسونگ

 کندانسور همان موتور است که در بیرون قرار می گیرد. این قسمت در بیشتر موارد یونیت خارجی نامیده می شود. معمولا در برابر هوای مرطوب و یا باران های اسیدی قرار داده می شود. خوب شما یونیت خارجی را یا روی بالکن و یا در قسمت پشت بام قرار می دهید. سامسونگ قسمت های انتقال دهنده سرما یا گاز مبرد را با پوششی مخصوص همراه کرده است که فلزی می باشد. این پوشش مانع ایجاد خورندگی روی لوله ها می شود. 

کنداسور محافظت شده با DuraFin +

حذف باکتری های و تصفیه هوای اتاق با فیلتر HD

کولر گازی سامسونگ دارای فیلتر HD است. این فیلتر باکتری ها را به خود جذب می کند. در آن هر گونه مواد آلرژی زا به دام افتاده و از پخش دوباره آنها جلوگیری می شود. مواد آلرژی روی پوست ایجاد حساسیت می کنند و احساس ناخوشایندی را در افراد به وجود می آوردند. این فیلتر کارایی 99.999 درصدی دارد یعنی تا درصد بالایی هوا را تصفیه می کند. 

حذف باکتری های و تصفیه هوای اتاق با فیلتر HD

گاز مبرد در کولر گازی سامسونگ 18000

باید بدانیم که در کولر گازی به نسبت یخچال فریزر از حجم بیشتری از گاز مبرد استفاده می شود. این گاز می تواند تاثیر زیادی در موتور و کارایی آن ایجاد کند. برای نمونه یک گاز که تراکم پذیری ضعیفی دارد فشار زیادی را به موتور وارد می کند. در این کولر گازی گاز مبرد R410a است که به نسبت گاز های دیگر در رده ای بهینه قرار دارد. یعنی این گاز از R22 بهتر و از R600a ضعیف تر عمل می کند. 

امکانات و طراحی در کولر گازی سامسونگ

در این کولر گازی از ریموت کنترل برای تنظیم دما استفاده می شود. دمای آن به صورت 3 سطحی است. پرتاب باد در این کولر گازی با جهت دهی به خروجی روی اسپلیت دیوار  اعمال می شود. در آن به صورت اتوماتیک دو جهت چپ و راست هم اعمال می شود. در این کولر گازی هوا به صورت سه بعدی پرتاب می شود و به گونه ای نیست که هوا را فقط به روبه رو پرتاب کند. نمایشگر دیجیتالی 88 دودیجیت را دارد که به رنگ دیجیت سفید شیری می باشد. رنگ آن سفید صدفی است و جذابیت زیادی را دارد. . قابلیت تنظیم 24 ساعته  و حالت Standby را دارد. صدا در این کولر گازی بسیار کم است که می توان از آن در موقع خواب هم استفاده کرد و روشن بودن آن حس نمی شود. به صورت سرد و گرم می باشد که ظرفیت گرمایش آن 18000 و ظرفیت سرمایش آن 17800 می باشد

امکانات و طراحی در کولر گازی سامسونگ

مشاهده محصول در وب سایشت شرکت سازنده

لیست قیمت کولر گازی های موجود در فروشگاه دنیس کالا

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha