بانه تی وی
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

سولاردوم ال جی 38 لیتر 3884 مدل MA3884VC

LG SolarDOM 38L MA3884VC

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۱۱/۲۹
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۲۳/۳۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
توان
1650 وات
ظرفیت
38 لیتر
جنسل داخلی
اپوکسی
نقد و بررسی محصول

سولاردوم ال جی 38 لیتر 3884 مدل MA3884VC

سولاردوم ال جی 3884 یکی از محصولات بسیار با کیفیت شرکت ال جی می باشد. به این دستگاه میاکروفر هم گفته می شود اما خوب مایکروفر و سولاردوم تفاوت هایی با هم دارند. سولاردوم ال جی دارای ظرفیت 38 لیتر است که در میان دیگر مدل ها و یا برند ها میزان ظرفیت بالایی را دارد. این دستگاه قابلیت های متنوعی را دارد و ال جی در آن از سیستم گرما دهی پیشرفته ای استفاده کرده است تا غذا طعمی لذیذ داشته باشد. ال جی در آن از Charcoal بهره می برد که در نتیجه آن غذا کاملا طبیعی پخته شده و یا کباب می شود. در این سولاردوم هم از پایین و هم از طریق میله Charcoal گرما به غذا داده می شود که در آن غذا به صورت یک دست کباب شده و انگار در یک محیط باز و به صورت طبیعی پخته و یا کباب شده است.  تعداد برنامه های آن متنوع بوده که تعداد آن ها به 24 عدد می رسد و 4 برنامه را برای ذوب کردن و یا به عبارتی دفراست مواد غذایی دارد. داخل آن به شکلی گرد می باشد و با سینی و یا بشقاب ها به خوبی سازگاری دارد.سولاردوم ال جی 38 لیتری به رنگ نقره ای بوده و طراحی جذابی دارد. درب آن به طرف پایین باز می شود و دکمه های آن در پایین صفحه نمایش قرار گرفته اند. صفحه نمایش این دستگاه گسترده بوده و هر قسمت به یک سری از برنامه ها اختصاص داده شده است.

 

سه ویژگی متفاوت در سولاردوم ال جی که در برند های دیگر وجود ندارد.

ال جی در این دستگاه از روش و فناوری برای پخت طبیعی غذا و یا گوشت استفاده کرده است که Charcoal Lighting Sensor نام دارد. در این سولاردوم گرما از بالا و از پایین اعمال می شود . قسمت بالایی که از المنت نورانی گرما ساطع می شود  و قسمت پایینی  که غذا را برسته می کند، سیستم گرما دهی در این دستگاه می باشند.  با این روش پخت گوشت به روشی طبیعی پخته می شود و قسمت بیرونی آن برشته و قسمت داخلی آن هم مقداری آب دار خواهد بود. داخل این دستگاه به شکلی گرد و دایرده ای است و با ظرف ها و سینی ها به خوبی سازگار خواهد بود. در این دستگاه از پایین هم گرما به غذا  و یا گوشت داده می شود که می تواند برای برشته کردن مناسب باشد.

 

برنامه های پخت متنوع و درست کردن هر نوع غذای دلخواه

در سولاردوم ال جی از تعداد 24 برنامه برای پخت و 4 برنامه برای ذوب کردن مواد غذایی استفاده شده است. شما می توانید مواد منجمد را با این دستگاه در کسری از دقیقه ذوب کنید. اگر با زمان داده شده مواد منجمد ذوب نشود می توان زمان بیشتر را به برنامه اضافه کرد و  در این زمینه دست کاربر برای انتخاب باز می باشد. این دستگاه 12 برنامه را برای پخت اتوماتیک و 12 برنامه دیگر را برای پخت بخار پز دارد.سولاردوم ال جی 38 لیتری 3884 دارای 3 عملکرد و اعمال سطح انرژی کباب پز کردن،  1 عملکرد مایکروویو، 1 عملکرد کانوکشن( سرخ کردن)، 3 عملکرد مایکروویو و کباب پز کردن ، 1 عملکرد مایکروویو و هیتر و 1 عملکرد مایروویو و کانوکشن می باشد.  برای هر کدام از این عملکرد ها سطحی از انرژی به صورت اتوماتیک اعمال می شود. 

 

قابلیت مایکروویو

 سولار دوم ال جی قابلیت مایکروویو را با توان 900 وات خروجی اعمال می کند. البته برای این قابلیت نیز می توان از دکمه تنظیم استفاده کرد و سطح انرژی را تغییر دارد. سطح انرژی برای مایکروویو 5 عدد می باشد که 900 وات بیشترین مقدار می باشد. سطح انرژی 900 وات، 600 وات، 360 وات، 180 وات و 90 وات را می توان بسته به نوع منو و غذا اعمال کرد.

 

امکانات موجود در سولاردوم ال جی 3884

 در این سولاردوم از قفل کودک بهره گرفته شده که برای ایمنی می باشد. دارای ساعت و یا تایمر بوده و می توان از آن کمک گرفت تا هر غذایی دقیقا طبق دستور پخت آماده شود. می توان زمان را کم و زیاد کرد و یا برنامه را در وسط پخت تغییر داد. زمان این سولاردوم حداکر 90 دقیقه است و اگر به زمان بیشتر نیاز باشد می توان با شروع دوباره و اتخاذ زمان، فرایند پخت را طولانی تر کرد. این دستگاه همچنین قابلیت شروع سریع را دارد و فورا با زدن دکمه شروع به کار می کند.

 

سولاردوم و یا مایکروفر ال جی

سولاردوم به نسبت مایکروفر قابلیت های بیشتری دارد. در سولاردوم ال جی 3884  از صفحه ای گردانه استفاده می شود و ظرف ماده غذایی روی آن قرار می گیرد. در بازار ظروف زیادی وجود دارند که می توان از آن ها در مایکروفر و یاسولاردوم استفاده کرد. لازم به ذکر است که دستور العمل این دستگاه به خوبی مطالعه شود تا به صورت ایده آل مورد استفاده قرار گیرد. بعضی از ظرف ها و یا یا مواد غذایی هستند که نباید در مایکرو و یا سولاردوم قرار داده شوند. کاربر باید نسبت به استفاده از سولاردم آگاهی کامل را داشته باشد.
 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
نوع
سولاردوم
مدل
MA3884VC
توان
1650 وات
ظرفیت
38 لیتر
رنگ
نقره ای
جنسل داخلی
اپوکسی
پنل
دیجیتالی
گرم کردن غذا
کباب کردن
ذوب کردن
اضافه کردن زمان
مقدار زمان اضافه شده
دلخواه
برچسب راهنما
تعداد برنامه ها
28 برنامه
ساعت
قفل کودک
وزن( کیلوگرم)
28
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha